زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مقایسته ظرفیتهای ۹۰ و ۹۱ و نتیجه شما؟

ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ق.ظ، توسط ghaderiyaser.)
سلام دوستان.
ظرفیت گرایش هوش مصنوعی سه دانشگاه تهران، شریف و امیرکبیر امسال نسبت به پارسال ۱۰ نفر کم شده، از طرفی پارسال رتبه ۱۱۲ هوش امیرکبیر روزانه قبول شده. حالا به نظر شما ۱۰۲ امسال امیرکبیر قبول میشه؟

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ق.ظ
RE: مقایسته ظرفیتهای ۹۰ و ۹۱ و نتیجه شما؟
(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
ظرفیت گرایش هوش مصنوعی سه دانشگاه تهران، شریف و امیرکبیر امسال نسبت به پارسال ۱۰ نفر کم شده، از طرفی پارسال ۱۱۲ هوش امیرکبیر روزانه قبول شده. حالا به نظر شما ۱۰۲ امسال امیرکبیر قبول میشه؟

اولا شما که مطمئن نیستی رتبه ۱۰۲ آفرین فرد قبولی باشه
ثانیاً بنظرم امسال همپوشانی ها کم نیست

پس انشاالله گرایش هوش امیرکبیر قبولید ، بتظرم در بدترین حالت " مهندسی رباتیک " امیرکبیر رو میارید .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghaderiyaser
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
ظرفیت گرایش هوش مصنوعی سه دانشگاه تهران، شریف و امیرکبیر امسال نسبت به پارسال ۱۰ نفر کم شده، از طرفی پارسال ۱۱۲ هوش امیرکبیر روزانه قبول شده. حالا به نظر شما ۱۰۲ امسال امیرکبیر قبول میشه؟

اولا شما که مطمئن نیستی رتبه ۱۰۲ آفرین فرد قبولی باشه
ثانیاً بنظرم امسال همپوشانی ها کم نیست

پس انشاالله گرایش هوش امیرکبیر قبولید ، بتظرم در بدترین حالت " مهندسی رباتیک " امیرکبیر رو میارید .
شما فرض کنید آخرین رتبه ۱۱۲ باشه. من یکی رو دیدم ۱۱۲ بود و هوش امیرکبیر قبول شد

۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ ق.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  شما فرض کنید آخرین رتبه ۱۱۲ باشه. من یکی رو دیدم ۱۱۲ بود و هوش امیرکبیر قبول شد

بنظرم ، انشاالله همون هوش امیرکبیر میارید ، نشد " رباتیکش " حتمیه انشاالله Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ق.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  شما فرض کنید آخرین رتبه ۱۱۲ باشه. من یکی رو دیدم ۱۱۲ بود و هوش امیرکبیر قبول شد

بنظرم ، انشاالله همون هوش امیرکبیر میارید ، نشد " رباتیکش " حتمیه انشاالله Smile
اگه نشد که باید برم علم و صنعت.

۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ ق.ظ
به نظر با توجه به کاهش ظزفیت ها و احتمال همپوشانی (تخصصی رو همه کم زدن و ریاضی و مشترک و زبان سرنوشت سازتر بوده) میشه امسال رو با سال ۸۹ و رتبه های ۸۹ مقایسه کرد.
با این کاهش طرفیت ها من هم موندم شبانه شریف رو میارم یا تهران روزانه می رسیم اما خدا کنه شریف رو بیارم ، توکل بخدا
به نظر من که هوش امیر کبیر و میاری ان شاالله.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ ق.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  به نظر با توجه به کاهش ظزفیت ها و احتمال همپوشانی (تخصصی رو همه کم زدن و ریاضی و مشترک و زبان سرنوشت سازتر بوده) میشه امسال رو با سال ۸۹ و رتبه های ۸۹ مقایسه کرد.
با این کاهش طرفیت ها من هم موندم شبانه شریف رو میارم یا تهران روزانه می رسیم اما خدا کنه شریف رو بیارم ، توکل بخدا
به نظر من که هوش امیر کبیر و میاری ان شاالله.
ایشالا. مرسی از روحیه دادن شما. امیدوارم دانشگاه دلخواه تون قبول بشید.
ظاهرا من امسال خیلی متفاوت بودمHuh

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۳۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۶۰۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۳۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۳۲۳ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question تجربیات شما از مصاحبه دکتری ۹۸ aliali256 ۲۷ ۱۸,۰۰۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nima178
  شمارنده Sanazzz ۰ ۱,۴۱۱ ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  منابع پیشنهادی شما برای پایگاه داده و سیستم عامل پیشرفته آزمون دکتری نرم افزار damash ۵ ۶,۲۱۲ ۲۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: moh1374
  مدرک ارشد شما معدل داره!؟ skytower_19 ۱۰ ۱۰,۸۹۷ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Star بهترین و پر درآمدترین شغل مربوط به کامپیوتر از نظر شما چیست؟ پشتکار ۶ ۱۳۲ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: jaweed88

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close