زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)
۱۶ ۱

افکار سنجی عمومی: کدام موسسه؟

نظرسنجی: با در نظر گرفتن تمامی جوانب بالاخره در آزمون‌های آزمایشی کدام موسسه شرکت خواهید کرد؟
سازمان سنجش
پوران پژوهش
اکسین
پارسه
ماهان
نصیر
مدرسان شریف
هیچ‌کدام
سایر موسسات
[نمایش نتایج]

ارسال: #۱۲۱
۰۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ ب.ظ
RE: افکار سنجی عمومی: کدام موسسه؟
(۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ)۵h4rk نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  وقتی معماری جز درساشه خوب گرایششم هست دیگه

نه جانم، منظور من گرایش معماریه که شامل دروس (مدارهای الکتریکی، VLSI، الکترونیک دیجیتال و انتقال داده ها) میشه.

من معماری رو از آی تی منظورم بود

شرمنده عزیزم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۲
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۷ ب.ظ
دوستان بالاخره کجا رفتید ثبت نام ؟من بین پارسه و سنجش موندم نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۲۳
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۲ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ب.ظ)۵h4rk نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ ب.ظ)APPLEM نوشته شده توسط:  دوستان بالاخره کجا رفتید ثبت نام ؟من بین پارسه و سنجش موندم نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من که رفتم مهستان. شمام اگه هزینه براتون مهم نیست، پارسه برید بهتر از سنجشه، ولی اگه هزینش براتون مهمه همون سنجش خوبه.

منم مهستانمBig Grin
۰
۰
ارسال: #۱۲۴
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ ق.ظ
من تصمیم گرفتم مهستان ثبت نام کنم. ازموناشو میدم . اما با برتامه ریزیش پیش نمیرم. می خوام ۵۰% اول رو تا اخر مهر تموم کنم - و%۵۰ دوم هم تا اخر ابان تموم کنم. ایا این کارم شدنیه ؟عاقلانست؟

من کسی خواهم شد که اراده می کنم بشم .
۰
۰
ارسال: #۱۲۵
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۵ ق.ظ
سلام
دوستان یک نکته خیلی خیلی مهم رو میدونم خیلی ها متوجه نشدند!
رییس سازمان سنجش دو روز پیش اعلام کرد کنکور امسال کارشناسی ارشد در دانشگاه سراسری یک هفته زودتر از سال قبل برگزار میشه و به جای ۲۶ بهمن به ۱۸ تا ۲۰ بهمن منتقل میشه.
خوب اینجوری موسساتی مثل نصیر و مهستان که ۲۰ بهمن ازمون گذاشتن چی کار میخوان بکنن؟ شرکت کننده ها چی؟
اصلا هیچکس اینجا این نکته رو توجه کرده بود؟!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۱۲۶
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ)talash نوشته شده توسط:  سلام
دوستان یک نکته خیلی خیلی مهم رو میدونم خیلی ها متوجه نشدند!
رییس سازمان سنجش دو روز پیش اعلام کرد کنکور امسال کارشناسی ارشد در دانشگاه سراسری یک هفته زودتر از سال قبل برگزار میشه و به جای ۲۶ بهمن به ۱۸ تا ۲۰ بهمن منتقل میشه.
خوب اینجوری موسساتی مثل نصیر و مهستان که ۲۰ بهمن ازمون گذاشتن چی کار میخوان بکنن؟ شرکت کننده ها چی؟
اصلا هیچکس اینجا این نکته رو توجه کرده بود؟!!

