زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۱۰۶
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ق.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  بچه ها شماها چه جوری میخونید که خسته نمیشید
آهسته و پیوسته...با یه برنامه ریزی خوب...تفریح هم یادمون نمیره!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz*
ارسال: #۱۰۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۴ ب.ظ
دوستان این کتاب حل تمرین لینز چرا تا فصل ۹ هست؟ پس بقیه تمرین ها رو از کجا می تونیم جواب هاشو پیدا کنیم؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۸
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ب.ظ
حالا ما هـــــــــــــــــــــی افطاری دعوت میشیم هـــــــــــــی محاسبات و برنامه من بهم می خوره
منم مرتب در حال جنگیدن و جبران کردن! به جلسات گروه های درسی هم که نمیرسم به خاطر همین مهمونی ها!!!!!

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
ارسال: #۱۰۹
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی)
(۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ب.ظ)shadiakbari نوشته شده توسط:  سلام دوستان. خسته نباشین.
چند تا سوال داشتم.
کتابای پارسه تک فروشی دارن؟ کجا میتونم پیدا کنم؟
قیمت پک پارسه چنده؟ بدون آزمون هم پکشو میفروشن؟
سلام دوست عزیز
یه سری از کتابای پارسه تک فروشی دارند مثل سیستم عامل که میتونی از مراکز پارسه هم تهیه کنیدولی اکثر کتابا تک فروشی ندارند من خودم مجبور شدم آمارشو دست دوم تهیه کنم.
بله میشه بدون آزمون پکشو خرید قیمتش یه ماه پیش که پرسیدم فکر کنم دویست هزار تومنی بود واسه آزمون کاملشم همش ۴۹۰هزار تومنBig Grin
سپاس دوست من.

تو مگو مارا بدان شه بار نیست
با کریمان کارها دشوار نیست.
"مولانا"
۰
۰
ارسال: #۱۱۰
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۲ ق.ظ
بلأخره ساختمان داده مقسمی هم تموم شد...Big Grin
طراحی الگوریتم جایگزین میشه!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۱۱۱
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۳۰ ق.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۲ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  بلأخره ساختمان داده مقسمی هم تموم شد...Big Grin
طراحی الگوریتم جایگزین میشه!!

سلام دوست عزیز.شما درس هارو به صورت سری میخونید یا موازی؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۲
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۲ ق.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  حالا ما هـــــــــــــــــــــی افطاری دعوت میشیم هـــــــــــــی محاسبات و برنامه من بهم می خوره
منم مرتب در حال جنگیدن و جبران کردن! به جلسات گروه های درسی هم که نمیرسم به خاطر همین مهمونی ها!!!!!
منم همینطور البته باشگاه هم کمی از وقتمو میگیره ولی دلم نمیاد نرم عادت کردم، اگه نرم همش حس بدی دارم Confused
من توی معماری خیلی گیر کردم سه فصل پوران رو خوندم حس میکنم اصلا نفهمیدمش دوباره دارم از اول میخونمش نمیدنم چکار کنم؟Huh

آنان که پیروز میشوند همان هایی هستند که از مشورت دوستان بهره می برند. شکسپیر
۰
۰
ارسال: #۱۱۳
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
آنقدر حس بدی دارم که نگووو Confused
مثلا میخواستم واسه رتبه خوب بخونم از مرداد شدید و جدی شروع کنم.Undecided
نزدیک ۱۰ روزه شروع کردم اما مثل مورچه پیش میرم
دوتا درسی که از نظر خودم خوب بودن رو شروع کردم گسسته و مدار منطقی اما انگار نه انگار من درسها رو پاس کردم!!

واسه اینکه دیدکلی پیدا کنم اول جزوه دانشگاهم نگاه سریعی می اندازم بعد پوران میخونم اگر هم جاهایی متوجه نشدم یا حس کردم باید از روی مرجع بخونم اونم میخونم!
مثلا مدار اول جزوه ام بعد پوران یه جاهایی از مانو هم خوندم البته بیشترشوConfused! (امروز تازه فصل کارنو ها تمام شد)
واسه گسسته هم همین طور پوران و مرجعم فعلا قلی زاده هست!( گزاره ها و روابط و توابع و ترتیب جزیی و جبر بول خوندم)

امروز واسه مدار منطقی جزوه دکتر اجلالی دانلود کردمConfused

یکی کمکم کنه با این روش که پیش میرم اصلا به کنکور امسال میرسم ExclamationConfused دارم واسه نرم افزار میخونم

