زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سازمان بازرسی کل کشور حوزه شکایت را وارد دانست-ارائه مدارک-بسیار مهم

ارسال: #۴۶
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۱ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  یکی از دوستان سری به ساختمان وزارت علوم بزنه و با رئیس دفتر حقوقی یا معاونش که حقوقدان هستن دوستانه صحبت کنه. معمولا" بسادگی اینکار میسر هست.
دوستانی که تهران هستن،شاید بتونن کمکی بکنن.من هم خودم هفته آینده میام تهران.

قطعه ای از پر پرواز کم است.......یازده بار شمردیم و یکی باز کم است
این همه آب که جاریست نه اقیانوس است.......عرق شرم زمین است که سرباز کم است
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ب.ظ
بله اینکه از این اعتراض انتظار تغییر رو داشته باشیم انتظار خیلی زیادیه ولی حداقل میشه امیدوار بود که این سازمان در اینده با مسئولیت بیشتری رفتار کنه و هر ساله اینطور راحت از کنار این مساله رد نشه و حداقل دوستانی که از این سازمان اسیب دیدین و باز هم سعی دارن تلاش کنن بتونن امیدوار باشن که این اتفاق تکرار نمیشه.با اینکه این اولین بار نیست که این اتفاق افتاده ولی چرا تا بحال هیچ اعتراض جدی صورت نگرفته!
چرا اساتید ما به این روند اعتراض نمی کنن؟
چرا تا امروز اجازه دادیم این اتفاقات تکرار بشه!
مگه در گذشته این اتفاقات نیافتاده بود!
چند بار میشه یک اشتبا رو تکرار کرد!
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarbaz1214 , kavehn , eris229 , annmary , maryam88
ارسال: #۴۸
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ب.ظ
RE: سازمان بازرسی کل کشور حوزه شکایت را وارد دانست-ارائه مدارک-بسیار مهم
(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بچه ها سازمان بازرسی موظف به ارائه گزارش بشما نیست.
راستش گزارشی نمیخوایم.
حق پشت ابر نمیمونه.
پیگیر مشورت با یک وکیل خواهم شد.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kavehn , Farhaneh , eris229 , annmary
ارسال: #۴۹
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ق.ظ
سلام
با بخش علمی باشگاه خبرنگاران جوانتماس گرفتم و این دو موضوع رو مطرح کردم:
-چرا اعتراضاتی که به کلید اولیه شد(بر اساس کتب مرجع) تاثیر داده نشده؟
-چرا برای رفع شبهه و شائبه کلید نهایی و پاسخنامه فرد رو قرار نمیدن؟

گفت با سنجش تماس میگیرم و جواب اونها رو تو سایت باشگاه خبرنگاران ببینید

ببینیم چی میگن

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: imi , pos , maryam88 , anyone , Farhaneh , kavehn , eris229 , annmary
ارسال: #۵۰
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ ب.ظ
من با اونایی که میگن اعتراض فایده ای نداره ولش کنید و بیخیال شید، مخالفم.
اگر همه ساکت بمونن اونا چه فکری میکنن؟ "سکوت علامت رضایته"
خیلی از داوطلب های ارشد چند بار در آزمون ارشد شرکت میکنن. اینا باید به یه امیدی برای سال بعد برنامه ریزی کنن و کلی وقت و انرژی بذارن. واسه ارشد خوندن اصلا کار راحتی نیست نیاز به تلاش مستمر داره.
اما وقتی هر سال یه روندی رو پیش میگیرن. هرسال چند تا سوال حذف میشه چندتا دو یا سه گزینه ای میشه و بعضی ها هم باوجود اینکه اشتباهه (احتمالا بخاطر حفظ ابروی طراحان) هیچ تغییری نمیکنه، خوب چطور میشه برنامه ریزی دقیقی کرد؟ مگه از هر درس چند تا سوال میاد که یکی دوتاش هم بخواد بحث روش باشه؟
به عنوان مثال درس سیستم عامل رو ببینید.الان چند ساله این درس تو کنکور کامپیوتر و IT مشکل ساز شده. اگر اعتراض های سال های قبل محکم تر بود شاید طراح سوال روی سوالاتش بیشتر فکر میکرد.
کتاب های مرجع رو هم بذاریم کنار خود کتاب پارسه ۵۰۰ صفحه است.آخه با چه امیدی داوطلب بیچاره کلی روی این درس وقت بذاره وقتی تضمینی نیست که سوالات استاندارد باشه تا کسی با سطح سواد معمولی بتونه حداقل یک سوال رو مطمئن جواب بده.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kavehn , maryam88 , annmary , sarbaz1214 , nikou , anyone
ارسال: #۵۱
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ، توسط sarbaz1214.)
دقیقا بخاطر همین موضوع هستش که باید پیگیر اعتراض امسال باشیم
تا جایی که توان داریم...

