زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بن شدن تعدادی از مدیران و کاربران

ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ ق.ظ
سلام دوستان
متاسفانه انگار سیستم همچنان دارای اشکال است.هفته گذشته تعداد زیادی از پستها پاک شد. الآن هم ناخواسته تعدادی از مدیران و کاربران بن شدند. من ضمن عذرخواهی از این دوستان دارم مشکل را رفع میکنم ولی علتش رو نمیدونم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , **sara** , arman405 , Sunshine Off , ف.ش , مازیار صفایی , hamed_k2
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ق.ظ
اگه کسی اشتباها" بن شده ایمیل بزنه لطفا".

.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ ق.ظ، توسط babakk.)
RE: بن شدن تعدادی از مدیران و کاربران
(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  سلام دوستان
متاسفانه انگار سیستم همچنان دارای اشکال است.هفته گذشته تعداد زیادی از پستها پاک شد. الآن هم ناخواسته تعدادی از مدیران و کاربران بن شدند. من ضمن عذرخواهی از این دوستان دارم مشکل را رفع میکنم ولی علتش رو نمیدونم.
آیا برای کاربران خطر هک شدن وجود نداره؟
چون شخصی که تو سایت از این سطح دسترسی برخورداره که میاد مدیران رو بن میکنه , مطمئنا به ایمیل و ip کاربران هم دسترسی داره.
پس احتمال هک شدن کاربران سایت هم وجود داره. درسته؟

مرد زندانی می خندید..
شاید به زندانی بودن خویش شاید هم به آزاد بودن ما...
راستی زندان کدام سوی میله هاست؟

ارنستو چه گوارا
۱
۰
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ ق.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ ق.ظ)babakk نوشته شده توسط:  آیا برای کاربران خطر هک شدن وجود نداره؟
چون شخصی که تو سایت از این سطح دسترسی برخورداره که میاد مدیران رو بن میکنه , مطمئنا به ایمیل و ip کاربران هم دسترسی داره.
پس احتمال هک شدن کاربران سایت هم وجود داره. درسته؟
البته آقای دکتر بهتر از من میتونن توضیح بدن. انچه که من متوجه میشم اینه که این هک نیست.سیستم انجام کاری روی بعضی اسامی یا کارها را بنادرستی انجام میده.مثلا" قراره کسی بن بشه ۶-۷ نفر دیگه هم باهاش بن میشن. یا یکی میگه پستهای من رو پاک کنید پستهای من هم با پستهای او پاک میشه.
هک نیست. از این بابت خیالتون راحتTongueTongue
تمام موارد را به دکتر گفتم و دارن بررسی میکنند.

.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: babakk , eris229
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ق.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  البته آقای دکتر بهتر از من میتونن توضیح بدن. انچه که من متوجه میشم اینه که این هک نیست.سیستم انجام کاری روی بعضی اسامی یا کارها را بنادرستی انجام میده.مثلا" قراره کسی بن بشه ۶-۷ نفر دیگه هم باهاش بن میشن. یا یکی میگه پستهای من رو پاک کنید پستهای من هم با پستهای او پاک میشه.
ولی به نظر میاد افراد خاصی بیشتر هدف قرار میگیرن.
مخصوصا مثل اینکه با شما بیشتر از بقیه شوخی دارن Angel.

مرد زندانی می خندید..

