زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

روش درست درس خوندن از صفر ذخیره و بازیابی اطلاعات

ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۴ ق.ظ
دوستان ،تجربه ای از این درس دارند اعلام کنند ممنونم میشم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۷ ب.ظ
سلام. نظر من اینه که زیاد روی این درس وقت اختصاص ندین. توی کنکور که نمیاد. توی دانشگاه ما تا میانترم رسانه ها و بلاک بندی تدریس میشد. (سه فصل از کتاب دکتر ارنکوهی) پایانترم هم از کتاب ساختار فایل ها ساختارهایی مثل درخت دودویی و متوازن و ... تدریس شد. فرمولهاشم کاربردی توی بقیه درسا ندارن. تنها چیزایی که بنظرم مفید بود همون ساختارهایی مثل درخت متوازن بود.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad
ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۸ ق.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ)Pakzad نوشته شده توسط:  دوستان ،تجربه ای از این درس دارند اعلام کنند ممنونم میشم

سلام.
تا انجایی که من اطلاع دارم این درس برای کنکور کاردانی به کارشناسی هست نه ارشد!
البته شما مثل خودم پیام نوری هستید موقعی که من این درس رو داشتم مرجع ترجمه جعفرنژاد بود ولی اطلاع دارم چندین ترمه رانکوهی شده پیشنهاد میکنم اگر میخواید مسائل محاسبه ای رو عالی یاد بگیرید کتاب مدرسان شریف تهیه کنید.
البته امتحانات پیام نور کپی کتابی هست که معرفی میکنند!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۵۹۴ دیروز ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۸۴ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۴۳ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۲۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۱۱ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۷۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۳۶ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۹۳ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۷۶۹ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۷۶۸ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close