زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

توروخدا یه نگاهی به این کارنامه بندازین ببینین من با این رتبه جایی در میام

ارسال: #۴۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ق.ظ، توسط ania_13.)

خدای من!
طرز فکرتون اینه؟

پس پیشرفت میکنیم تو این سایت.
اول اینکه کسی که تو پیام نور درس نخونده حق نداره مطلقا حق نداره قضاوت کنه حتی اگه نزدیکانش تو اون دانشگاه بودن. سطح استادا شاید پایین باشه اما سطح دانشجوها پایین نیست جناب arixoo. من استعدادهایی اونجا دیدم که به شگفت اومدم.
متاسفانه بچه های ما وقتی یه دانشگاه خوب میرن غرور میگیردشون. یادمه با یه بنده خدا که عمران شریف خونده بود سر یه کلاس زبان بودیم. من که کف کرده بودم به زور الفبای زبان رو میدونست!!!!!!! من موندم این چه جوری شریف قبول شده.

بیاید یه کم فروتن باشیم و به هم کمک کنیمSmile

دوستان من همه میدونیم کسی که شکست یا کمبود خودش رو قبول کنه محکوم به نابودیه. درسته که دانشگاه پیام نور سطح شریف رو نداره. اما همه ما حق داریم برای بهتر شدن برای پیشرفت تلاش کنیم. ما در حال و به سمت آینده زندگی میکنیم نه در گذشته. بار علمی بچه های پیام نور بالاست به خصوص در رشته های غیر فنی.

من یکی اومدم تو این سایت حرفای قشنگ و امیدوار کننده بشنوم. پس بیاین با هم دوست باشیم هدف همه ما یکیه هرچند رقیبیم اما هیچ چیزی توی این دنیا ارزش شکستن دل کسی یا ذره ای نامیدی دادن به کسی رو نداره باور کنیم.

مهمترین اصل موفقیت یک جمله است:

"مواظب افکارت باش"
۱۰
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , rozh66 , Aurora , majidjan , مازیار صفایی , shervinrs , mr-sky
ارسال: #۴۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ق.ظ، توسط sheyda.)
RE: توروخدا یه نگاهی به این کارنامه بندازین ببینین من با این رتبه جایی در میام
لازم میدونم یادآوری کنم که ما برای رسیدن به یه نتیجه مفید بحث میکنیم نه برای جنجال و...

ابتدا باید اصول گفتگو رو یاد گرفت و بعد بحثی رو برای رسیدن به یه نتیجه خوب پیش گرفت

اگر انتقادی دارید از عمل انتقاد بفرمایین نه اشخاص!

به نوع جمله بندی دقت کنید تا منظور گوینده رو درست درک کرده باشید و با احترام به هم در جهت موضوع سعی کنید پیش برید

Heart

[تصویر:  ahr.jpg]
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۴۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ق.ظ)zio_one نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ ب.ظ)abbassep نوشته شده توسط:  این جناب آقای Arixoo ‌نشته خونده ۳۱ شده حالا دیگه هیچ جا رو حساب نمی کنه!
داداشه من‌، همونطور که قبلا گفتم این شریفی که شما می گین فقط تو ایران اسمو رسمی داره ما که نشنیدیم حداقل یکی از اساتید شریف تو دنیا اسم و رسمی داشته باشن.
بازم می گم کسی که توی مثلا ۲۸۰۰۰ نفر ۶۰۰ شده کم زحمت نکشیده. با این کنکور آبکی که هیچ استانداردی رو رعایت نمی کنه نمی شه ارزش آدمارو سنجید.
شمایی که غیر انتفاعی ، پیام نور و دانشگاه آزاد رو قبول ندارین ، فقط بین این همه آدم ۱۵۰ نفر روزانه و شبانه رو قبول دارین. این درسته به نظر شما؟
تا طرز فکر ما این باشه وضع کشور از این بهتر نمی شه.

جناب
دکتر قدسی و اجلالی و امثالهم در مجامع مطرح بین اللملی شناخته شده هستند.
شما مطالعاتتو بیشتر بکن.قدری مقالاته روز رو مطالعه کن.
بیشتر با امثال این آدم ها آشنا میشی.
تازه در گرایش های دیگه در چند سال اخیر یک استاد از شهرستان گرگان (پروفسور پرسکلی) مقالم بهترین استاد اروپا رو به دست آورده...
و خیلی های دیگه
دوست من ، من که نگفتم اساتید ما هیچی حالیشون نیست و یا سطحشون پایینه . شما راس می گین من اصلا در موقعیتی نیستم که در مورد اینا اظهار نظر کنم ولی آن چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
صنعت کامپیوتر ایران نه اینکه تو دنیا و بلکه در آسیا و حتی در خاور میانه حرفی برا گفتن نداره. خود شما هم اینو خوب می دونی حالا اگه اینا و امثال این اساتید عزیز این چیزی باشن که شما می گین ما یه نشونه هایی از پیشرفت کامپیوتر توی ایران می دیدیم.
من منظورم در این سطحه وگر نه قطعا همین اساتیدی که شما گفتین بسیار لایق و ارزشمند هستن.

