زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال درباره دو کتاب حل المسایل هوش رهنمون و پوران پژوهش

ارسال:
۰۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۲۲ ب.ظ، توسط fatima1537.)
Question سوال درباره دو کتاب حل المسایل هوش رهنمون و پوران پژوهش
سلام دوستان
خیلی در مانشت گشتم و مطالب زیادی هم دیدم
اما من ۲ تا سوال دارم:

۱- آیا کسی از دوستان به تازگی کتاب حل المسایل هوش راسل نوشته رهنمون (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) رو خریداری کرده؟

۲-کسی از دوستان به تازگی کتاب هوش مصنوعی پوران نوشته مهدیه شادی رو خریده؟(چون هر جا سر میزنم ندارن یا میگن تموم شده چاپ نمیشه یا میگن تا آخر هفته میاد که راست نیست)

ممنون.Smile

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ، توسط javad94.)
سوال درباره دو کتاب حل المسایل هوش رهنمون و کتاب ارشد پوران پژوهش
در مورد سوال دومتون باید بگم که به سایت خود پوران پژوهش سر بزن تا این کتاب رو گیر بیاری :
میتونی هر کتابی رو که خواستی رو هم سفارش بدی اونم سفارش اینترنتی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برات آدرس کامل لیست کتب کامپیوتر و آی تی پوران پژوهش رو در آوردم که راحت باشی :

فقط ببین روی کتاب که هوش مهدیه شادی کلیلک کن بالای صفحه اطلاعات مربوط به اون کتاب رو میاره میتونی فایل پی دی اف البته چکیده ای از کتاب و غیره رو مشاهده کنی زیرش نوشته در دست چاپ ولی گزینه خرید کتاب رو داره میتونی از طریق ارتباط تلفنی و یا اینترنتی با موسسه ارتباط برقرار کنی و در این رابطه اطلاعات بیشتر رو کسب کنی

یا علی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ق.ظ
RE: سوال درباره دو کتاب حل المسایل هوش رهنمون و کتاب ارشد پوران پژوهش
(۰۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  ۲-کسی از دوستان به تازگی کتاب هوش مصنوعی پوران نوشته مهدیه شادی رو خریده؟(چون هر جا سر میزنم ندارن یا میگن تموم شده چاپ نمیشه یا میگن تا آخر هفته میاد که راست نیست)

دوست عزیز
نمیدانم این کتاب را مطالعه کردید یا نه ؟
اما کتاب مناسبی نیست،بهتر است خود مرجع را برای این درس بخوانید یا اگر دوستان کتاب بهتری میشناسند معرفی کنند.
چون میخواهید تهیه کنید بهتر است کتاب بهتری برای مطالعه تهیه کنید.

پیروز باشید.

I dont have time to hate people who hate me because I'm too busy loving people who love me
Angel
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  کسی از دوستان به تازگی کتاب هوش مصنوعی پوران نوشته مهدیه شادی رو خریده؟(چون هر جا سر میزنم ندارن یا میگن تموم شده چاپ نمیشه یا میگن تا آخر هفته میاد که راست نیست)
معمولا این موقعها چون چاپهای جدید کتب در راه هست بیشتر چاپهای قدیمی تر را دارند.ولی ظاهرا کتاب مهدیه شادی پارسال از چاپهای قدیمی ترش بهتر شده بود.(من چاپ قدیمش را دارم)
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ق.ظ، توسط Pegasus.)
(۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ق.ظ)professional نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  ۲-کسی از دوستان به تازگی کتاب هوش مصنوعی پوران نوشته مهدیه شادی رو خریده؟(چون هر جا سر میزنم ندارن یا میگن تموم شده چاپ نمیشه یا میگن تا آخر هفته میاد که راست نیست)

دوست عزیز
نمیدانم این کتاب را مطالعه کردید یا نه ؟
اما کتاب مناسبی نیست،بهتر است خود مرجع را برای این درس بخوانید یا اگر دوستان کتاب بهتری میشناسند معرفی کنند.
چون میخواهید تهیه کنید بهتر است کتاب بهتری برای مطالعه تهیه کنید.

