زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۷۶
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ب.ظ، توسط Shokoufe.S.)
RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی)
(۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  سلام به همه و خسته نباشید
من الان ۵ روزه که درس نخوندم . مسافرت بودم. حسابی هم از برنامه گروه های درسی مانشت جا موندم .
باز اومدم اما برنامم بهم ریخته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام عزیزم. کلاسای گروهی زیاد پیش نرفتن منم واسه گسسته بعد کلی گشتن دیروز کتابشو گیر آوردم و هنوزی چیزی نخوندم واسه ساختمان هم که فعلا مبحث اولیم، نظریه رو عضو نیستم خبر ندارمTongue
پس زیاد عقب نیستی مثل منی ، حداقل تو رفته بودی مسافرت من چیBig Grin

(۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۶ ب.ظ)ندا۱ نوشته شده توسط:  سلام
من نمیدونم آمار و از روی چی بخونم بهتره؟
کسی هست بتونه راهنماییم کنه؟

همون جوری که خانم مریم گفتن پارسه آقای طورانی کتاب خوبیه. من خودم یک کوچولو مونده که تمومش کنم خیلی خوب گفتن با اینکه از آمار بدم میاد خوب باهاش کنار اومدم.

آنان که پیروز میشوند همان هایی هستند که از مشورت دوستان بهره می برند. شکسپیر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۷
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  سلام عزیزم. کلاسای گروهی زیاد پیش نرفتن منم واسه گسسته بعد کلی گشتن دیروز کتابشو گیر آوردم و هنوزی چیزی نخوندم واسه ساختمان هم که فعلا مبحث اولیم، نظریه رو عضو نیستم خبر ندارمTongue
مرسی دوست من . همیشه منو دلگرم میکنیHeart
آره امروز دیدم . من الان نظریه هم شروع کردم ، فعلا همین ۳ تا درس رو می خونم . یعنی کافیه؟ اضافه نکنم؟ شما چند تا درس با هم پیش می بری؟
راستی برای گسسته چه کتابی خریدی؟ خوب پیش میره؟

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
ارسال: #۷۸
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ ب.ظ
امروز خوب نبود..
همش ۲ ساعت خوندم...
خیلی بی حالو حوصله بودم...
کسی یکم حوصله داره به من قرض بده؟؟

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۷۹
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ق.ظ
ای کاااااااااااااااااااااااااااششششششششششش وقت پارسال رو داشتم.امسال اصلا نمیرسم بخونم.بدجور استرس دارم.همش مجبورم سرکار باشم.بدجور استرس دارم.از بین شماها کسی شاغل هست؟
برنامتون واسه خوندن چیه؟
۰
۰
ارسال: #۸۰
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  
(10 مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۶ ب.ظ)ندا۱ نوشته شده توسط:  سلام
من نمیدونم آمار و از روی چی بخونم بهتره؟
کسی هست بتونه راهنماییم کنه؟
بهترین کتاب واسه آمار ، کتاب مهندس طورانی هست که انتشارات پارسه هست

بعضی از دوستان کتاب مدرسان شریف رو هم توصیه کردن نمیدونید کدوم بهتره؟
همون پارسه خوبه؟
۰
۰
ارسال: #۸۱
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۱ ب.ظ، توسط Shokoufe.S.)
(۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  
(10 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  سلام عزیزم. کلاسای گروهی زیاد پیش نرفتن منم واسه گسسته بعد کلی گشتن دیروز کتابشو گیر آوردم و هنوزی چیزی نخوندم واسه ساختمان هم که فعلا مبحث اولیم، نظریه رو عضو نیستم خبر ندارمTongue
مرسی دوست من . همیشه منو دلگرم میکنیHeart
آره امروز دیدم . من الان نظریه هم شروع کردم ، فعلا همین ۳ تا درس رو می خونم . یعنی کافیه؟ اضافه نکنم؟ شما چند تا درس با هم پیش می بری؟
راستی برای گسسته چه کتابی خریدی؟ خوب پیش میره؟

آمار فصل آخرم و خیلی کم ازش مونده. سیستم عامل الان فصل سه پارسه ام. معماری هم دارم از پوران میخونم فصل اولش توی دانشگاه به ما تدریس نشده بود! یه کم طول کشید ، کنارش جزوه دکتر اجلالی رو هم تازه شروع کردم. ساختمان داده رو از پوران و clrs میخونم از هر دوش فصل ۴ام ولی دوباره باید بازگشتی ها رو بخونم (بازم ازش اشکال دارمHuh) ساختمان گسسته رو هم که تازه شروع کردم از پوران اگه دچار مشکل بشم میرم سراغ گریمالدی.
فکر کنم شد ۵درس ولی هر ۵درس و هر روز نمیخونم فوقش ۳تا بطور کلی اینارو فعلا دارم چرخشی میخونم من دوست داشتم که تا قبل از مهر یه دور درسامو بخونم ولی دیگه فکر نکم برسم ولی خوب تلاشمو میکنم .
به نظر من اگه میتونی درسایی رو اضافه کن چون تایمی که توی گروهای درسی هست خوبه و کنار اونا میتونی به درسای دیگه هم برسی البته خودت بیشتر با نحوه مطالعه خودت آشنایی داری و بهتر میتونی تصمیم بگیری.
موفق باشی

آنان که پیروز میشوند همان هایی هستند که از مشورت دوستان بهره می برند. شکسپیر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66
ارسال: #۸۲
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۴ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
تقریبا یک هفته ای هست دارم میخونم

گسسته با پوران شروع کردم . از قلی زاده هم خوندم انگار توی عمرم گسسته نخونده بودم!Confused
سه فصل گسسته امروز تموم میشه.