الگو یعنی: Andres Hejlsberg طراح و توسعه دهنده Pascal , Delphi , J++ , C Sharp
۵
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: rozh66
ارسال: #۴۹
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  والا چه عرض کنم..فکر کنم تا الان من در اشتباه بودم...دوست عزیز من خودم توی ضعیف ترین دانشگاه آزاد درس خوندم...تفاوت ها رو خوب میدونم...به ۱۰ تا دانشگاه خارجی هم درخواست فرستادم(تازه پولی)هیچ کدومشون قبولم نکردن..خودمان رو گول نزنیم..به اونایی که زحمت کشیدن و رفتن با رتبه های یه رقمی شریف خوندن باید احترام گذاشت نه اینکه بعدش بیاید اونارو با فارغ التحصیل های پیام نور و غیر انتفاعی مقایسه کنید..منکه اصلا اونارو دانشگاه نمیدونم

متاسفم برای امثال شما که اسمتون رو دانشجو گذاشتید.
همین.
fatima1537، در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

خواهشا کلمات تحریک کننده و بد ننویسید.

۴
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: rozh66 , red.boy.1367
ارسال: #۵۰
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۷ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ب.ظ)majidjan نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  والا چه عرض کنم..فکر کنم تا الان من در اشتباه بودم...دوست عزیز من خودم توی ضعیف ترین دانشگاه آزاد درس خوندم...تفاوت ها رو خوب میدونم...به ۱۰ تا دانشگاه خارجی هم درخواست فرستادم(تازه پولی)هیچ کدومشون قبولم نکردن..خودمان رو گول نزنیم..به اونایی که زحمت کشیدن و رفتن با رتبه های یه رقمی شریف خوندن باید احترام گذاشت نه اینکه بعدش بیاید اونارو با فارغ التحصیل های پیام نور و غیر انتفاعی مقایسه کنید..منکه اصلا اونارو دانشگاه نمیدونم

متاسفم برای امثال شما که اسمتون رو دانشجو گذاشتید.
همین.

من هم برای خودم متاسفم...دوستان صلوات ختم کنید که دیگه جای منفی خوردن ندارم من...شایدم دانشگاه آزاد اعتباری نداشته که من نتونستم برم از ایران...

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۱۰
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , abbassep , kashir , sheyda
ارسال: #۵۱
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۴ ب.ظ
بابا تورو قرآن جمع کنید این بحثای بچه گونه رو

غیر از ۴ تا دانشگاه تهران که همه میشناسن بقیه تقریبا برابر هستن

ضمنا بابت رتبه ارشد هم به نظر من خیلی درصدش شانسیه با این طرز امتحان و بساطای دیگش

من پارسال خوندم یه رتبه ای آوردم غیر انتفاعی هم قبول شدم نرفتم(زورم اومد پول بدم)

رفتم سر کار

به خدا امسال جلد کتاب رو هم نگاه نکردم کنکور دادم رتبم ۴۰۰ تا هم بهتر شده

اینو جهت اطلاع اون دوستمون که ۳۱ شده میگم( انقدر به اون رتبه مغرور نشو)

تازه وارد دانشگاه شریف - تهران - امیر کبیر بشی تازه میفهمی اون ۴ سال داشتی الک دولک بازی میکردی

این حقایق بود

حالا هرکی دوست داره منفی بده هرکیم دوست داره مثبت بده

واسم مهم نیست
۶
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo , inteligentium , rezagole
ارسال: #۵۲
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ ب.ظ
راستش ۳۱ که هیچ اگه ۱ هم میشدم هیچ چیزی واسه مغرور شدن نداشتم...اما من مثل شما باهوش نبودم...۱ سال درس خوندم و زحمت کشیدم..فکر هم نمیکنم شانسی قبول شده باشم..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۱۰
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , Mohammad-A
ارسال: #۵۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۶ ب.ظ
آقای arixooo یک ترم که از درس خواندنت توی دانشگاههای شریف ، تهران ، امیرکبیر .... بگذرد می فهمید اونجا ها هم اونقدر ها که تصور می کردید مدینه فاضله نیست.
این هم یک نگاه کن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: red.boy.1367
ارسال: #۵۴
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۱۳ ب.ظ
من هم موافقم ...آقای arixooo دچار غرور زیادی شده ... نباید به دانشگاه پیام نور ,غیرانتفایی و... توهین کرد...من بچه هایی را از
همین دانشگاه ها سراغ دارم که از لحاظ سواد چندین برابر بچه های ملی هستن... واقعا این کنکور سنجش درستی نیست...
۹
۲
ارسال: #۵۵
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۱۸ ب.ظ
آقای هوشمند عزیز...اصلا همه اینها زیر سر شماست...اومدی گفتی ارزش قانونی روزانه و مجازی یکیه...منم گفتم نه اینطور نیستو بحثمون به اینجا کشید...کاش قبل از اومدن رتبه ها این بحث و میکردیم که الان هی نگید مغرور شده مغرور شده...الان من چی بگم شما بیخیال میشید؟؟؟
اصلا من اشتباه کردم...ارزش قانونیشون یکیه...هیچ فرقی ندارند...کسی هوس منفی خوردن کرده بیاد مخالفت کنه

