زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چیکار کنم حالم خوب شه؟

ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ ب.ظ
چیکار کنم حالم خوب شه؟
سلام بچه ها
من دچار بحران بعد از کنکور شدم
برای این کنکور خیلی تلاش کردم اما خراب شد. بینهایت به خودم فشار آوردم الان نمیدونم چیکار کنم که روحیم خوب شه. من به روحیه خوب برای درس خیلی اعتقاد دارم. الان در شرایطیم که نمیتونم به تفریح و مسافرت برم. شما بگید چیکار کنم؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ ب.ظ
چیکار کنم حالم خوب شه؟
یه کلاس غیر درسی برو یه کلاس هنری که روحت رو نوازش بده ترجیحا اصلا درسی نباشه و سعی کن برای یک ماه اصلا به درس فکر نکنی بعد میبینی که روحت دوباره پر می کشه برای درس اون موقع آماده ای که دوباره بخونی این بار به خودت فشار نیار وبا ارامش درس بخون میشه مطمئن باش

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ania_13 , Aurora , Engineer
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ ق.ظ
چیکار کنم حالم خوب شه؟
دوست عزیز بحران روحی بعد از کنکور یک مسئله کاملا طبیعی و واضح هست مخصوصا واسه اونهایی که تلاش بسیاری کردن ولی نتیجه دلخواه رو نگرفتن . اول اینکه به خودت اعتماد داشته باش و بدون که سال بعد مطمئنا بهتر از امسال خواهی بود . دوما واسه رهایی از بحران اصلا عجله نکن . بزودی نهایتا تا ۲۰ روز دیگه حالت بهتر میشه عزیزم. سعی کن امسال بجای اینکه به خودت فشار بیش از حد وارد کنی با اعتماد به نفس بیشتر کتابها رو بخونی ، فکر کن داری واسه بهتر شدنت درس میخونی نه واسه قبول شدن .دیدت رو نسبت به درسها عوض کن و اونها رو باهیجان مثل یک رمان زیبا مطالعه کن اینجوری استرس کمتری بهت وارد میشه. از حل کردن هر تمرین لذت ببر و اون رو بعنوان اجباری برای یادگیری درنظر نگیر. خیلی سخت نیست . مطمئنم که بخوبی می تونی از پسش بر بیای. و مهمتر از همه دلت رو به خدا نزدیکتر از قبل کن هرچی میتونی به خدا نزدیکتر شو اینجوری تکیه گاهی داری که از همه کوههای دنیا محکمتره ، از همه بیشتر درکت میکنه و از همه بیشتر دوستت داره . مطمئنم که حالت خیلی بهتر میشه و بزودی نیروی تحلیل رفته ات بهتر از قبل بر میگرده . مثل ورزشکاری که با هر بار تمرین بیشتر خسته میشه ولی توانش بالاتر میره .

نسیم دانه را از دوش مورچه انداخت...

مورچه دانه را دوباره بر دوشش گذاشت و به خدا گفت:

" گاهی یادم میرود که هستی ، کاش بیشتر نسیم می وزید... "
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ania_13 , Aurora , **sara** , Engineer
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ ق.ظ
چیکار کنم حالم خوب شه؟
الان شما به تفریح نیاز داری
به تنها چیزی که نباید فکر کنید توی ۱مدت درس و کنکور
من خودم می دونم که خیلی کار سختی ولی به قولی خواستن توانستن است.

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ania_13 , Parva
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ق.ظ
چیکار کنم حالم خوب شه؟
از همه شما عزیزان متشکرم
از این که بین شما هستم خیلی خوشحالم خدا رو واقعا شکر میکنم که خیلی زود دوستای به این خوبی پیدا کردم. تو همین چند روزه کلی حالم خوب شده

مهمترین اصل موفقیت یک جمله است:

"مواظب افکارت باش"
۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ق.ظ
RE: چیکار کنم حالم خوب شه؟
ورزش شنا کوه
یه مدت استراحت مطلق بدون فکر بعد بکوب بخون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۷۲۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۸۳ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۸۳۷ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۹۱ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۸۹ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۸۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۸۶ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۶۵۵ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۷۰۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۲۲۹ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close