زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سیستم عامل دکتر پدرام؟

ارسال: #۱۶
۳۰ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ب.ظ، توسط lyrebird.)
RE: سیستم عامل دکتر پدرام؟
(۳۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  برید سراغ پارسه ،من خودم pdf شو خوندم.

pdfی که خوندین همون جزوه کلاس دکتر حقیقت هستش که همراه ویس هاش تو سایت هست؟
دکتر حقیقت یک کتاب کنکوری داره که انتشارات پارسه چاپش کرده، و یک کتاب که ترجمه تننباوم هست، pdfی که همراه ویس ها آپلود شده فقط یک جزوه اس، شما همین جزوه رو خوندین؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۳۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ ب.ظ
سیستم عامل دکتر پدرام؟
نه من ، کتاب پارسه اسکن شده رو خوندم.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , lyrebird
ارسال: #۱۸
۳۰ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط jameshenas.)
(۳۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۵۴ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  اقا یکی به ما بگه چجوری این کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت رو بدست بیاریم
دوست من دانلودش کن از سایت...البته فکر کنم زیاد باشه
شاید ۴۰۰ مگ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

I definitely will win
 سپاس‌گزاری شده توسط: lyrebird
ارسال: #۱۹
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  نه من ، کتاب پارسه اسکن شده رو خوندم.

میشه لطف کنید لینک دانلود کتاب رو بذارید؟
لینک هایی که در سایت هست همون جزوه اس!
ارسال: #۲۰
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ب.ظ، توسط farhadk.)
(۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ب.ظ)lyrebird نوشته شده توسط:  میشه لطف کنید لینک دانلود کتاب رو بذارید؟

کتاب قدیمیش فقط تو سایتهای مختلف هست که با حجم ۱۴/۷ اینجا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هستش.

افتادگی آموز اگر طالب فیضی
............................................ هرگز نخورد آب زمینی که بلند است
ارسال: #۲۱
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ)farhadk نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ب.ظ)lyrebird نوشته شده توسط:  میشه لطف کنید لینک دانلود کتاب رو بذارید؟

کتاب قدیمیش فقط تو سایتهای مختلف هست که با حجم ۱۴/۷ اینجا
هستش.
لینک دانلود جزوه تو اینترنت زیاد هست. من لینک دانلودد کتاب رو میخوام.
این کتاب:
ارسال: #۲۲
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ، توسط farhadk.)
(۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ)lyrebird نوشته شده توسط:  لینک دانلود جزوه تو اینترنت زیاد هست. من لینک دانلودد کتاب رو میخوام.
این کتاب:

اسکن این کتاب فکر نمیکنم تو هیچ سایتی باشه.فکر کنم منظور علی آقا از pdf همون ۲۱۳ صفحه ای هستش.
ضمنا چاپ ۹۰ این کتاب ۴۹۰ صفحه بود نمیدونم تو این لینکی که شما دادین ۶۰۲ صفحه نوشته شاید چاپ۹۱ باشه ولی نمیدونم واقعا ۱۰۸ صفحه بیشتر داره از پارسال؟؟؟

ارسال: #۲۳
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ب.ظ)farhadk نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ)lyrebird نوشته شده توسط:  لینک دانلود جزوه تو اینترنت زیاد هست. من لینک دانلودد کتاب رو میخوام.
این کتاب:

اسکن این کتاب فکر نمیکنم تو هیچ سایتی باشه.فکر کنم منظور علی آقا از pdf همون ۲۱۳ صفحه ای هستش.
ضمنا چاپ ۹۰ این کتاب ۴۹۰ صفحه بود نمیدونم تو این لینکی که شما دادین ۶۰۲ صفحه نوشته شاید چاپ۹۱ باشه ولی نمیدونم واقعا ۱۰۸ صفحه بیشتر داره از پارسال؟؟؟

شما این کتاب رو خوندین؟ من کتاب تتنباوم ترجمه دکتر حقیقت رو دارم + جزوه کلاس های پارسه ایشون، آیا اینها کفایت می کنه یا به نظر شما این کتاب رو بخرم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: farhadk
ارسال: #۲۴
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۴۳ ب.ظ، توسط farhadk.)
(۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ب.ظ)lyrebird نوشته شده توسط:  شما این کتاب رو خوندین؟ من کتاب تتنباوم ترجمه دکتر حقیقت رو دارم + جزوه کلاس های پارسه ایشون، آیا اینها کفایت می کنه یا به نظر شما این کتاب رو بخرم؟