مدار منطقی فصل اول با مانو خوندم و بعد پوران اما متوجه شدم که پوران خیلی خیلی خوب همه مباحث پوشش داده بهتره هر وقت از پوران هیچی نفهمیدم بیام سراغ مانو!
مدار کمی کم کاری کردم امروز از بعد سحر نشستم خوندم اما این دفعه از فصل دوم پوران یه مباحثی داشت که اصلا من در دوران کارشناسی نخونده بودم و یا بهش اهمیت نداده بودم! ۱) روش کویین مک کلاسکی! ۲) تاخیر انتشار و اون تایم لاین ها که امروز متوجه شدم خیلی مهم هستUndecided
تا نیمه های فصل سه خوندم.

نمیدونم همین جور دوتا دوتا درسا رو پیش ببرم وقتی تموم شدن برم سراغ کتابهای بعدی یا اینکه با یه برنامه دقیق ۱ یا ۲ درس دیگه اضافه کنم مثل نظریه و مدار الکتریکی ! Huh

واسه ریاضی مهندسی دیگه گیج شدم یه عده گفتن کتاب نصیر کریمی یه عده دیگه پارسه معتقدی من میخواستم پارسه رو بگیرم. با اون کتاب مزخرف پیام نور و استاد سخت گیری که داشتیم البته با اطلاعات و جزوه خوب با مباحث آشنایی دارم !

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۸۳
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۵ ب.ظ
منم Clrs رسیدم به فصل ۹/

معماری فصل یک تموم شد بعد دوباره گیج شدم که پورانو ادامه بدم یا پترسون؟؟؟؟ Help ME

آمار پارسه هم یه مقداری خوندم.

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۰
۰
ارسال: #۸۴
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۵ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  منم Clrs رسیدم به فصل ۹/

معماری فصل یک تموم شد بعد دوباره گیج شدم که پورانو ادامه بدم یا پترسون؟؟؟؟ Help ME

آمار پارسه هم یه مقداری خوندم.

شما فصل ۵ یا ۶ clrs بودین که من قرار بود به شما برسم!!! به شما که نرسیدم هیچ کلا از درس فاصله گرفتم و هیچی نخوندم!!!!! Huh
حالا خیلی استرس دارم
۰
۰
ارسال: #۸۵
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۰ ب.ظ
خوش به حال شما که دارین می خونین آرزوی موفقیت دارم برای همتون Smile ولی من اصلا نمی تونم بخونم هی ذهنم درگیر آینده میشه درگیر کار و ... اینجور مسائل کلا انگیزمو از دست دادم Sad

Impossible = I'm PossibleBig Grin
۰
۰
ارسال: #۸۶
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ب.ظ)ندا۱ نوشته شده توسط:  بعضی از دوستان کتاب مدرسان شریف رو هم توصیه کردن نمیدونید کدوم بهتره؟
همون پارسه خوبه؟
والا من که به هر کی رسیدم گفت " پارسه معتقدی"
واقعا ً هم عالی توضیح داده
حالا شما برو هر دوتا ش رو تو مغازه مقایسه کن...بعد بخر

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
ارسال: #۸۷
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ق.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(11 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ب.ظ)ندا۱ نوشته شده توسط:  بعضی از دوستان کتاب مدرسان شریف رو هم توصیه کردن نمیدونید کدوم بهتره؟
همون پارسه خوبه؟

پارسه و مدرسان تو مغازه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۸۸
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۴ ق.ظ
سلام دوستان
میشه درمورد این مباحثی که گذاشته میشه واسه خوندن یه توضیحی بدین
ممنون میشم

خدایا نگویم دستم بگیر عمریست گرفته ای مبادا رهایش کنی[/size]
۰
۰
ارسال: #۸۹
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ ق.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  آمار فصل آخرم و خیلی کم ازش مونده. سیستم عامل الان فصل سه پارسه ام. معماری هم دارم از پوران میخونم فصل اولش توی دانشگاه به ما تدریس نشده بود! یه کم طول کشید ، کنارش جزوه دکتر اجلالی رو هم تازه شروع کردم. ساختمان داده رو از پوران و clrs میخونم از هر دوش فصل ۴ام ولی دوباره باید بازگشتی ها رو بخونم (بازم ازش اشکال دارمHuh) ساختمان گسسته رو هم که تازه شروع کردم از پوران اگه دچار مشکل بشم میرم سراغ گریمالدی.
فکر کنم شد ۵درس ولی هر ۵درس و هر روز نمیخونم فوقش ۳تا بطور کلی اینارو فعلا دارم چرخشی میخونم من دوست داشتم که تا قبل از مهر یه دور درسامو بخونم ولی دیگه فکر نکم برسم ولی خوب تلاشمو میکنم .
به نظر من اگه میتونی درسایی رو اضافه کن چون تایمی که توی گروهای درسی هست خوبه و کنار اونا میتونی به درسای دیگه هم برسی البته خودت بیشتر با نحوه مطالعه خودت آشنایی داری و بهتر میتونی تصمیم بگیری.
موفق باشی

آره احتمالا اضافه می کنم اما یه کم عقب هستم . این هفته باید جبرانش کنم . ایشالله از هفته آینده. منم تصمیم داشتم تموم کنم درسارو . که الان اصلا نمی تونم دیگه! Sad

الانم سرم داره از این فرمول های شمارش گیج میره!!!!!Huh

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
ارسال: #۹۰
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(11 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ب.ظ)ندا۱ نوشته شده توسط:  بعضی از دوستان کتاب مدرسان شریف رو هم توصیه کردن نمیدونید کدوم بهتره؟
همون پارسه خوبه؟

سلام مرسی
بالاخره یکیشونو می خونم اما احتمالا همون پارسه رو بگیرم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۸۶۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۶۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۳۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۲۶۲ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۷۸۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۴۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close