ارنستو چه گوارا
۲
۰
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ق.ظ)babakk نوشته شده توسط:  
(20 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  البته آقای دکتر بهتر از من میتونن توضیح بدن. انچه که من متوجه میشم اینه که این هک نیست.سیستم انجام کاری روی بعضی اسامی یا کارها را بنادرستی انجام میده.مثلا" قراره کسی بن بشه ۶-۷ نفر دیگه هم باهاش بن میشن. یا یکی میگه پستهای من رو پاک کنید پستهای من هم با پستهای او پاک میشه.
ولی به نظر میاد افراد خاصی بیشتر هدف قرار میگیرن.
مخصوصا مثل اینکه با شما بیشتر از بقیه شوخی دارن Angel.
یعنی ما آدم مهمی شدیم وخودمون خبرنداریم.ای بابا چرا ارسالهای ما پاک شده.مگه ارسالهای محرمانه داشتیمBig Grin

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  یعنی ما آدم مهمی شدیم وخودمون خبرنداریم.ای بابا چرا ارسالهای ما پاک شده.مگه ارسالهای محرمانه داشتیمBig Grin

احتمالا جناب هکر داره طرح هدفمند کردن ارسالها رو پیاده سازی میکنه.
یعنی واسه قشر مدیرا ارسال محدوده و واسه بقیه که ارسالشون کمه نامحدود. بهش میگن طرح خوشه سازی ارسال Smile.

مرد زندانی می خندید..

ارنستو چه گوارا
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , maryami
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۴ ب.ظ)babakk نوشته شده توسط:  
(20 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  یعنی ما آدم مهمی شدیم وخودمون خبرنداریم.ای بابا چرا ارسالهای ما پاک شده.مگه ارسالهای محرمانه داشتیمBig Grin

احتمالا جناب هکر داره طرح هدفمند کردن ارسالها رو پیاده سازی میکنه.
یعنی واسه قشر مدیرا ارسال محدوده و واسه بقیه که ارسالشون کمه نامحدود. بهش میگن طرح خوشه سازی ارسال Smile.
نه اقای بابک شایعه سازی نکنیدSmile
در واقع من سطح دسترسی ام از مدیران دیگه بیشتره. واسه همین بعضی کاره را فقط من انجام میدم. ولی الآن یه مدتیست این کارهایی که من میتونم انجام بدم درست انجام نمیشه. مثلا" الآن اگه شما را بن کنم هفت هشت نفر دیگه هم بن میشنBig GrinBig Grin
شاید سیستم زیادی هوشمنده و وقتی یکی را بن میکنیم چند نفر را هم خودش بن میکنه. Big GrinBig GrinBig Grin
اگه کاری انجام ندیم تفاقی نمی افته.
بنظر شما این کدام هکریه که منتظر من میمونه. هکرها منتظر نمیمونن. کارشون را سریع انجام میدن و میرن. بیکار که نیستن! کلی سایت را باید هک کنندTongue

.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , babakk
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ ب.ظ
سلام
من هم هفته ی پیش وقتی وارد سایت شدم دیدم به جای نام کاربری خودم با یه کاربری دیگه منو لاگین کرده جالب بود به تمام لینک های خصوصیش دسترسی داشتم اگه می خواستم می تونستم تو تمام کنترل پنلش دستکاری کنم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  سلام
من هم هفته ی پیش وقتی وارد سایت شدم دیدم به جای نام کاربری خودم با یه کاربری دیگه منو لاگین کرده جالب بود به تمام لینک های خصوصیش دسترسی داشتم اگه می خواستم می تونستم تو تمام کنترل پنلش دستکاری کنم
سلام
جدی؟
چقدر جالب
یعنی میشه من که میام لاگین بشم اشتباهی یوزر آقای دکتر برام آنلاین بشه؟ Big Grin
وای خدای من......
یعنی میشه؟ Big Grin Big Grin
۲
۰
ارسال: #۱۱
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ب.ظ
کی بشه خودت بن بشی فرداد.Big Grin

ولی از شوخی برای من هم پیش اومده یک بار لاگین کردم سایت اختیارات مدیریتی به هم داده بود اصلا یه وضعی.Tongue
شیطونه میگفت یه چندتا تاپیک حذف کنم ، ادیت کنم و... ولی من که گول نخوردم یه نفس عمیق کشیدم لاگ اوت و دوباره لاگین کردم مشکل حل شد ولی هنوز دارم خودمو سرزنش میکنم چرا اون روز کاری نکردم ، از خودم انتظار نداشتم همچین موقعیتی رو از دست بدم.Big Grin