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: eris229 , kavehn , maryam88 , annmary
ارسال: #۵۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ ب.ظ
من نمیخام یه سال دیگه پشت کنکور بمونم، باید همین امسال قبل از اعلام نتایج قبولی تکلیف ما مشخص بشه ، اونایی که میگن حالا سال بعد... بی خیال... نه نمیتونم بی خیال بشم تو کتم نمیره مگه این اعصاب و روان رو تا کی میتونیم درگیر کنیم
اومدیمو سال بعد هم همین اتفاق افتاد اونوقت چی؟؟؟
نه من حقمو میخوام حق هم که دادنی نیس گرفتنیه متاسفانه تهران زندگی نمی کنم اما از همینجا از پشت همین کامپیوتر کار دوستان و مخصوصاً آقای سرباز رو پیگیری می کنم و اگه کاری هم از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarbaz1214 , 123aaa
ارسال: #۵۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ ب.ظ
با سلام به دوستان عزیز مانشتی
از سنجش نزد بازرسی کل کشور شکایت کردم و شکایتم وارد بود
حالا مدرک چی بدم؟
یکی منو راهنمایی کنه
رشتم مهندسی نرم افزار
گرایش نرم افزار
لطفا کمک کنید
با تشکر

به سکوت سرد زمان ، به خزان زرد زمان
نه زمان را درد کسی ، نه کسی را درد زمان
۱
۰
ارسال: #۵۴
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۵ ب.ظ
خوب چرا شکایت کردی؟؟ مشکلت چیه؟؟ بگو طبق پاسخنامه نهایی درصد های من بیشتر میشن..تصویر پاسخنامه ام رو میخوام ببینم...بهم نمیدن..همین حرفارو بزن دیگه..اگه گفتن مدرک...بگو شما یه دزد رو میبینید شب داره از دیوار خونتون بالا میره...اونو میشناسید اتفاقی...برید کلانتری شکایت کنید..میگن فیلم ویدیوئی بیار؟؟؟

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۵
۰
ارسال: #۵۵
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ب.ظ)دانیال شیرافکن نوشته شده توسط:  با سلام به دوستان عزیز مانشتی
از سنجش نزد بازرسی کل کشور شکایت کردم و شکایتم وارد بود
حالا مدرک چی بدم؟
یکی منو راهنمایی کنه
رشتم مهندسی نرم افزار
گرایش نرم افزار
لطفا کمک کنید
با تشکر
میتونید بعنوان نمونه فایل وردی رو که تو همین تایپیک یکی از دوستان قرار دادن بعنوان نمونه ببینید و مشابهش رو ارائه کنید

