زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خوابگاه دانشجویان شبانه تهران؟

ارسال:
۰۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ ب.ظ
Question خوابگاه دانشجویان شبانه تهران؟
سلام
کسی میدونه دانشگاههای تهران سالهای اخیر به دانشجویان شبانه خوابگاه میدن یا نه؟؟؟
منظورم دانشگاه تهران، شریف و امیرکبیر هست!
ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: haveking
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ب.ظ، توسط hosseini2012.)
دانشگاه تهران رو که من میدونم به شبانه ها تحت هیچ شرایطی نمیدن! البته شنیدم با دردسر خیلی زیاد و مراحل بسیار خسته کننده چندتایی از بچه های شبانه تونستن که بگیرن! خودم هم که با اداره خوابگاههای دانشگاه تهران تماس گرفتم گفتن شبانه به هیچ وجه، بچه های شاهد و ایثارگر رو هم در صورتی که بعد از اسکان دادن سایرین ظرفیت وجود داشته باشه اقامت میدن. تنها راه با این وجود پانسیون هست، که البته به نظر من با توجه به قیمت پانسیون اگر آدم بتونه با چند تا از بچه هایی که میشناسه خونه بگیره شاید حتی به صرفه تر هم باشه، اما خوب خونه مشکلات خودش رو داره(تهیه وسایل و ودیعه و ..) پانسیون هم ممکنه که مشکلاتی داشته باشه از قبیل مسائل امنیتی با توجه به اینکه فقط دانشجو نیستن توشون! البته اگر اتاق دو نفره بگیرید این مشکل تا حدودی برطرف میشه و پانسیون با هر کیفیتی میشه پیدا کرد.

Effort is only effort when it begins to hurt - Jose Gasset
۰
۱
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ب.ظ
پانسیون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امیر کبیر رو من حضوری رفتم پرسیدم گفتنسالای قبل به شرط اینکه جا خالی باشه به چند تایی دادیم ماهی حدود ۱۱۰ در میاد

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۰
۱
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ ب.ظ
RE: خوابگاه دانشجویان شبانه تهران؟
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  پانسیون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امیر کبیر رو من حضوری رفتم پرسیدم گفتنسالای قبل به شرط اینکه جا خالی باشه به چند تایی دادیم ماهی حدود ۱۱۰ در میاد
دوست عزیز نحوه گفتار شما ایهام داره!! Huh اگر منظورت اینه که واقعا پانسیون چیه که بعید میدونم! باید عرض کنم پانسیون به خوابگاه هایی در سطح شهر گفته میشود که به ودیعه بسیار اندکی(نسبت به ودیعه اجاره یک خانه) نیاز دارند و عموماً مختص دانشجویان و یا کارمندان میباشند و بسته به کیفیت پانسیون، امکانات آنها میتواند متنوع و متفاوت باشد!
اما اگر منظورت از پانسیون چیه یعنی اینکه: آقا این حرفا چیه که میزنی و نیازی اصن نیست که بری دنبال پانسیون!! که احتمالا هم شاید این باشه! باید خدمتت عرض کنم که اولاً بنده عرض کردم که در مورد سایر دانشگاهها اطلاعاتی ندارم و به صورت مشخص خود دانشگاه تهران رو عرض میکنم و اطلاعاتی هم که ارائه دادم اطلاعاتی بود که هم از طریق تماس با خود اداره خوابگاههای این دانشگاه و هم از طریق دوستانی که وضعیت و شرایط مشابه داشتند به دست آوردم. البته خدا کنه همه دانشگاههای تهران اونجوری که شما میگید باشه و بنده به جای ۱۱۰ حاضرم ماهی ۲۰۰ بدم!

Effort is only effort when it begins to hurt - Jose Gasset
۲
۱
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۲۱ ب.ظ
سلام. پانسیون همان خوابگاه خودگردان است آیا؟؟؟؟ یعنی دانشگاه تهران این رو هم به شبانه ها نمیده؟؟
۰
۰
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۱ ق.ظ
از بچه های تهران کسی خبر داره به دانشجوهای شبانه خوابگاه دادن یا نه؟
۰
۰
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۵۳ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ ق.ظ)calm boy نوشته شده توسط:  از بچه های تهران کسی خبر داره به دانشجوهای شبانه خوابگاه دادن یا نه؟
توو خود کوی دانشگاه اگر معدل ترم اول بالای ١٧ شه خوابگاه دادن، قبلش گویا پانسیونی که باهاش قرارداد دارن فرستادن

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , calm boy
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۰۷ ب.ظ
سلام. یکی از دوستام پارسال شبانه تهران قبول شد. یه ساختمون ۴ طبقه رو به عنوان خوابگاه استفاده میکنن. هزینش نسبتاً بالاست. ماهیانه ۱۷۰ تومن میگرفتن. اتاقش هم کوچیک بود. در واقع یه واحد بود با حدود ۶ تا اتاق که هر اتاق برای ۴ یا ۸ نفر بود. یه سرویس بود برای ۳۰ نفر آدم در هر واحد. یه آشپزخونه و یه اتاق حدوداً ۳۰ متری مشترک. برای ترم دوم اگه معدلتون خوب باشه با پیگیری میتونید خوابگاه کوی بگیرید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: calm boy , tayebe68 , haveking
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۱۴ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. یکی از دوستام پارسال شبانه تهران قبول شد. یه ساختمون ۴ طبقه رو به عنوان خوابگاه استفاده میکنن. هزینش نسبتاً بالاست. ماهیانه ۱۷۰ تومن میگرفتن. اتاقش هم کوچیک بود. در واقع یه واحد بود با حدود ۶ تا اتاق که هر اتاق برای ۴ یا ۸ نفر بود. یه سرویس بود برای ۳۰ نفر آدم در هر واحد. یه آشپزخونه و یه اتاق حدوداً ۳۰ متری مشترک. برای ترم دوم اگه معدلتون خوب باشه با پیگیری میتونید خوابگاه کوی بگیرید.

ناهار و شام هم باید خودشون درست کنن یا بهشون میدن؟
سرویس واسه خوابگاه به دانشگاه داره ؟
ممنون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۳۴ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۱۴ ب.ظ)calm boy نوشته شده توسط:  ناهار و شام هم باید خودشون درست کنن یا بهشون میدن؟
سرویس واسه خوابگاه به دانشگاه داره ؟

ناهار رو باید برید دانشگاه. شام با خودتونه.
سرویس نیاز نداره. ساختمونش از دانشگاه دور نیست. به مترو هم نزدیکه. فقط همین یه مزیت دسترسی راحت رو داره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , keivan1

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۱۵ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۰۷ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  خوابگاه sinbadcity ۳ ۵,۱۴۹ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: bita.z
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۷۰ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۳۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close