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۱
ارسال: #۱۱۴
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۶ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ق.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  من توی معماری خیلی گیر کردم سه فصل پوران رو خوندم حس میکنم اصلا نفهمیدمش دوباره دارم از اول میخونمش نمیدنم چکار کنم؟Huh

منم همینطور اما بازم خوبه شما به فصل ۳ رسیدین من تو فصل اول موندم به یه مکافاتی تمومش کردم اما وقتی نگاش میکنم میبینم هیچی یادم نیست : Dچون واقعا فصل اولش خودش یه درسه Exclamation

راستی Clrs رو هم رسیدم به فصل ۱۱ . خدا کنه بتونم تا آخر رمضون تمومش کنم تا راحت شم...Blush

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۰
۰
ارسال: #۱۱۵
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۲ ب.ظ، توسط SarahRad.)
(۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ق.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  منم همینطور البته باشگاه هم کمی از وقتمو میگیره ولی دلم نمیاد نرم عادت کردم، اگه نرم همش حس بدی دارم Confused
من توی معماری خیلی گیر کردم سه فصل پوران رو خوندم حس میکنم اصلا نفهمیدمش دوباره دارم از اول میخونمش نمیدنم چکار کنم؟Huh
در مورد باشگاه شدیدا موافقم چون خیلی اعتیاد آوره . اما من ولش کردم و پشیمونم دوباره می خوام برم. چون برای درس خوندن بهترین تفریحه اصلا ولش نکن!
من می خوام برای معماری با ویس دکتر اجلالی پیش برم. و کتاب پترسون. من یه اشتباه کردم و گسسته رو از پوران شروع کردم چون فکر کردم راه میوفتم. اما بدتر گیج شدم تو شمارش و حالا می خوام برم سراغ گریمالدی. به نظرم اگر فکر می کنی حتی ۱% خیالت راحت نیست که یاد گرفتی همین الان برو سراغ مرجع چون دیگه فرصت جبرانش نیستBlush

(۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ)پارمی نوشته شده توسط:  آنقدر حس بدی دارم که نگووو Confused
دوتا درسی که از نظر خودم خوب بودن رو شروع کردم گسسته و مدار منطقی اما انگار نه انگار من درسها رو پاس کردم!!

واسه اینکه دیدکلی پیدا کنم اول جزوه دانشگاهم نگاه سریعی می اندازم بعد پوران میخونم اگر هم جاهایی متوجه نشدم یا حس کردم باید از روی مرجع بخونم اونم میخونم!
مثلا مدار اول جزوه ام بعد پوران یه جاهایی از مانو هم خوندم البته بیشترشوConfused! (امروز تازه فصل کارنو ها تمام شد)
واسه گسسته هم همین طور پوران و مرجعم فعلا قلی زاده هست!( گزاره ها و روابط و توابع و ترتیب جزیی و جبر بول خوندم)

یکی کمکم کنه با این روش که پیش میرم اصلا به کنکور امسال میرسم ExclamationConfused دارم واسه نرم افزار میخونم
منم مثل شما سال اوله که امتحان می دم . تیر سر کار می رفتم الان هم شده یک روز در میون. اولا استرس اینکه تمام وقت فکرم درس نیست و درس ها یادم رفته و اینکه باید خیلی مفهومی بخونم واقعا برام بازدارنده بود و سرعتم هم به شدت کم بود. اما الان وضعیتم خیلی بهتر شده همه چیز تقریبا دستم اومده. یادت باشه مهم اینه که بدون استرس چیزی که می خونی رو واقعا مفهومی بخونی. برنامه ریزی داشته باش و نگران بقیه اش نباش. همه چیز کم کم برات رو غلطک میوفته هم سرعتش بیشتر می شه هم بیشتر می تونی روی افکارت مسلط بشی Blush موفق باشی

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe
ارسال: #۱۱۶
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۱ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۰ ق.ظ)milad_rahimi نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز.شما درس هارو به صورت سری میخونید یا موازی؟
سلام. بنده ۶ تا درس رو با هم جلو میبرم...کاملا ً موازی و با برنامه ریزی!