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: دانیال شیرافکن
ارسال: #۵۶
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ق.ظ، توسط comp67.)
منم واقعا درصدام کمتر از حداقل مقداریه که حساب کرده بودم. (منم دفترچه B بودم.)
مثلا برای مشترکها حداقل درصدم (حتی اونهایی که شک داشتم رو هم غلط در نظر گرفتم!)، باید ۴۱ میشد. تازه یکی از این شکدارهام هم ۸۵ درصد مطمئنم که درست زدم و الکی غلط درنظرش گرفتم که امید واهی نداشته باشم!!! درضمن اگه اون سوال معماری که تو کلید نهایی (که به آقای یاسر دادن) گفته حذف شده، واقعا حذف شده باشه که دیگه باید بیشتر از این بشه؛ چون من اصلا اون سوال رو نزدم و حذفش به نفع من میشه (چون تعداد غلطهای دروس مشترکم خیلی کم بود). اما الان درصدم ۳۷ شده. تازه ۴۱ درصدم که میگم در بدترین حالت باید میشد. وگرنه تا ۴۵ یا حتی بالاترم جا داشت!!!
علاوه بر این اختصاصیم (نرم افزار) هم مشکل داره. من «۷ درست و ۳ تا غلط» یا شایدم «۸ تا درست و ۲ تا غلط» زدم (آخه یکیش رو شک دارم که درست زدم یا نه!)، و درصدی که الان برام اومده شده ۳۷/۸۷ درصد. هرجوری که حساب میکنم درصدم اینکه تو کارنامه م زده نیست:
۱-اگه فرض کنیم که واقعا اون سوال زبانهای برنامه سازی حذف شده (طبق کلیدی که به آقای یاسر دادن!)، درصد من باید ۴۸/۸۸ یا ۴۰ درصد میشد. اما الان اینطور نیست!!!
۲-اگه هم فرض کنیم که هیچ سوالی رو حذف نکردن، درصدم ۴۵/۸۳ یا ۳۷/۵ باید میشد. ولی بازم اینطور نیست.
پس چون ۳۷/۸۷ که الان در کانامه ی من هست به هیچ کدوم از این حالتها نمیخوره، پس نتیجه میگیریم که کلیدی که به آقای یاسر دادن، کلید نهایی نبود و از روی اون تصحیح نکردن. و البته میتونیم هم بگیم که سیستم درصدگیری شون به کل مشکل داره.
البته از این درصدای من که بالا درموردش توضیح دادم، بیشتر میشه نتیجه گرفت که اصلا هیچ یک از سوالای اختصاصی نرم حذف نشده (که اگه حذف میشد، به نفع من میشد و درصدم بالا میرفت!). حتی اون سوال زبانهای برنامه سازی هم به احتمال زیاد حذف نشده!!!‌(دیگه سوالای غلط دیتابیس و الگوریتم رو که دیگه بیخیال!!)
درضمن درمورد اینکه میگین دستگاه مربوط به خواندن و تصحیح پاسخنامه احتمالا مشکل داره و سوالایی که پاک کردیم رو درنظر میگیره، به نظر من خیلی حرفتون درست نیست؛ چون اگه اینطوری بود باید به نفع من میشد و یه سوال از درس طراحی زبانها که اول درست زده بودم ولی بعدش کلا پاکش کردم ، رو هم برای من درست میگرفت و درصدم حداقل ۶ درصد بالاتر از اونکه حساب کرده بودم میرفت، نه اینکه تازه کمترم بشه.
یه مشکل دیگه هم که داره، مربوط به درصد زبانم هست (که البته تو این یکی یکم به نفعم کار کردن!!) من کلا سه تا زبان زدم. یکی غلط و ۲ تا درست. و اگه سوالی رو حذف نکرده باشن باید درصدم میشد ۵/۵۵ ؛ اما الان شده ۸/۸۴ !!! نمیدونم چرا زیاد شده؟!! حتی اگه سوالی هم حذف کرده باشن، اصلا درصد دقیقم این نمیشه. حتی اگه اون سوالی رو هم که غلط زدم، حذف کرده باشن، نباید درصدم دقیقا این بشه.