گفته احتمالا یک هفته زودتر برگزار میشه..
هنوز که قطعی نشده..
۰
۰
ارسال: #۱۲۷
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۶ ب.ظ
خب حتما احتمالش زیاده که اعلام کردن.حالا اگه اینطوری بشه ازمون های جامه اخری میپره.چیکارکنیم؟ میشه ازمون اخری رو ثبت نام نکرد؟

اینم لینک خبر:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۲۸
۰۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ ب.ظ

اگه هم تغییر کنه مهستان زمانبندی آزموناشو تغییر میده نه اینکه آزمونهای جامع رو حذف کنه..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: talash
ارسال: #۱۲۹
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۰ ب.ظ
بچه ها من رفتم مدرسان شریف ثبت نام کردم. به نظرم بد نبود. بودجه بندی آزمئناشم خوب بود.
اینجا کسی مدرسان اسم ننوشته؟ چرا خیلی طرفدار نداره؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۰
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ ب.ظ
من واقعا تصمیمم رو گرفته بودم برای ازمون برم مهستان ( بخاطر سوالاتش و جامعه اماریش)ولی حالا که فهمیدم ازمون جامعش تازه ۱۳ بهمن هست واقعا ناامید شدم.چون میخواستم ازمون ها رو بیشتر برای همراهی با برنامه ریزی درسیشون شرکت کنم ولی حالا که میبینم مجبورم سریعتر از برنامه پیش برم میبینم که اینطوری برنامم در حقیقت باید با موسسه های دیگه ای مثل نصیر پیش بره.برای همین دودل شدم که برم نصیر یا مهستان؟
طبق ازمون مهستان یعنی فقط حدود یک هفته فرصت برای دوره هست به نظرتون این مسخره نیست؟
ماهایی که به برنامه ریزی خودمون اطمینان نداریم و میخوایم به امید ازمون و برنامه ریزیش عقب نیفتیم به نظرتون این اراده رو داریم که جلوتر از برنامه پیش بریم؟اگه میشد که خب چه کاری بود اصلا ازمون شرکت نمیکردیم برنامه پارسه رو میگرفتیم دستمون طبق اون درس میخوندیم.دوستان لطفا نظرشون رو بگن.خیلی ناراحتم که باید دور مهستان رو خط بکشم
۰
۰
ارسال: #۱۳۱
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۷ ب.ظ
ازمونای اخر موسسات که ۱۰۰ درصد هستن پس چرا همه نگرانه جمع بندی هستن مگه نمیشه قبل از ازمونایه جامع جمع بندی کردConfused
۰
۰
ارسال: #۱۳۲
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۵۸ ب.ظ

هیچ کس جواب منو نمیده؟ Sad
۰
۰
ارسال: #۱۳۳
۰۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۸ ب.ظ، توسط svk7.)
پارسه ای شدم تموم. سال قبل تعداد شرکت کنندگان مهندسی کامپیوتر پارسه چند تا بوده؟

رقیبایه پارسه ایم بیان جلو

SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileهدف:تک رقمی پارسه در آزمون اولSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
۰
۱
ارسال: #۱۳۴
۰۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ ب.ظ
سوالهای ازمون های ازمایشی موسسات رو استادایی که در اون موسسه تدریس می کنندطرح می کنند؟
اگز اینطور باشه باید سطح سوالات نصیر از مهستان بالاتر باشه ،درسته؟چون استادهای نصیر از مهستان بهترن.
۱
۰
ارسال: #۱۳۵
۱۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ ب.ظ
من که همیشه مخالف کلاس بودم و هیچ وقت اعتقادی نداشتم ، بر این باورم اونی که خودش زحمت بکشه ، مطالعه کنه ، بی خوابی بکشه ، مشکلاتشو سرچ کنه و به جواب برسه اون باید قبول شه ، اون باید مزد زحمتش رو بگیره .. هرچند همیشه حق به حقدار نمیرسه ، البته منکر کلاس خوب و استاد خوب نیستم ، اما من اعتمادی به این موسسات رنگارنگ که هدفش خالی کردن جیب ملته نه پر کردن مغز اونا ندارم کلاسها رو فقط و فقط برای ریاضیات میپسندم ، این نظر منه و ممکنه غلط باشه ، ممکنه کس دیگری نظری ۱۰۰ درجه متفاوت داشته باشه ، بهترین معلم و دلسوزِ آدم، خودِ آدمه

جای مرد بی ادب زندان است .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۲۵۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۳۰۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۵۱ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۱۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۶۵ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  موسسه زبان maryam_ak ۷ ۶,۵۲۹ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saad
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۱۴ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Big Grin کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ sajadg ۳ ۴,۱۰۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close