زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۲۴۱
۲۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۳ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  منم مثل شما بودم،هنوز نتونستم رمز درس خوندن با سرعت رو کشف کنم.Big Grin
من یه روشی رو امتحان دارم میکنم که اینجوریه :
یه کتاب بر میداری...اونقده میخونی تا خسته شی...
بعد یکم استراحت میکنی...دوباره یه کتاب دیگه برمیداری و اونقده میخونـــــــــــی تا خسته
...

و این داستان تا وقتی خوابت نبره ادامه داره
البته من چون مجبورم برم کتاب خونه فقط تا وقتی بیرونم نکنن ادامه داره

(کتابخونه مسجده...دم اذان می بنده)

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66
ارسال: #۲۴۲
۲۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۴ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  یه کتاب بر میداری...اونقده میخونی تا خسته شی...
بعد یکم استراحت میکنی...دوباره یه کتاب دیگه برمیداری و اونقده میخونـــــــــــی تا خسته
...

و آخرش چی میشه ؟ Wink
۱
۰
ارسال: #۲۴۳
۲۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ ب.ظ
امروز نظریه خوندم اولش خوب بود! Sad اما وقتی به فصل ۲ رسیدم بخش DFA و NFA خیلی گیج شدم فقط یک ساعت داشتم اون بخش میخوندم !! من نظریه لینز رو از کتاب قبلا واسه امتحان ترم دانشگاهم خوندم یه سری تمریناتش رو هم که واسه پور محقق هست و حلشون آخر کتاب نیست قبلا یادداشت کردم خوندم یعنی حدودا نصف تمرینات اما هنوز گیجم Sad
فقط من این جوری قاطی کردم یا اینکه واقعا این بخش کند پیش میره

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۲۴۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  امروز نظریه خوندم اولش خوب بود! Sad اما وقتی به فصل ۲ رسیدم بخش DFA و NFA خیلی گیج شدم فقط یک ساعت داشتم اون بخش میخوندم !! من نظریه لینز رو از کتاب قبلا واسه امتحان ترم دانشگاهم خوندم یه سری تمریناتش رو هم که واسه پور محقق هست و حلشون آخر کتاب نیست قبلا یادداشت کردم خوندم یعنی حدودا نصف تمرینات اما هنوز گیجم Sad

منم نظریه ضعیفم. تو دانشگاه با جزوه و اسلاید پیش رفتیم. اوائله دیگه،کند پیش میره. اما دور بعد روون تر میشه. شروع هر چیزی پر از اشکاله. اینم همینه. البته من با جزوه سیدجوادی پیش میرم و سپس فصل مربوطه لینز، ب تمرینم نرسیدم

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , mohammadali1990
ارسال: #۲۴۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ ق.ظ
سلام عید همگی مبارک.میخوام این امید به همه ی به داوطلبان it که نتونستن ماه رمضان درس بخونن بدم :حدودا ۱۶۰ روز وقت داریم که اگه به طور متوسط روزی پنج ساعت هم مطالعه کنین برای هر درس ۸۰ ساعت وقت مطالعه دارین پس بی خودی نا امید نشین و مثل خودم با انگیزه تر شروع کنین هر کی موافقه اعلام کنه.

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , pita , zarei1991 , white bird
ارسال: #۲۴۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ ق.ظ
عیدتووووووووووووووووووون مبارک ،دیگه باید تلاشو شروع کنیمااا البته منظورم به کسایی ک عقب ترترند(خودم) Big Grin

اللهم صل علی محمد و آل محمد
۰
۰
ارسال: #۲۴۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ق.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  امروز نظریه خوندم اولش خوب بود! Sad اما وقتی به فصل ۲ رسیدم بخش DFA و NFA خیلی گیج شدم فقط یک ساعت داشتم اون بخش میخوندم !! من نظریه لینز رو از کتاب قبلا واسه امتحان ترم دانشگاهم خوندم یه سری تمریناتش رو هم که واسه پور محقق هست و حلشون آخر کتاب نیست قبلا یادداشت کردم خوندم یعنی حدودا نصف تمرینات اما هنوز گیجم Sad

منم نظریه ضعیفم. تو دانشگاه با جزوه و اسلاید پیش رفتیم. اوائله دیگه،کند پیش میره. اما دور بعد روون تر میشه. شروع هر چیزی پر از اشکاله. اینم همینه. البته من با جزوه سیدجوادی پیش میرم و سپس فصل مربوطه لینز، ب تمرینم نرسیدم

تو گرایش من نظریه نیست ولی روش خوندن این درس اینه که کتاب صرافی رو برداری تلاشتو کنی که همه ی تمرین هاشو حل کنی من و یکی از دوستام با این روش نظریه رو خیلی خوب فهمیده بودیم نظریه مثل معما می مونه که باید باهاش بجنگی تا جوابشو پیدا کنی!

