زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

توروخدا یه نگاهی به این کارنامه بندازین ببینین من با این رتبه جایی در میام

ارسال: #۱۶
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ ق.ظ
RE: توروخدا یه نگاهی به این کارنامه بندازین ببینین من با این رتبه جایی در میام
به نظر من بمون سال بعد. ارزش دانشگاه ها هم فرق میکنه درست دوستمون میگه تو استخدام فرقی نمیکنه ولی مثلا تو شرکت نفت که میخان استخدام کنن علنی نمیگن ولی تو معیارهای استخدامشون دانشگاه و اینا امتیاز داره. تو خارج ادامه تحصیل دادنم تاثیر داره. ولی اگه بند پ داری واس استخدام و خارجم نمیری و فقط مدرک میخای منتظر نمون برو امسال.
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ق.ظ
جای این بحث توی این تاپیک نیست...اما اگه معدل پایین داشتن ارزش میشه..معدل من ۱۴.۵ بوده و با این معدل رتبم شده ۳۱..اما در مورد پیام نور...اینکه بیان یه سری سوال عجیب غریب طرح کنن و دانشجو رو الکی بچزونن دانشجو رو با سواد نمیکنه..سوال های دانشگاهتون رو دیدم و میدونم چی میگید...اگر هم کسی در دانشگاه آزاد پیام نور و غیر انتفاعی به جایی رسیده به خاطر دانشگاهش نبوده...خودش زحمت کشیده...بالا بریم پایین بیایم همه دانشگاهامونو میشناسن....سطح استادا و دانشجوهاشو هم میدونن...

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۱
۱۲
ارسال: #۱۸
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ب.ظ
دقیقا......... این تاثیر معدل دیگه خیلی ناعادلانه اس !!!!!!!!!!!!!!!
نمره خوب گرفتن تو دانشگاههای سراسری واقعا مشکله Sad در این مورد که ملی و آزاد با هم اصلا قابل قیاس نیستنUndecided
۴
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: rasoul67 , sheyda , Jooybari
ارسال: #۱۹
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ ب.ظ
بچه ها یعنی کسی با پیام نور I T ، نمیتونه امیدی به ادامه تحصیل داشته باشه !
خیلی نامردیه ، راستی استادی دیدید که از فارغ اتحصیل پیام نور باشه ؟
۳
۲
ارسال: #۲۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۲ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  والا چه عرض کنم..فکر کنم تا الان من در اشتباه بودم...دوست عزیز من خودم توی ضعیف ترین دانشگاه آزاد درس خوندم...تفاوت ها رو خوب میدونم...به ۱۰ تا دانشگاه خارجی هم درخواست فرستادم(تازه پولی)هیچ کدومشون قبولم نکردن..خودمان رو گول نزنیم..به اونایی که زحمت کشیدن و رفتن با رتبه های یه رقمی شریف خوندن باید احترام گذاشت نه اینکه بعدش بیاید اونارو با فارغ التحصیل های پیام نور و غیر انتفاعی مقایسه کنید..منکه اصلا اونارو دانشگاه نمیدونم
واقعا حرفت بی انصافیه...پیام نور و غیرانتفاعی رو دانشگاه نمیدونی؟بعد آزاد رو دانشگاه میدونی؟ اصلا اطلاعی راجع به اساتید و تدریس و سطح امتحانات و نحوی قبولی بچه ها در امتحاناتشون داری در غیرانتفاعی؟؟؟

