زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانلود CLRS ویرایش سوم

ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط m450ud.)
دانلود CLRS ویرایش سوم
ویرایش سوم CLRS و حل بعضی تمرینات

Introduction to Algorithms, Third Edition 4.8MB

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

CLRS 3rd Selected set Solutions.rar

-----------------------------------------------------
پ.ن :
لینک ها اصلاح شد
پسورد ندارن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: saharp , mfXpert , Aurora , M.H.P , fatima1537 , ریحانه , mostafa_a , mahram , fateme66 , nehriri , slinda , atyla , faezehtt , soheil_depor , donyajoon24 , S - Is , amir58 , mrsh1372 , sosyas , elixxx , alma1988 , Sadra.T
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۱۱ ق.ظ
دانلود CLRS ویرایش سوم
لینک کار نمی کنه

سپاس‌گزاری شده توسط: csharpisatechnology
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ ق.ظ
دانلود CLRS ویرایش سوم
وای چرا لینک ها خرابه کار نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی مظهر پیروزی در شکست است.

ما همیشه پیروزی را در پیروزی می شناسیم ، ولی علی [ علیه السلام ] درس بزرگی به ما داد و آن درس پیروزی در شکست است.
دکتر شریعتی
 سپاس‌گزاری شده توسط: teacherpc , csharpisatechnology
ارسال:
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ق.ظ، توسط Sunshine Off.)
RE: دانلود CLRS ویرایش سوم
مدیر محترم انرژی مثبت لینکی که شما دادین کار نمیکنه حداقل امتحانش میکردین بعد تاپیک رو میبستید!

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: rtvrtv
ارسال:
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ق.ظ)teacherpc نوشته شده توسط:  مدیر محترم انرژی مثبت لینکی که شما دادین کار نمیکنه حداقل امتحانش میکردین بعد تاپیک رو میبستید!

مساله لزوما لینک نیست
وقتی تاپیکی وجود داره اگر قرار باشه که مجددا دقیقا برای همون موضوع یه تاپیک جدید باز بشه که کل مانشت از تاپیک های تکراری پر می شه. در صورتی که لینک دارید یا فکر می کنید اونچه می گید مزیت خاصی نسبت به حالت قبل داره در ادامه تاپیک موجود این کار رو انجام بدید ضمن این که دانلودها باید در بخش دانلود منابع باشن و نه در بخش معرفی منابع.

عذر خواهی می کنم چون این مطلب ربطی به تاپیک نداشت.
در اینده پاک خواهد شد یا مدیران محترم زخمت پاک کردن این ارسال رو بکشند چون به عنوان تاپیک ربطی نداره.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ب.ظ، توسط shima123.)
دانلود CLRS ویرایش سوم
من فقط یه هشدار واسه دوستان عزیز داشتم:
همون طور که میدونید کتاب clrs ترجمه های فارسی متفاوتی داره و بهترینش مال انتشارات خراسانه،اما ویراست سومش توسط این انتشارات ترجمه نشده ،من یه ترجه مال انتشارات نص رو گرفتم که افتضاحه و پر از غلط(ترجمه مهندس دهقان طرزه)
به جرات میتونم بگم از جعفرنژادم بدتره،چون کاملا معنی بعضی جملات رو عوض کرده!!!!!
ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۹ ب.ظ
دانلود CLRS ویرایش سوم
(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ب.ظ)m450ud نوشته شده توسط:  CLRS 3rd Selected set Solutions.rar

این فایل زیپ پسورد میخواد اگه اشتباه نکنم.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
ارسال:
۰۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ب.ظ)m450ud نوشته شده توسط:  CLRS 3rd Selected set Solutions.rar

این فایل زیپ پسورد میخواد اگه اشتباه نکنم.