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe
ارسال: #۲۴۸
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  تو گرایش من نظریه نیست ولی روش خوندن این درس اینه که کتاب صرافی رو برداری تلاشتو کنی که همه ی تمرین هاشو حل کنی من و یکی از دوستام با این روش نظریه رو خیلی خوب فهمیده بودیم نظریه مثل معما می مونه که باید باهاش بجنگی تا جوابشو پیدا کنی!

دقیقا منم امروز به همین رسیدم که نظریه مثل یه بازی فکری میمونه. البته ورزش فکری Big Grin

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۲۴۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ق.ظ
نظریه درسیه که فقط با تمرین و تمرین میتونین مسلط بشین اگه دستتون بیاد که چی به چیه خیلی درس شیرین و راحتی میشه البته اینم بگم بعضیا واقعا نظریه رو نمیفهمن اونا مشکلشون از روی پایه و یادگیری مفاهیم هست که باید از پایه با مثال های ساده شروع کنند تا موفق بشن واقعا درس بسیار شیرینی کلاس درسش یکی از پرخاطره ترین کلاسای عمرمه
۰
۰
ارسال: #۲۵۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ ق.ظ
عید همگی مبارک...منم ۲-۳ روز دیگه استارت کارو میزنم...پر انرژی و با نشاط...از نظریه و گسسته و مدار منطقی کارمو شروع می کنم...
۱
۰
ارسال: #۲۵۱
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۹ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  سلام عید همگی مبارک.میخوام این امید به همه ی به داوطلبان it که نتونستن ماه رمضان درس بخونن بدم :حدودا ۱۶۰ روز وقت داریم که اگه به طور متوسط روزی پنج ساعت هم مطالعه کنین برای هر درس ۸۰ ساعت وقت مطالعه دارین پس بی خودی نا امید نشین و مثل خودم با انگیزه تر شروع کنین هر کی موافقه اعلام کنه.
مطمئناً تا کنکور وقت خوبی باقی هست... ۶ ماه زمان خوبیه برای تسلط به مباحث

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۱
۰
ارسال: #۲۵۲
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۰ ق.ظ
سلام به همگی.

اینجا منظور از مطالعه گروهی چیه؟ اگه قراره مطالعه گروهی باشه بهتره مثلا یک درس مشخص شه و یه زمانی انتخاب شه و در حین این زمان اگه کسی سوالی داشت و یا جائی رو نفهمید سوال کنه.

منم تازه میخوام شروع کنم. لطفا اونائی که از سه شنبه میخوان شروع کنند . درس پیشنهادی و زمان لازم رو بگن البته بهتره تجربه دارها و قبول شدگان بگن.
۰
۰
ارسال: #۲۵۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ق.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  و آخرش چی میشه ؟ Wink
اتفاق خاصی نمیوفته...اگه عمل کننده خیلی فشار بیاره به جای دانشگاه میره تیمارستان...خخخخخخخخخ Big Grin

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۲۵۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۶ ب.ظ
معماری و گسسته پوران چاپ ۸۸ با جدیدش فرق کرده؟
من معماری رو با پوران شروع کردم به نظرتون لازم پترسون و جزوه دکتر اجلالی رو هم بخونم
واسه مجاسبات هم پورانو شروع کردم ولی بچه ها میگن راهیان ارشد به نظرتون کدومو بخونم؟
۰
۰
ارسال: #۲۵۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۷ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  معماری و گسسته پوران چاپ ۸۸ با جدیدش فرق کرده؟
من معماری رو با پوران شروع کردم به نظرتون لازم پترسون و جزوه دکتر اجلالی رو هم بخونم
واسه مجاسبات هم پورانو شروع کردم ولی بچه ها میگن راهیان ارشد به نظرتون کدومو بخونم؟

معمولا پوران هر ساله کتاب هاشو تجدید چاپ ، با این تفاوت که تست های سراسری و آزادشو آپدیت میکنه . واسه محاسبات هم بنظر من پوران کافیه .

.... Loading
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz*

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۹ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۲۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۵۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۷۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۳۴ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۰۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۴۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۵۹ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close