زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

صدای گسسته هادی یوسفی سال ۹۰

ارسال:
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ ب.ظ
صدای گسسته هادی یوسفی سال ۹۰
سلام دوستان

کسی صدای گسسته هادی یوسفی سال ۹۰ رو داره ؟

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: rata , sahar salehi
ارسال:
۰۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ ب.ظ
RE: درخواست صدای گسسته هادی یوسفی سال ۹۰
(۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ ق.ظ)LORD0098 نوشته شده توسط:  یه سوال فقط من کتاب سال ۸۷ دارم باید برم دوباره کتاب بخرم یعنی از لحاظ متن کتاب فرقی کرده یا نه ؟؟
تا اونجایی که میدونم چاپ ۸۸ در مقایسه با چاپ ۹۰ تغییری در متن درس نداشته و فقط سوالات کنکور اضافه شده، ۸۷ رو نمیدونم

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: LORD0098
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۳ ب.ظ
(۰۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ب.ظ)viona نوشته شده توسط:  
(01 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ب.ظ)cormen نوشته شده توسط:  کیفیت صداش هم خوب نیست
سال ۹۰ رو اگه کسی داره ممنون میشم اگه قرار بده
من با ایشون امسال کلاس دارم
ویس هارم دارم
اما متاسفانه دکتر یوسفی اول جلسه اعلام کردند که رضایت ندارند نه جزوه و نه ویس کلاس ایشون جایی آپلود بشه.
اما دوستان به دکتر یوسفی ایمیل زدند و ایشون مخالفتی نداشتند
ممکنه نظرشون عوض شده باشه؟

ممتاز و نمونه شدن برای یکسال است،

و ماندگار شدن برای یک عمر؛
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۰ ب.ظ
سال گذشته که از طریق ایمیل ازش پرسیده بودم گفت ایرادی نداره وخیلی هم خوشحال شده بود.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۴ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ ب.ظ)cormen نوشته شده توسط:  
(02 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ب.ظ)viona نوشته شده توسط:  
(01 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۷ ب.ظ)cormen نوشته شده توسط:  کیفیت صداش هم خوب نیست
سال ۹۰ رو اگه کسی داره ممنون میشم اگه قرار بده
من با ایشون امسال کلاس دارم
ویس هارم دارم
اما متاسفانه دکتر یوسفی اول جلسه اعلام کردند که رضایت ندارند نه جزوه و نه ویس کلاس ایشون جایی آپلود بشه.
اما دوستان به دکتر یوسفی ایمیل زدند و ایشون مخالفتی نداشتند
ممکنه نظرشون عوض شده باشه؟

بله نظرشون عوض شده
حتی به ما گفتند از ترم پاییز شاید رکورد صدا رو ممنوع کنند تو کلاسشون و راستش بعد از درخواست علی آقا من مجددا از ایشون اجازه گرفتن که براتون ویس های امسال رو آپلود کنم اما موافقت نکردند.
البته ایشون فوق العاده انسان بزرگواری هستند و وقتی تا این حد سرسختی نشون میدند یعنی موردی وجود داره.

خدا کافیست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: cormen
ارسال:
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۳۴ ق.ظ
RE: صدای گسسته هادی یوسفی سال ۹۰
ساختمان گسسته ( هادی یوسفی )

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۰۵ ق.ظ
لینک ها که مشکل دارن ، لطفا درست کنید ممنونConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ ق.ظ
(۲۴ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ق.ظ)sara2aras نوشته شده توسط:  لینک ها که مشکل دارن ، لطفا درست کنید ممنونConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

کدام؟
ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۵۶ ق.ظ
(۲۴ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ق.ظ)Morris نوشته شده توسط:  
(24 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ق.ظ)sara2aras نوشته شده توسط:  لینک ها که مشکل دارن ، لطفا درست کنید ممنونConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

کدام؟
همه
ارسال: #۱۰
۲۵ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ ق.ظ
(۲۴ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۶ ق.ظ)sara2aras نوشته شده توسط:  
(24 آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ق.ظ)Morris نوشته شده توسط:  
(24 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ق.ظ)sara2aras نوشته شده توسط:  لینک ها که مشکل دارن ، لطفا درست کنید ممنونConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

کدام؟
همه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۴۹۲ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۷۷ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  تهیه کتاب یادگیری الکترونیکی هادی اسماعیلی lotuss ۰ ۱,۷۷۵ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۷۲۴ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۰۲ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۷۵ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  منابع یوسفی تو ارشد اصلا جالب نیستن tesla66 ۱۳ ۷,۸۴۸ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  [دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ A V A ۸۱ ۸۲,۷۴۸ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation یوسفی یا طورانی و سید جوادی ؟؟؟ NersiA ۷ ۵,۸۸۲ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
Lightbulb طورانی،سیدجوادی یا یوسفی ؟؟؟؟؟ NersiA ۰ ۲,۵۳۷ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: NersiA

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close