به نظر من که اشکال کار از کلیدی هست که باهاش پاسخنامه ها رو تصحیح کردن. واقعا خیلی نامردیه. من الان رتبه م حدود ۲۰۰ شده؛ اما اگه درست و دقیق تصحیح شده بود، الان کلی رتبم بهتر میشد. تازه اگه اون سه چهار تا سوال غلط (که تابلو بودن که مشکل دارن) رو هم حذف میکردن که دیگه هیچی. همه رتبه ها جابجا میشد واقعا. مثلا شاید رتبه ی ۲۰۰ من تبدیل میشد به ۱۰۰
خیلی ظلم میکنن درحق ماSad
خودتونم که میدونید هر یه سوال اضافه تر زدن، چقدر رتبه ها رو میاره پایین!!!
۲
۰
ارسال: #۵۷
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ، توسط maryam88.)
ببخشید، پیوست های فایل ورد رو نگذاشته بودم!

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarbaz1214
ارسال: #۵۸
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ ب.ظ
شکایت اول من به سازمان بازرسی کل کشور ---> وارد دانسته نشدف به دلیل پراکنده بودن شکایت Big Grin این سازمان مشکل کم نداره Wink

امروز دوباره شکایت کردم و محور اصلی آن عدم پاسخگویی و شفافیت سازمان سنجش بود. خصوصا در مورد تصویر پاسخنامه داوطلبان و کلید نهایی صحبت کردم. Cool

پ.ن : راه جدیدی بود، بفرمایید تا پیگیر شویم Idea
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarbaz1214 , annmary , eris229
ارسال: #۵۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۹ ب.ظ
من هم وقتی پاسخنامه اولیه اومد درصدهام رو حساب کردم.
کارنامه که اومد خیلی شکه شدم
ریاضی دقیقا همونی که خودم حساب کرده بودم
مشترک خیلی نزذیک به چیزی که من حساب کرده بودم
اما
تخصصی نرم افزار رو فکر میکردم ۷۰ درصد زدم اگر اون ۳ تا سوالی که مطمئن نبودم چی زدم هم غلط بوده باشه بازم درصدم ۵۵ نمیشه
از همه بدتر زبانم بود من زبانم بد نیست اما موقع کنکور دو قسمت اول رو اصلا نخوندم. درصدی که برای خودم حساب کرده بودم ۲۰% بود اما تو کارنامه ۱% زبان زدم!
کاش تصویر پاسخنامه رو با کارنامه میدادن من اصلا یادم نیست گزینه های زبانم چی بودSad
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: annmary , kavehn
ارسال: #۶۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۵ ب.ظ
دوستان پیشنهاد می کنم به عدم ارائه کلید نهایی و تصویر پاسخنامه شکایت کنید ( پاسخگویی نامناسب سازمان سنجش )

وقتی کلید نهایی تایید شد می توان به سوالات شکایت کرد ( الان به کلید اولیه شکایت نکنید )

امروز شکایت جدیدی به سازمان بازرسی کل کشور نوشتم، درخواست اصلی من پاسخگویی نامناسب و عدم شفافیت در عملکرد سازمان سنجش بود : ( ارائه ندادن تصویر پاسخنامه و کلید نهایی )
پاسخ سازمان بازرسی کل کشور :
نقل قول: شهروند گرامی!
مشخصات شما:
نام: ... نام خانوادگی: ... کد ملی: ...تاریخ ثبت شکایت: ۱۳۹۱/۰۳/۱۹
شکایت شما دریافت شده است. کارشناسان سازمان بازرسی کل کشور رسیدگی اولیه خود را نسبت به ماهیت این شکایت از حیث تعیین صلاحیت و یا عدم صلاحیت ورود سازمان بازرسی کل کشور به رسیدگی به این شکایت آغاز نموده اند که حداکثر ده روز پس از ارسال شکایت شما نتیجه بررسی خود را از طریق همین سامانه به آگاهی خواهند رساند.

سوال : آیا برای آزمون کارشناسی ، سازمان سنجش تصویر کارنامه را ارائه می دهد ؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sarbaz1214

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۲ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۵۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۱۶ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۹۳۳ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۸۰۶ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۹۸ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۴۲۳ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۷۰۱ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  مهمترین فصل های ذخیره و بازیابی مقسمی enofcom ۱۰ ۵,۵۸۷ ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۳۵ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close