زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

توروخدا یه نگاهی به این کارنامه بندازین ببینین من با این رتبه جایی در میام

ارسال: #۳۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ ب.ظ
سلام...۱۷۹ علوم شدم...کجارو میارم؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ ب.ظ
RE: توروخدا یه نگاهی به این کارنامه بندازین ببینین من با این رتبه جایی در میام
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ)mr-sky نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  نمیدونم این دوستمون به چی میگه ارزش قانونی اما من تاحالا یه فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعی و مجازی ندیدم بره آمریکا یا اروپا دکتری بخونه...شایدم اینا ارزش نیست..وقت تلف کردنه

مبگم سایت اپلای ایرانی نرفتی؟ واقعا ندیدی؟

چرا اتفاقا یه زمانی جز اعضای ثابت اون سایت و انجمنش بودم...شما من هر چی بگم دنبال یه مورد خاصید...اینجوری فایده نداره..اصلا من دارم اشتباه میکنم...فردا میرم انتخاب رشتمو اصلاح میکنم...انتخاب اول میزنم مجازی..دوم پیام نور..بعدش هم غیر انتفاعی

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۷
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , a_azarbarzin , rozh66
ارسال: #۳۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ب.ظ
من خودم غیرانتفاعی درس خوندم اما داداشم شریف Big Grin

کاملا تفاوت درس خوندن و بار اطلاعاتی استادا و... مشخص پس دیگه بحث کردن نداره.HuhHuh

البته اینم بگم همون طوری که خوب کار می کنن خوبم می خوان.

Heart غربت آن نیست که ندانند کجایی و بگیرند سراغت
غربت آن است که بدانند کجایی و نگیرند سراغت Heart
۸
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo , SarahArshad , rasoul67 , rozh66 , inteligentium , blackhalo1989
ارسال: #۳۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ ب.ظ
به نظرتون من می تونم جایی قبول بشم ؟

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
ارسال: #۳۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ ب.ظ، توسط abbassep.)
دوستان یه خواهش اساسی ازتون می کنم که بی خود منفی و مثبت ندین
من دیدم هر وقت دکتر میاد و یه سلام می کنه حداقل ۲۵ تا مثبت می گیره (خوش به حالت دکتر )Big Grin
و بعضیا رو هم می بینم که وقتی یکی نظرشو می ده ۱۰ منفی بهش می دن
خواهشا الکی منفی مثبت ندین
من ریسک کردم اینو نوشتم خواهشا کسایی که مخالفن منفی بهم ندن حالا مثبت بدین ثواب داره Big Grin

الگو یعنی: Andres Hejlsberg طراح و توسعه دهنده Pascal , Delphi , J++ , C Sharp
۲۲
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo , SarahArshad , elena-nasim , Aurora , a_azarbarzin , rasoul67 , rozh66 , kashir , farhud , inteligentium , berkeley , mfXpert , Mohammad-A , mammad_asir , sohrablou , yaser_ilam_com , edge
ارسال: #۳۶
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ب.ظ)dasali نوشته شده توسط:  به نظرتون من می تونم جایی قبول بشم ؟

شاید روزانه و شبانه نیارید ولی غیرانتفایی, پیام نور و مجازی رو میارید
۱
۰
ارسال: #۳۷
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ب.ظ)abbassep نوشته شده توسط:  دوستان یه خواهش اساسی ازتون می کنم که بی خود منفی و مثبت ندین
من دیدم هر وقت دکتر میاد و یه سلام می کنه حداقل ۲۵ مثبت می گیره

این دوستان منفی بده گویا اصلا خبر ندارن واسه این مثبتا من چه خون دلی که نخوردم...همینجوری میانو منفی میزنن...حداقل ۳۰ تا منفی خوردم تو این تاپیکSad

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۱۴
۸
 سپاس‌گزاری شده توسط: abbassep , rozh66 , kashir
ارسال: #۳۸
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ)کارمن نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ب.ظ)dasali نوشته شده توسط:  به نظرتون من می تونم جایی قبول بشم ؟

شاید روزانه و شبانه نیارید ولی غیرانتفایی, پیام نور و مجازی رو میارید
دوست من شما با رتبه ۴۵۰ شهید بهشتی قبول شدین ؟
می شه توضیح بدین؟

الگو یعنی: Andres Hejlsberg طراح و توسعه دهنده Pascal , Delphi , J++ , C Sharp
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: rasoul67
ارسال: #۳۹
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ)mr-sky نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  نمیدونم این دوستمون به چی میگه ارزش قانونی اما من تاحالا یه فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعی و مجازی ندیدم بره آمریکا یا اروپا دکتری بخونه...شایدم اینا ارزش نیست..وقت تلف کردنه