غیرانتفاعی های خیلی خوبی هم داریم..
۸
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , Sunshine Off , Layla , rasoul67 , majidjan
ارسال: #۲۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۲ ب.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  والا چه عرض کنم..فکر کنم تا الان من در اشتباه بودم...دوست عزیز من خودم توی ضعیف ترین دانشگاه آزاد درس خوندم...تفاوت ها رو خوب میدونم...به ۱۰ تا دانشگاه خارجی هم درخواست فرستادم(تازه پولی)هیچ کدومشون قبولم نکردن..خودمان رو گول نزنیم..به اونایی که زحمت کشیدن و رفتن با رتبه های یه رقمی شریف خوندن باید احترام گذاشت نه اینکه بعدش بیاید اونارو با فارغ التحصیل های پیام نور و غیر انتفاعی مقایسه کنید..منکه اصلا اونارو دانشگاه نمیدونم
واقعا حرفت بی انصافیه...پیام نور و غیرانتفاعی رو دانشگاه نمیدونی؟بعد آزاد رو دانشگاه میدونی؟ اصلا اطلاعی راجع به اساتید و تدریس و سطح امتحانات و نحوی قبولی بچه ها در امتحاناتشون داری در غیرانتفاعی؟؟؟

غیرانتفاعی های خیلی خوبی هم داریم..

من دانشگاه آزاد رو هم قبول ندارم..در ضمن من دانشجوی آزاد قزوین بودم..دکتر حقیقت مدیر گروهمون بود..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۳
۱۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: Tempuser
ارسال: #۲۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۲ ب.ظ
دوست عزیز دانشگاه آزاد همه جا مدرکشو قبول دارن هرکسی هم می گه نه ...می گه - من خودرم داخل یکی از دانشگاههای دولتی معتبر ایران درس خوندم - ۲ تا از اساتیدمون ارشدشون رو آزاد گرفته بودن و توی دولتی تدریس می کردن - پس لطفا در مورد دانشگاه آزاد نگین دوستان
fatima1537، در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

لطفا کلماتی که بار معنایی بدی دارند و نوعی بی احترامی به مخاطب میشوند به کار نبرید

۳
۳
ارسال: #۲۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۲ ب.ظ
این جناب آقای Arixoo ‌نشته خونده ۳۱ شده حالا دیگه هیچ جا رو حساب نمی کنه!
داداشه من‌، همونطور که قبلا گفتم این شریفی که شما می گین فقط تو ایران اسمو رسمی داره ما که نشنیدیم حداقل یکی از اساتید شریف تو دنیا اسم و رسمی داشته باشن.
بازم می گم کسی که توی مثلا ۲۸۰۰۰ نفر ۶۰۰ شده کم زحمت نکشیده. با این کنکور آبکی که هیچ استانداردی رو رعایت نمی کنه نمی شه ارزش آدمارو سنجید.
شمایی که غیر انتفاعی ، پیام نور و دانشگاه آزاد رو قبول ندارین ، فقط بین این همه آدم ۱۵۰ نفر روزانه و شبانه رو قبول دارین. این درسته به نظر شما؟
تا طرز فکر ما این باشه وضع کشور از این بهتر نمی شه.

الگو یعنی: Andres Hejlsberg طراح و توسعه دهنده Pascal , Delphi , J++ , C Sharp
۱۷
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: elize , khavar_1365 , baran_f , rasoul67 , rozh66 , majidjan
ارسال: #۲۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۹ ب.ظ
نه عزیز من...یکی هست اصلا دانشگاه نمیره از صد تای دکتری شریف بیشتر بارشه...این که دلیل نمیشه...خودش زخمت کشیده..من میگم اگه آدم قراره چیزی توی دانشگاه یاد بگیره توی شریف و امیرکبیر و تهران بهتر یاد میگیره...دیگه اونو قبول کنید

Erza Pound
۶
۱۷
ارسال: #۲۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۷ ب.ظ
من فکر می کنم شریف و تهران و امثالهم بیشتر به آدم انگیزه می ده .
و این انگیزه در وقع نیروی محرکیه که شما رو وادار به تلاش بیشتر و یادگیری بهتر می کنه.
بله من حرف شما رو قبول دارم هیچکی از شریف بدش نمی یاد و بالعکس آروزی همه بچه هاست
ولی می خوام اینو بگم حالا کسی نتونسته شریف یا تهران قبول شه و مثلا غیر انتفاعی قبول شده خوب این هیچ که بد نیست تازه خیلی هم خوبه. جناب arixoo اگه طرز فکر من و شمایی که تحصیل کرده هستیم این باشه وای به حال بقیه مردم. دیدم بین مردم وقتی از غیر انتفاعی صحبت وی شه با این که نمی دونن چیه با تاکید بهت پیشنهاد می کنن که نری ...

