زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تابستان ۹۱

ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۰ ق.ظ
Question تابستان ۹۱
سلام
من دانشجوی ترم ۱ نرم افزارم و سال دیگه میخام آزمایشی کنکور بدم
برای تابستون چه درسی و از چه منبعی بخونم که هم برای کنکور یادم نره هم توی کنکور سال دیگه نتیجه خوبی از اون درس بگیرم.
در ضمن برای نرم افزار چه کتابهایی(منبع , درس و کنکور , تست ...)معرفی میکنید.Cool
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۲ ق.ظ
RE: تابستان ۹۱
(۲۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۰ ق.ظ)m_zamani0575 نوشته شده توسط:  سلام
من دانشجوی ترم ۱ نرم افزارم و سال دیگه میخام آزمایشی کنکور بدم
برای تابستون چه درسی و از چه منبعی بخونم که هم برای کنکور یادم نره هم توی کنکور سال دیگه نتیجه خوبی از اون درس بگیرم.
در ضمن برای نرم افزار چه کتابهایی(منبع , درس و کنکور , تست ...)معرفی میکنید.Cool

سلام
ترم یک ؟ کارشناسی ؟ یکم زوده ولی به نظر من بهترین کار اینه که مبانی کامپیوتر رو خوب یاد بگیری و با توجه به استعداد و پشت کار خودت.
گسسته و ساختمان داده ها رو در حد آشنایی بخون ونگاه کن. (بازم تاکید میکنم که یاد گرفتن اصول برنامه نویسی و پرورش تفکر سیستمی داشتن و الگوریتمی فکر کردن مهمترین کار شماست)
ساختمان داده ها : کتاب قرمز رنگی از جعفر نژاد قمی به نام ساختمان داده ها در سی پلاس پلاس

باز هوای وطنم وطنم آرزوست Heart مهر بود بر دهنم، سخنم آرزوست
۰
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ق.ظ
تابستان ۹۱
الان که وقت ارشد دادن نیست دوست عزیز

شما بهترین کاری که الان میتونی بکنی اینه که برنامه نویسیت رو عالی کنی ، از همین الان که ترم یک هستی فقط بشین کد بزن و هی تمرین کن ، همین

الان ارشد دادن هیییییییچ فایده ای نداره
۲
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ق.ظ
تابستان ۹۱
دوستان ، ایشون ترم یک کارشناسی ناپیوسته هستند ، اشتباه نشه ! ولی دوست عزیز ، باز هم زوده از ترم اول ، شما در حین پاس کردن درسها مراجع رو هم مطالعه کن فعلا . از ترم دوم دیگه کم کم شروع کن . در مورد منابع هم بهتره به مصاحبه های سال قبلی ها مراجعه کنید .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Xilinx , Parva
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ ب.ظ
تابستان ۹۱
سلام من می خواهم از ۱۰ تیر شروع کنم رشته آی تی هم هستم .چه کتاب هایی برای شروع خوبه؟
مرسی
۰
۰
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۳ ب.ظ، توسط Aurora.)
تابستان ۹۱
بهتره سری به قسمت منابع بزنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و همچنین قسمت مصاحبه ها

و در لینک زیر هم قسمت مربوط به روش درست درس خواندن از صفر .... هم می تونه کمکتون کنه.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Parva
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ ب.ظ
تابستان ۹۱
زووووووووده !!!!
به نظرم مشترک و ریاضی بخونید خیلی خوبه ،میدونید که مشترکا خیلی اثر داره !!!
ولی بازم میگم زوده!!!!!

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

۰
۰
ارسال:
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ب.ظ
تابستان ۹۱
خوب بهترین کاری که میتونید انجام بدید اینه که امسال تا تابستون سال اینده هر درسی که تو ترم انتخاب میکنی و درس ارشد هم باشه با مرجع کامل یاد بگیری،‌اگه کارشناسی ناپیوسته هستین تو ترم یک و دو طراحی الگوریتم،‌نظریه زبان،‌معماری، ریاضی مهندسی، ساختمان گسسته، پایگاه داده، آمار و احتمال مهندسی حتما میخونین شاید اگه محاسبت عددی تو دروس اختیاری داشته باشین بیوفته ترم سه یا چهار، خوب با این حساب شما ۷ تا درس دارین که تو دو ترم میخونین و برای ارشد هم آمادگی پیدا میکنین،‌به شرطی که از مرجع خوب بخونین، سال آینده دیگه شما نیاز به مرجع خونی ندارین تو این دروس.

براتون آرزوی موفقیت دارم دوست عزیز

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ ب.ظ
تابستان ۹۱
بچه ها من میخوام واسه کنکور شروع کنم
اما نمیدونم از کجا و چه جوری
راستش خیلی ها میگن تو تابستون درسهایی که توش ضعیفیم رو باید بخونیم
اما خیلی ها هم نظر بر عکس دارن و میگن باید درس هایی که قوی هستیم و تقویت کنیم
مثلا من میخوام تابستون ریاضی مهندسی بخونم اما میترسم فایده ای نداشته باشه.

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ A V A ۸۱ ۸۲,۹۵۶ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ترم تابستان دانشگاه بیرجند Boruto ۰ ۱,۴۹۵ ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Boruto
  [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ software94 ۷۱ ۷۲,۴۸۸ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Fdgl
  [دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ Pure Liveliness ۱۱۷ ۱۱۰,۱۶۹ ۰۳ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: newrasan
  ویس و جزوه طراحی و پیاده سازی زبان های برنامه سازی دکتر نوراله در تابستان ۸۸ Morris ۸ ۸,۳۶۱ ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: somayesaki
  [دانلود کنید]صدای محاسبات عددی دکتر یوسفی- تابستان ۹۰ kashir ۱۳ ۱۳,۶۲۱ ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: hanie.rze
  [دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ Pure Liveliness ۷۸ ۶۵,۳۵۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Pure Liveliness
  برنامه ریزی برای تابستان - ۲ jahani ۶۸ ۵۰,۸۱۲ ۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  [دانلود] ویس گسسته دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ A V A ۵۳ ۴۹,۲۶۳ ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: دختر مهربان
  [دانلود کنید]صدای ریاضی مهندسی مهندس کریمی- تابستان ۹۰ kashir ۲۰ ۲۳,۵۲۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: deep-romance

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close