پسوردش تو خودش هست:
password:manesht.ir

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

عینکم را بدهید

سپاس‌گزاری شده توسط: m450ud , Parva , rtvrtv
ارسال:
۱۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ب.ظ
دانلود CLRS ویرایش سوم
دوست گرامی این لینک ها خرابه
ویرایش ۴ مگی از خودشو گرفتم اما حل مسادلش روی ۴shared یا media fire نیست. و چون روش پسورد گذاشتید نمیذاره به طور نامحدود همه دانلود کنن. لطفا لینک رو عوض کنید هرچه زودتر ما نیاز داریم به کمکتون.
ارسال: #۱۰
۱۱ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ، توسط teacherpc.)
ما ایرانی ها عادت داریم لقمه رو می چرخونیم دور سرمون بعد میخوریم
من تو تاپیک قبلی لینک دانلود این فایل رو بدون پسورد گذاشتم حالا تو این تاپیک بچه ها زحمت کشیدند و پسورد گذاشتن روی فایل و اونو اپلود کردند دوست عزیز ما همه مدیون این محیط صمیمی مجازی مانشت بوده و هستیم تو این شکی نیست و نیازی نیست پسورد مانشت بزاری ذو فایلها می بینی که بچه ها مشکل پیدا میکنن با این فایلها چه بسا من ۱۰ تا فایل از سایتهای مختلف دانلود کنم ولی یادم نمونه پسوردشون چی هست یا چی بوده
بنظر من اگه پسورد نزاری رو فایلهات بهتره
برای همه دوستانی که زحمت میکشن فایلی اپلود میکنن یا تاپیکی رو جواب میدن ارزوی موفقیت میکنم خصوصن دوستان مدیریت مانشت که با این مشکلات هزینه ها دارن سایت به این زیبایی رو بخوبی اداره میکنن
بعضی وقتا برام پیش میاد جواب سوالی رو میدونم ولی میگم فضا رقابته فضای کنکوره وقتم هدر میدره و...
ولی یادم بمونه اگه من بتونم به کسی کمک کنم حتمن کسی دیگه هم به من کمک میکنه یادم میاد کلاس کنکور میرفتم به بعضی ها میگفتم چی کتابی بخونن یا کدوم نخونن اون موقع خیلی ها از روی حسادت با کار من مخالف بودند میگفتن اینجوری فضای رقابتی خودت مشکل میکنی ولی تو همین برهه دوستان خوبی از همون هم کلاسیها پیدا کردم با روشهای جدید درس خوندن . با کتابهای جدید و منابع جدید اشنا شدم به جرات میتوتنم بگم خیلی تو این برهه دوستی پیشرفت کردم چندتایی از دوستام بهترین جاها قبول شدند از دانشگاه تهران و اصفهان و صنعتی ...یکیشون جزواتشو بهم داد بقیه هم به طرق مختلف کمکم کردند ...
بعضی ها تو سایت مانشت هست که خیلی قوی هستند ولی اصلن فعالیتی نمیکنن بنظرم این جور افراد تو زندگی زیاد پیشرفت نمیکنن اینجور نمیشه ما تولید کننده مصرف کننده هردوتاشا میخاهیم وگرنه مصرف کننده با بافر نامحدود دچار بن بست میشه

...............

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

عینکم را بدهید

سپاس‌گزاری شده توسط: rtvrtv , mahsa_92
ارسال: #۱۱
۱۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ ب.ظ
دانلود CLRS ویرایش سوم
لطفا درستش کنید من به این کتاب احتیاج دارم
ارسال: #۱۲
۱۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۹ ب.ظ
دانلود CLRS ویرایش سوم
سلام این جزوه رو دانلود کردم ولی با adob reader خونده نمیشه با چی open میشه؟ ممنون
ارسال: #۱۳
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۴۸ ب.ظ
دانلود CLRS ویرایش سوم
مرسیییییی عالی بود
ارسال: #۱۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۵۲ ب.ظ
دانلود CLRS ویرایش سوم
مرسی عالی بود
ارسال: #۱۵
۰۷ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۲۸ ق.ظ
دانلود CLRS ویرایش سوم
سلام کسی کتاب clrs ویرایش سوم زبان اصلی داره؟
اگه دارید بگید من میخوام بخرم
ممنون

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۴ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۲,۹۵۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۱۶ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۸۵۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۳۹ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۰۶ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close