مبگم سایت اپلای ایرانی نرفتی؟ واقعا ندیدی؟

چرا اتفاقا یه زمانی جز اعضای ثابت اون سایت و انجمنش بودم...شما من هر چی بگم دنبال یه مورد خاصید...اینجوری فایده نداره..اصلا من دارم اشتباه میکنم...فردا میرم انتخاب رشتمو اصلاح میکنم...انتخاب اول میزنم مجازی..دوم پیام نور..بعدش هم غیر انتفاعی
منظورم این نبود وافعا داشتم سوال می پرسیدم

گاهی به لطف خداوند خود را همچون عقابی
بر فراز آسمان می یابم.اما ناگاه فقط به خاطر لذت خوردن موشی ،

‌ به سوی زمین خاکی شیرجه می زنم و
آسمانی بودنم را به موشی می فروشم.. Angel
۳
۱
ارسال: #۴۰
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ)ماری نوشته شده توسط:  دقیقا......... این تاثیر معدل دیگه خیلی ناعادلانه اس !!!!!!!!!!!!!!!
نمره خوب گرفتن تو دانشگاههای سراسری واقعا مشکله Sad در این مورد که ملی و آزاد با هم اصلا قابل قیاس نیستنUndecided
نمره خوب گرفتن در سراسری مشکله یا پیام نور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۱
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۶ ق.ظ، توسط ahmadi_development.)
من خودم دو سال غیر انتفاعی خوندم واقعا راضی نبودم اکثرا اصلا موسسه هستند ولی خوب شاید درکل کشور ۸ تا ۹ تا دانشگاه غیر انتفاعی خوب هم داریم (که همه می شناسند شون)که حداقل یک سری استاندارد ها رو رعایت کردن ولی بقیه نه استاد درست حسابی دارن نه امکانات ،استاد داشتیم که تازه ترم ۱ ارشد بود همه تازه فارغ تحصیل ،تازه امکانات اونجا از خیلی از موسسات اطراف بهتر بود معمولا حتی یک سایت درست حسابی ندارن
----------------------------------------------------------------------------------
از طرفی دانشگاه پیام نور ،واقعا بچه ها زحمت می کشن اول ترم می گن برو فلان کتاب ۵۰۰ صفحه ای رو بخون اخر ترم بیا امتحان بده ،ما ها با استاد کلاس حل تمرین ،کارگاه و... اخرش خیلی چیز هارو نمی فهمیم چه برسه به این دوستان ،خوب رشته فنی بدون استاد سخته البته امکانات پیام نور ها هم متفاوت بعضی جاها یه خونست ولی بعضی جاها هم امکانات خوبی دارن
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اما در هر صورت همه بچه هاچه ازاد ،پیام نور ،غیر انتفاعی وحتی ما دانشکده های فنی سعی میکنیم تلاش کنیم درجایی مثل شریف ودانشگاه های مشابه ادامه تحصیل بدیم که معمولا اساتید ،امکانات وجو علمی تری داره درس بخونیم اینکه بیام بگیم این دانشگاه هابا ازاد وغیره فرق نمی کنه در واقع خودمون رو داریم گول می زنیم همه می دونیم توی دانشگاه هامون چه خبره این مسائل در کشور های دیگه حل شده همه می دونند فلان دانشگاه سطح ۱ ،پس بهتر واقعیت ها رو قبول کنیم این که بشه از دانشگاه ازاد یا پیام نور به جایی رسید شکی وجود نداره هر کسی تلاش کنه در هرزمانی می تونه موفق باشه اما خوب ضریب این موفقیت خیلی کمتر از دانشگاه های سطح ۱ وسطح ۲ است این که دوستمون می گن رتبه ۶۰۰ با اون کسی که رتبه ۵۰ یا ۱۰۰ میاره فرقی نمی کنه هم اشتباه می کنه شما کارنامه های رو نگاه کن اون کسی که رتبه ۱۰۰ میاره حداقل رو ۵۰ در صد مطالب مسلطه شرایط کنکور هم یکسان بوده (قبول دارم شانس هم دخیله ولی شاید چند نفری تو رو بالا پاین بیاره )من خودم حدودا ۷۰۰ شدم امکان بیشتر خوندم برام توی این سال نبود قبول دارم که اون کسی که رتبه خوبی اورده قطعا زحمت کشیده والان حقشه بره یه جایی مثل شریف بخونه ان شاءالله ما هم تلاش کنیم سال دیگه نه حالا شریف یه جایی درس بخونیم که حس کنیم اونجا دانشگاهه وفکر کنم این کار درستی نباشه برای توجیح کم کاری هایی که کردیم واقعیت ها رو قبول نکنیم به طور مثال یه دانشگاه غیرانتفاعی رو با یه دانشگاه دولتی مقایسه کنیم
کمی هم واقع بینانه صحبت و رفتار کنیم وبرای بالا بردن ارزش خودمون نیایم ارزش دیگران به سطح خودمون بکشیم پایین همه اینها با تلاش برای ماهم بدست می یاد کافی کمی بخودمون سختی بدیم

