زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

همایش موفقیت در کنکور کامپیوتر و IT موسسه نصیر

ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۱۶ ب.ظ
سلام
از دوستان شخصی هست که جلسه زیر رو شرکت کرده باشه؟ و یا حتی صدای جلسه رو ضبط کرده باشه؟

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
همایش موفقیت در کنکور کامپیوتر و IT با حضور گروه ویژه کامپیوتر
دکتر اجلالی،دکتر کارگهی،دکتر فیلی،دکتر حاج سیدجوادی و دکتر ابراهیمی مقدم و رتبه های اول کنکور ارشد کامپیوتر

پنج شنبه ۹۱/۴/۸ از ساعت ۱۹- ۱۷ در آمفی تئاتر دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۳۰ ب.ظ
سلام
من بودم، خیلی مفید نبود! چیزی ضبط نکردم.
چیز خیلی خاصی رو از دست ندادید جز یه آبمیوه و یه چیز شبیه کیک و یه خودکار Big Grin
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ ب.ظ
سلام

من هم بودم اما اصلا مفید نبود و بیشتر وقتم رو گرفت.

اما بعد از همایش با مشاور گوه نصیر توی یکی از کلاسها صحبت کردیم.باز این یکم مفید بود! مخصوصا برنامه ای که پیشنهاد دادن که به نظرم برای من یکی حداقل قابل اجرا تر بود!
۰
۰
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ب.ظ
توی شیرازم چنین جلسه ای بود اما من شرکت نکردم
۰
۰
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ ب.ظ
واسه سرگرمی اینجور جاها خوبه!البته فقط واسه سرگرمیBig Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۵۲۷ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۵۸ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۴۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۱۴ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۶۹ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  موسسه زبان maryam_ak ۷ ۶,۵۳۸ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saad
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۱۵ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۳۸ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۵۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  ۱۷۴ آی تی - روزانه خواجه نصیر گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی imisutit ۴ ۴,۲۶۳ ۰۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedzare74

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close