من فقط میتونم نظر خودمو درباره این کتابها بنویسم.
من تو قسمت درس از کتاب پوران موسوی ازاین لحاظ که بعد از طرح مباحث سریع مثال ازش حل میکنه بیشتر از کتاب حقیقت خوشم اومد.
حقیقت مثلا تو بحث فرآیندهای زمانی تو قسمت درسی مثالی نزده و فقط مطلب گفته. این باعث میشه همون موقع خوب مطلب تو ذهنون جا نگیره ولی موسوی مثال زده همونجا. وقتی به قسمت تست کتاب حقیت میرسین مجبور بشین هی برگردین متن درسو دوباره بخونین وخیلی وقت تلف میشه.
من خودم موسوی رو ترجیح میدم.کنارش میتونین استالینگز پدرام رو بخونین.
اینو فقط بگم که کلا خوندن کتاب حقیقت خیلی زمان میبره و تو کنکور هم تستها واقعا سنگینه و ممکنه کلی وقت بذارین برای این درس و سر آخر منفی هم بگیرین. کلا نمیشه رو این درس حساب آنچنانی باز کرد.
با این حال اگه بازم خواستین روش سرمایه گذاری کنین سعی کنین بیشتر رو حل تستها وقت بذارین و خیلی گیر به چه کتابی باشه ندین چون هر چی تو متن کتاب حقیقت هست از کتاب استالینگز و تننباوم هست.

ارسال: #۲۵
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۰۳ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ب.ظ)farhadk نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ)lyrebird نوشته شده توسط:  لینک دانلود جزوه تو اینترنت زیاد هست. من لینک دانلودد کتاب رو میخوام.
این کتاب:

اسکن کتاب پارسه دکتر حقیقت و نه هیچ جزوه ای از ایشون.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
ارسال: #۲۶
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۱۱ ب.ظ، توسط farhadk.)
(۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  اسکن کتاب پارسه دکتر حقیقت و نه هیچ جزوه ای از ایشون.

یعنی اون کتاب ۴۹۰ صفحه ای رو برای خودتون اسکن کردین؟
چون فکر نمیکنیم تو سایتی باشه اسکنش.

ارسال: #۲۷
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۲۰ ب.ظ
سیستم عامل دکتر پدرام؟
سوالای سیستم عامل امسال که بیشتر از کتاب سیلبرشاتز بود ...
من نظر آقای farhadk رو کاملا قبول دارم، یه درس کاملا شانسیه، ممکنه خیلی روش وقت بزارین ولی آخر ۶ تا تست ازش بیاد یکی از یکی بدتر... واقعا گیر چه کتابی نباشین ، یه کتابی رو بخونین و کامل بخونین
به نظرم کتاب پوران نوشته ی اقای موسوی از بقیه بهتر باشه، کتاب دکتر حقیقت رو بعد از کتاب پوران باید خوند
ارسال: #۲۸
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ ب.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  این کتابش هست

وضعیت کتابش رو هم موجود زده

سلام
چرا لینکش فعال نیست ازکجابایدگیرش آورد؟
ممنون میشم بگید
ارسال: #۲۹
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ)p.daliri نوشته شده توسط:  
(09 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  این کتابش هست

وضعیت کتابش رو هم موجود زده

سلام
چرا لینکش فعال نیست ازکجابایدگیرش آورد؟
ممنون میشم بگید

نمی دونم سایت آدینه بوک به چه دلیل فیــلتر شده، کتاب در آدینه بوک موجود هست و می تونید سفارش بدید
ارسال: #۳۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۴۳ ق.ظ
سیستم عامل دکتر پدرام؟
برای سیستم عامل . با توجه به کنکوری که برگزار شد ... استالینگز بخونیم یا تننباوم ... تننباوم ترجمه حقیقت که کم یاب که نه ... نایابه ... ترجمه دهقان هست از انتشارات نص ... کدومش . لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟

یک روز رسد غمی به اندازه کوه ... یک روز دگر نشاط اندازه دشت ... افسانه زندگی چنینم آموخت ... در سایه کوه باید از دشت گذشت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۸۳۷ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۹۸۶ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۶۴۵ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۸۱ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۸۷۴ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۷۵۶ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۹۳ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۵۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۸۴۴ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  درخواست جزوه زبان تخصصی دکتر مظفری commasoud ۲۵ ۲۱,۲۷۲ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: miss meri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close