Erza Pound
۸
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی
ارسال: #۵۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۲۵ ب.ظ
واقعا بدترین چیز غرور هست... ولی به نظر من هم میشه گفت که ارزش قانونی دانشگاه روزانه و مجازی یکی... هی نگید روزانه بهتر از مجازی هست.....
۰
۵
ارسال: #۵۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۲۶ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  آقای هوشمند عزیز...اصلا همه اینها زیر سر شماست...اومدی گفتی ارزش قانونی روزانه و مجازی یکیه...منم گفتم نه اینطور نیستو بحثمون به اینجا کشید...کاش قبل از اومدن رتبه ها این بحث و میکردیم که الان هی نگید مغرور شده مغرور شده...الان من چی بگم شما بیخیال میشید؟؟؟
اصلا من اشتباه کردم...ارزش قانونیشون یکیه...هیچ فرقی ندارند...کسی هوس منفی خوردن کرده بیاد مخالفت کنه

Big Grin Wink
۰
۰
ارسال: #۵۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۵۰ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ ق.ظ)mas69 نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ)ماری نوشته شده توسط:  دقیقا......... این تاثیر معدل دیگه خیلی ناعادلانه اس !!!!!!!!!!!!!!!
نمره خوب گرفتن تو دانشگاههای سراسری واقعا مشکله Sad در این مورد که ملی و آزاد با هم اصلا قابل قیاس نیستنUndecided
نمره خوب گرفتن در سراسری مشکله یا پیام نور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا بستگی به دانشگاه و بیشتر خود اساتید داره
بعضی از اساتید واقعا سخت گیری می کنند
تو پیام نور هم که دیگه امتحان پایانی کشوریه
بیشتر وقتا سوالات سخته از سخت بودنش بگذریم چقدر اشتباه تو خود سوالا و کلید سوالاست
من که خودم پیام نور خوندم چقدر واسه سوالات اشتباه حرص خوردمSadSad

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۳
۰
ارسال: #۵۹
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۱۹ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ ق.ظ)mas69 نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ)ماری نوشته شده توسط:  دقیقا......... این تاثیر معدل دیگه خیلی ناعادلانه اس !!!!!!!!!!!!!!!
نمره خوب گرفتن تو دانشگاههای سراسری واقعا مشکله Sad در این مورد که ملی و آزاد با هم اصلا قابل قیاس نیستنUndecided
نمره خوب گرفتن در سراسری مشکله یا پیام نور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا بستگی به دانشگاه و بیشتر خود اساتید داره
بعضی از اساتید واقعا سخت گیری می کنند
تو پیام نور هم که دیگه امتحان پایانی کشوریه
بیشتر وقتا سوالات سخته از سخت بودنش بگذریم چقدر اشتباه تو خود سوالا و کلید سوالاست
من که خودم پیام نور خوندم چقدر واسه سوالات اشتباه حرص خوردمSadSad
جالب این جا است بعضی کاربران اصلا توجهی به این موضوعات ندارند و بعد میگن پیام نور بدرد نمی خوره و از این حرف ها... کاش یکم بیشتر فکر می کردن...
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird
ارسال: #۶۰
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۴ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  بچه ها این جا کسی نمی گه پیام نور بده یا خوب. مسلما از خیلی جاها بهتر و از خیلی جاها پایین تره. ولی اگه شما رتبه خوب بیارید اولین انتخاب مسلما پیام نور نخواهد بود. من خودم پیام نوری هستم. بچه های واقعا خوبی داره که کسی قدرشونو نمی دونه ولی خوب قبول کنید دانشگاه ما خوب نبود. حداقل برای من که این طور بود. بچه ها با استعداد بودند ولی دانشگاه خوب نبود. دیگه این رو هم قبول ندارید؟
آره منم همین رو گفتم... ولی حیف استعداد بچه های پیام نور نادیده گرفته میشه ... بعضی بچه هاش به کلام واقعی نابغه هستن...
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird , majidjan

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۴۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۸۴ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۴۶۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۴,۵۲۶ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close