۰
۰
ارسال: #۱۱۷
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۹ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ)پارمی نوشته شده توسط:  آنقدر حس بدی دارم که نگووو Confused

منم مثل شما سال اوله که امتحان می دم . تیر سر کار می رفتم الان هم شده یک روز در میون. اولا استرس اینکه تمام وقت فکرم درس نیست و درس ها یادم رفته و اینکه باید خیلی مفهومی بخونم واقعا برام بازدارنده بود و سرعتم هم به شدت کم بود. اما الان وضعیتم خیلی بهتر شده همه چیز تقریبا دستم اومده. یادت باشه مهم اینه که بدون استرس چیزی که می خونی رو واقعا مفهومی بخونی. برنامه ریزی داشته باش و نگران بقیه اش نباش. همه چیز کم کم برات رو غلطک میوفته هم سرعتش بیشتر می شه هم بیشتر می تونی روی افکارت مسلط بشی Blush موفق باشی
ممنونم از شما یکم اروم تر شدم !

امروز رفتم دوتا از کتابهایی که لازم داشتم مثل ریاضی مهندسی و زبان از پارسه گرفتم شد ۳۷۰۰۰ تومان .
هنوز هم سیستم عامل و آمار مونده
حالا که اومدم خونه دو دوتا چهارتا میکنم میبینم پکیچش میگرفتم بصرفه تر بود واسم/ نبود؟! Undecided

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۱۸
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
(۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۹ ب.ظ)پارمی نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ)پارمی نوشته شده توسط:  آنقدر حس بدی دارم که نگووو Confused

ممنونم از شما یکم اروم تر شدم !

امروز رفتم دوتا از کتابهایی که لازم داشتم مثل ریاضی مهندسی و زبان از پارسه گرفتم شد ۳۷۰۰۰ تومان .
حالا که اومدم خونه دو دوتا چهارتا میکنم میبینم پکیچش میگرفتم بصرفه تر بود واسم/ نبود؟! Undecided
دوتا کتاب ۳۷۰۰۰!
چه خبره!زبان تخصصی رو چند گرفتید؟کتاب هست یا جزوه؟(باید کتاب باشه با این قیمت)!
دوستان شیرازی من جزوه آمار پارسه رو دارم
کسی خواست بگه تا بدم کپی کنه!

بالاخره کلاس های این ور و اون ور ما تموم شد و دیگه الان میتونم تمام وقتمو روی ارشد بذارم!
یه جورایی استارت اصلی رو از الان زدم!
امیدوارم خودم و تمام دوستانی که تلاش میکنن نتیجه کارشونو ببینن

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
ارسال: #۱۱۹
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ، توسط SarahRad.)
(۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۹ ب.ظ)پارمی نوشته شده توسط:  ممنونم از شما یکم اروم تر شدم !

من واسه مراجه دارم مرتب حساب کتاب می کنم Confused ولی خیلی گرون گرفتیدا . من از خود پارسه یه کتاب ۱۴۰۰۰ یکی ۱۶۰۰۰ گرفتم . قیمت هاش کلا در همین حده. حالا برای کتابای دگتون پیشنهاد می کنم به لینک زیر یه سر بزنید . کتابایی که تو مانشت برای فروش گذاشته میشن خیلی مناسبن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۱۲۰
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ ب.ظ
نقل قول: دوتا کتاب ۳۷۰۰۰!
چه خبره!زبان تخصصی رو چند گرفتید؟کتاب هست یا جزوه؟(باید کتاب باشه با این قیمت)!

بله کتاب هستن ریاضی ۲۲۰۰۰ و زبان تخصصی ۱۵۰۰۰ !! پرسیدم سیستم عامل (گفته هفته های دیگه میاریم) قیمتش در چه حده گفت ۲۲۰۰۰ !!!

شانس من خورد به گرونی کاغذ ! همین ریاضی چاپ سال ۸۹ قیمتش ۱۳۰۰۰ تومان زده پی دی اف فهرستش رو از پارسه گرفتم!

نقل قول: من واسه مراجه دارم مرتب حساب کتاب می کنم Confused ولی خیلی گرون گرفتیدا . من از خود پارسه یه کتاب ۱۴۰۰۰ یکی ۱۶۰۰۰ گرفتم . قیمت هاش کلا در همین حده. حالا برای کتابای دگتون پیشنهاد می کنم به لینک زیر یه سر بزنید . کتابایی که تو مانشت برای فروش گذاشته میشن خیلی مناسبن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ممنون سارا جان.
منم واسه مراجع مرتب فکر میکنم !! مخصوصا CLRS . Confused

Big Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۶ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۰۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۴۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۵۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۳۰ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۰۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۲۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۵۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close