پیروز باشید.

ممنون از شما ،در واقع در دانشگاه بعنوان منبع درس کتاب راسل ترجمه راحتی رو خوندم اما راستش پاس نشد، حالا احساس کمبود در این درس دارم ، این کتاب مهدیه شادی رو هم ندیدم فقط چون دیدم اینجا حرفش شده گفتم حتما مناسبه.

(۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  کسی از دوستان به تازگی کتاب هوش مصنوعی پوران نوشته مهدیه شادی رو خریده؟(چون هر جا سر میزنم ندارن یا میگن تموم شده چاپ نمیشه یا میگن تا آخر هفته میاد که راست نیست)
معمولا این موقعها چون چاپهای جدید کتب در راه هست بیشتر چاپهای قدیمی تر را دارند.ولی ظاهرا کتاب مهدیه شادی پارسال از چاپهای قدیمی ترش بهتر شده بود.(من چاپ قدیمش را دارم)

مرسی از کمکتون.شما کتاب بهتری اگر میدونین که هم درس باشه و هم تست لطفا معرفی کنین.ممنون.

"فروغ فرخزاد"
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ق.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  شما کتاب بهتری اگر میدونین که هم درس باشه و هم تست لطفا معرفی کنین.ممنون.
من فقط همین کتاب پوران را سراغ دارم.البته اون هم متنش خلاصه ای از راسل هست.و یه تعدادی هم تست تالیفی داره که برای آشنایی خوب هست.درکل برای هوش همون راسل را بخونید خوبه . کتاب مقسمی(تستهای کنکورهای گذشته) تستهای درس هوش را خیلی خوب توضیح داده.
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ ق.ظ، توسط Pegasus.)
(۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۷ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(04 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  شما کتاب بهتری اگر میدونین که هم درس باشه و هم تست لطفا معرفی کنین.ممنون.
من فقط همین کتاب پوران را سراغ دارم.البته اون هم متنش خلاصه ای از راسل هست.و یه تعدادی هم تست تالیفی داره که برای آشنایی خوب هست.درکل برای هوش همون راسل را بخونید خوبه . کتاب مقسمی(تستهای کنکورهای گذشته) تستهای درس هوش را خیلی خوب توضیح داده.

ممنون درباره این کتاب نظری دارین؟

یا این

؟

"فروغ فرخزاد"
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ق.ظ
با سلام

درباره درس و کنکور هوش مصنوعی علوم پایه که فرمودین باید بگم که یکی از نویسنده هاش یعنی دکتر رضا رافع استاد بسیار بسیار عالیه و هم اکنون در دانشگاه اراک تدریس می کنه و البته استاد خود من تو درس طراحی الگوریتم هم بوده و تحصیل کرده شریف و فرد بسیار با سوادی هستش . من که میگم در کنار پوران پژوهش این کتاب رو هم تهیه بفرمایید. مقسمی هم که می شناسید دیگه ... هم اینکه همانطور که ملاحظه می کنید تعداد صفحات این کتاب نسبتا کم است ۱۹۲ صفحه و مناسب در این وقت هم یه نگاهی به این کتاب هم شود.
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ ب.ظ
ولی من کتاب راسل ترجمه سعید راحتی رو خوندم و ترم قبل پاس کردم خیلی کامل و کتاب پوران دقیقا مطالب راسلو کپی کرده کتاب راسل کتاب بهتریه من خودم از استادمون که دکترای هوش مصنوعی تو دانشگاه امیر کبیر هستش گفت راسل خوبه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , nickali
ارسال: #۱۰
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۱۱ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  درباره این کتاب نظری دارین؟
هیچکدام را تابحال نخوندم.من فقط کتاب تستهای هوش کنکور سالهای گذشته از گسترش علوم پایه(مقسمی) را خوندم و خوب بود.احتمالا این هم چون از علوم پایه است شاید توضیحاتش شبیه همون باشه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۰۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۹۲ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۵۹۵ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۲۲ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۵۴ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۸۹۰ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۸۸۴ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۱۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۲۴ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close