زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خریدار مجموعه سئوالات چند سال گذشته پارسه،ماهان،نصیر و ...

ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ ب.ظ
سلام دوستان. من نیاز به مجموعه سئوالات چند سال گذشته موسساتی مانند پارسه ، نصیر و ماهان و پوران ... دارم. اگر کسی داره یا می تونه برای من این سئوالات را با پاسخ آماده کنه ممنون میشم. اگر هم برای سالهای یک کم قبل تر جواب نداشت ایرادی نداره. قیمت هم به صورت توافقی و خودتون قیمت بدین. ممنون میشم پیام بدید یا ایمیل بزنید. b_meshkboo60@yahoo.com
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۵ ب.ظ
RE: خریدار مجموعه سئوالات چند سال گذشته پارسه،ماهان،نصیر و ...
(۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ)behnaz110 نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من نیاز به مجموعه سئوالات چند سال گذشته موسساتی مانند پارسه ، نصیر و ماهان و پوران ... دارم. اگر کسی داره یا می تونه برای من این سئوالات را با پاسخ آماده کنه ممنون میشم. اگر هم برای سالهای یک کم قبل تر جواب نداشت ایرادی نداره. قیمت هم به صورت توافقی و خودتون قیمت بدین. ممنون میشم پیام بدید یا ایمیل بزنید. b_meshkboo60@yahoo.com

منظورتون آزمون هاست؟
من مال ۸۵ نرم و هوش و ۸۹ معماری و هوش پارسه را دارم
چه قیمتی میخاین؟
۰
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۱۲ ب.ظ
سلام دوست عزیر
من سوال پارسه ۸۹ و ۹۰ رو دارم اگه خواستین پ.خ بدین تا با هم هماهنگ کنیم.موفق باشید.

اگر همواره مانند گذشته بیندیشید همان چیزهایی را بدست می آورید که تا بحال کسب کرده اید.Rolleyes
۰
۰
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۳۲ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ)behnaz110 نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من نیاز به مجموعه سئوالات چند سال گذشته موسساتی مانند پارسه ، نصیر و ماهان و پوران ... دارم. اگر کسی داره یا می تونه برای من این سئوالات را با پاسخ آماده کنه ممنون میشم. اگر هم برای سالهای یک کم قبل تر جواب نداشت ایرادی نداره. قیمت هم به صورت توافقی و خودتون قیمت بدین. ممنون میشم پیام بدید یا ایمیل بزنید. b_meshkboo60@yahoo.com

به این پست یه نگاهی بنداز

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ ب.ظ
من برای سنجش تکمیلی ومهستان وچندتا نصیر،برای ۸۹ و۹۰وپارسه ۸۷هم دارم اگرخواستی بهم پیام بده مجانیه فقط هزینه پست میگیرم.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ ق.ظ

اگر سوالات شیمی محض رو دارید لطفا شماره برام میل بزنید تا تماس بگیرمz.abdolahi1121366@gmail .com
۰
۰
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۲۹ ب.ظ
سلام.من آزمون های پارسه سال های ۸۹ ۹۰ ۹۱ رو با پاسخ تشریحی دارم.خواستید اطلاع بدید.
۰
۰
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ب.ظ، توسط fatemeh85.)
منم سوالای اکسین ۹۱ و ۹۰ رو دارم اگه خواستین اطلاع بدین به اضافه آزمونای خودسنجی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۷۰ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۷ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۱۵ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۹۶ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  صفحه چند سطحی Flash1 ۰ ۱,۶۰۸ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Flash1
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۷۹۳ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۱۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۴۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close