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۳
۰
ارسال: #۱۲
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ب.ظ، توسط babakk.)
(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ولی الآن یه مدتیست این کارهایی که من میتونم انجام بدم درست انجام نمیشه. مثلا" الآن اگه شما را بن کنم هفت هشت نفر دیگه هم بن میشنBig GrinBig Grin
میتونین از روش معکوس استفاده کنین , اون هفت هشت نفرو بن کنین تا من بن بشم.

(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بنظر شما این کدام هکریه که منتظر من میمونه. هکرها منتظر نمیمونن. کارشون را سریع انجام میدن و میرن. بیکار که نیستن! کلی سایت را باید هک کنندTongue
هکرها عموما هدف خودشونو پیدا میکنن و تا آخر کارشون مثل سریش بهش میچسبن و ولش نمیکنن. خدا بهتون صبر بده Smile.
اگه خوب توجه کنین میبینین که هکر محترم چند تا از کتاباتونو به سرقت برده. پاک کردن ارسالها رو هم برای رد گم کنی انجام داده Angel.

مرد زندانی می خندید..

ارنستو چه گوارا
۱
۰
ارسال: #۱۳
۲۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ ق.ظ
حالا که شما اینقدر اصرار دارید که هکر داریم و تمام برنامه هاشم میدونی نکنه.......CoolCool

تو مانشت از این اطاقای بازجویی که یه چراغ سقفی داره که در حال حرکته هم نداریم که من با این بابک خان یه گپی بزنم.CoolTongue

.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: babakk
ارسال: #۱۴
۲۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ق.ظ
دوستان مدیر خواهش می‌کنم که رمز عبورتون رو عوض کنید. فکر می‌کنم نوع حمله‌ای که شده از نوع XSS هست. خواهشا کاربران خصوصا مدیران از باز کردن پیام‌های خصوصی مشکوک خودداری کنن.
متاسفانه این سیستم مدیریت فروم یه سری باگ شناخته شده داره. مدتی قبل یه سری باگ‌هاش گرفته شد ببینیم چه می‌شه با این سری جدید از مشکلات.
به بزرگی خودتون ببخشید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , babakk , fatima1537 , maryami , SaMiRa.e , Helmaa , Parva , **sara** , frg_2009 , انرژی مثبت
ارسال: #۱۵
۲۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ب.ظ، توسط babakk.)
(۲۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  دوستان مدیر خواهش می‌کنم که رمز عبورتون رو عوض کنید. فکر می‌کنم نوع حمله‌ای که شده از نوع XSS هست. خواهشا کاربران خصوصا مدیران از باز کردن پیام‌های خصوصی مشکوک خودداری کنن.
متاسفانه این سیستم مدیریت فروم یه سری باگ شناخته شده داره. مدتی قبل یه سری باگ‌هاش گرفته شد ببینیم چه می‌شه با این سری جدید از مشکلات.
به بزرگی خودتون ببخشید.
الان ما چطور مطمئن باشیم خودتون هستین , دشمن نیست؟ Angel.
بنده خداها از کجا بدونن مشکوکه. پیام های مشکوک مثل بمب ساعتی صدای ساعت میدن؟ Smile.

مرد زندانی می خندید..

ارنستو چه گوارا
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۳۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۳۸۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۱۹۷ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۸۴ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۸۰۲ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
  فروش تعدادی کتاب کنکوری و دانشگاهی festival ۰ ۱,۵۵۱ ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: festival
  اهدا تعدادی کتاب کارشناسی ارشد peymankop ۰ ۱,۴۷۰ ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: peymankop
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۲۳۵ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
Sad باقی ماندن تعدادی واحد کارشناسی بعد از آزمون ارشد AshkanAurum ۳ ۳,۲۶۴ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close