الگو یعنی: Andres Hejlsberg طراح و توسعه دهنده Pascal , Delphi , J++ , C Sharp
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Layla , rasoul67 , rozh66
ارسال: #۲۶
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۴ ب.ظ
راستشو بخوای من اصلا آدم درس خونی نیستم...اگه بودم از اول سر از دانشگاه آزاد در نمی آوردم و معدلم هم این نبود...دلیل اینکه نشستم درس خوندم واسه ارشد رفتن از ایران عزیز بود...خیلی از دوستایی که توی موسسات آیلتس میدیدم و اینکه چقدر راحت با بورسیه میرن اونور درس میخونن بعد منو بدون بورسیه هم قبول نمیکردن بدجوری تو زوقم زد..اگه اون دوستمون گفت که ارزش قانونی این دانشگاه ها فرقی نمیکنه و منم هم مخالفت کردم معیارم این بود...اما سطح علمیشون هم فرق داره...

Erza Pound
۶
۱۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: abbassep , bashuka , hosna66 , Manix
ارسال: #۲۷
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۹ ب.ظ
دوستان اینجا تاپک انتخاب رشته یه بنده خداست!!! بحث بر سر این مورد رو می تونید در یه جای دیگه با عنوان مرتبط انجام بدید !!!!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , Mohammad-A , Dark Knight , rozh66
ارسال: #۲۸
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۹ ب.ظ، توسط sheyda.)
سلام دوستان

صحبتای قشنگتونو خوندم و بعضآ استفاده هم کردم!
این مشکل خیلی از ماها هست الان که نمیدونیم با این رتبه ها و ظرفیت کم دانشگاهها چکار کنیم!

واقعیت اینه که توی هر دانشگاهی و هرجایی میشه رشد کرد و بهترین بود ؛ امانمیشه بگیم نوع دانشگاه و اسمو رسمش هم بی تاثیره ؛ آره دانشگاه آزاد و این دسته دانشگاههای جدیدالتاسیس رو خیلی جاها میپذیرن و واقعآ هم سطحش چندان فرقی با دولتی(ملی) نداره و همونجور میتونه مثل دولتیها باکیفیت یا بد باشه. اما بعضی جاها هم قبول ندارن خب! اگه قصد مهاجرت دارین که ترجیحآ فراموشش کنین وگرنه عمرتونو هدر ندین.این تنها یه نظره!! Smile

ولی این قضیه معدل تو پذیرش ارشد خیلی ظلمه! بیشتر بچه های معدل بالا یا استادای مهربون داشتن یا رابطه خوبی با استاد! چرا منی که با هزارمشکل با استادای سختگیر پاس کردم باید نمرم مقایسه بشه!

کاش این معدل لیسانس رو بردارن تا همه تو یه سطح بیان (تا حدی حداقل)!

[تصویر:  ahr.jpg]
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , rasoul67 , rozh66
ارسال: #۲۹
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۲ ب.ظ
به سلامتی بچه های پیام نور که یه کلمه گفتیم شریف از پیام نور بهتره اومدن ۳۰ تا منفی زدن به ما توی ۱ ساعت...

Erza Pound
۸
۱۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , a_azarbarzin
ارسال: #۳۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۴ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  نمیدونم این دوستمون به چی میگه ارزش قانونی اما من تاحالا یه فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعی و مجازی ندیدم بره آمریکا یا اروپا دکتری بخونه...شایدم اینا ارزش نیست..وقت تلف کردنه

مبگم سایت اپلای ایرانی نرفتی؟ واقعا ندیدی؟

گاهی به لطف خداوند خود را همچون عقابی
بر فراز آسمان می یابم.اما ناگاه فقط به خاطر لذت خوردن موشی ،

‌ به سوی زمین خاکی شیرجه می زنم و
آسمانی بودنم را به موشی می فروشم.. Angel
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۴۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۸۶ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۴۶۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۴,۵۳۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close