یک روز نسیم خوش خبر می آید
بس مژده به هر کوی و گذر می آید
عطر گل عشق در فضا می پیچد
می آیی و انتظار سر می آید
۱۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , abbassep , Aurora , rozh66 , arixooo , kashir , blackhalo1989 , najme60
ارسال: #۴۲
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۲ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۵ ب.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  ولی این قضیه معدل تو پذیرش ارشد خیلی ظلمه! بیشتر بچه های معدل بالا یا استادای مهربون داشتن یا رابطه خوبی با استاد! چرا منی که با هزارمشکل با استادای سختگیر پاس کردم باید نمرم مقایسه بشه!

کاش این معدل لیسانس رو بردارن تا همه تو یه سطح بیان (تا حدی حداقل)!
بله، هستن کسایی که به دلایلی که ذکر کردین، نمرات بالایی گرفتن اما کم نیستن کسایی هم که به سختی و با تلاش فراوونو شب بیداری معدلشونو بالا بردن!
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: باران سپهری , maryami , rasoul67
ارسال: #۴۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ)mr-sky نوشته شده توسط:  

چی میگید بابا
طرف از غیرانتفاعی سر از استنفود در اورده
فقط تلاش خیلی زیاد میخواد
خیییییییییییییلی زیادتر از کنکور ارشد ما
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: rasoul67
ارسال: #۴۴
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ ب.ظ)abbassep نوشته شده توسط:  این جناب آقای Arixoo ‌نشته خونده ۳۱ شده حالا دیگه هیچ جا رو حساب نمی کنه!
داداشه من‌، همونطور که قبلا گفتم این شریفی که شما می گین فقط تو ایران اسمو رسمی داره ما که نشنیدیم حداقل یکی از اساتید شریف تو دنیا اسم و رسمی داشته باشن.
بازم می گم کسی که توی مثلا ۲۸۰۰۰ نفر ۶۰۰ شده کم زحمت نکشیده. با این کنکور آبکی که هیچ استانداردی رو رعایت نمی کنه نمی شه ارزش آدمارو سنجید.
شمایی که غیر انتفاعی ، پیام نور و دانشگاه آزاد رو قبول ندارین ، فقط بین این همه آدم ۱۵۰ نفر روزانه و شبانه رو قبول دارین. این درسته به نظر شما؟
تا طرز فکر ما این باشه وضع کشور از این بهتر نمی شه.

جناب
دکتر قدسی و اجلالی و امثالهم در مجامع مطرح بین اللملی شناخته شده هستند.
شما مطالعاتتو بیشتر بکن.قدری مقالاته روز رو مطالعه کن.
بیشتر با امثال این آدم ها آشنا میشی.
تازه در گرایش های دیگه در چند سال اخیر یک استاد از شهرستان گرگان (پروفسور پرسکلی) مقالم بهترین استاد اروپا رو به دست آورده...
و خیلی های دیگه
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: rozh66 , arixooo , blackhalo1989
ارسال: #۴۵
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۵ ب.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  سلام دوستان

ولی این قضیه معدل تو پذیرش ارشد خیلی ظلمه! بیشتر بچه های معدل بالا یا استادای مهربون داشتن یا رابطه خوبی با استاد! چرا منی که با هزارمشکل با استادای سختگیر پاس کردم باید نمرم مقایسه بشه!

کاش این معدل لیسانس رو بردارن تا همه تو یه سطح بیان (تا حدی حداقل)!
سلام
این حرف شما نشون میده که کاملا یه طرفه به قاضی می روید چرا که حداقل تو دانشگاه ما همچین چیزی نبود و هرچه که بود با تلاش بچه ها بود نه استادی مهربون و نه رابطه کاری انجام میداد، و با این اوصاف بچه های درس خون که نهایت تلاششون رو می کردن و معدل بالایی هم می گرفتند اما حالا که صحبت ظلم شد کلا به نظر همه کنکور اونم از نوع تستیش کاملا ظلمه نه معدلی که چندین ترم واسش زحمت کشیدی و درس خوندی و نتیجه اش به نسبت کنکور چندساعته عادلانه تره.........

به قدرت بی کران خداوند ایمان داشته باشیم
و با خود تکرار کنیم که من لیاقت بهترین ها را دارم و با لطف خدای بزرگ به آنها خواهم رسید.
هرگز شعار خواستن، توانستن است را فراموش نکنیم و بدانیم که در سایه سعی و تلاش به آنچه بخواهیم می رسیم.
۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , maryam88

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۴۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۸۶ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۴۶۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۴,۵۳۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close