زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با رتبه ۴۴ تجارت و ۵۰ شبکه چه کد رشته ای میتونم قبول شم؟

ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۲ ب.ظ، توسط it866.)
سلام دوستان
من رتبم ۴۴ تجارت و ۵۰ شبکه هست
به نظرتون میتونم یکی از گرایش های IT روزانه رو تو دانشگاه شریف ،امیرکبیر و تهران بیارم؟
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۱ ب.ظ
RE: با رتبه ۴۴ تجارت و ۵۰ شبکه چه کد رشته ای میتونم قبول شم؟
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ ب.ظ)it866 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من رتبم ۴۴ تجارت و ۵۰ شبکه هست
به نظرتون میتونم یکی از گرایش های IT روزانه رو تو دانشگاه شریف ،امیرکبیر و تهران بیارم؟

وضعیت دقیقآ عین خودمهBig Grin
با هم یه جاییمBig Grin
شریف که عمرا
تهران و امیر کبیر شاید ۴۹% !!!
بقیه حتما

موفق باشی
CUTongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: it866
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۸ ب.ظ
اره شما ۴۳ من ۴۴!!!چه جالب
شما هم فقط روزانه در نظر داری؟
۰
۱
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۰ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۸ ب.ظ)it866 نوشته شده توسط:  اره شما ۴۳ من ۴۴!!!چه جالب
شما هم فقط روزانه در نظر داری؟

آره فقط روزانه میخام بزنم

۱/شریف - ۲/امیرکبیر -۳/ تهران -(Huh) ؟-؟-؟-؟-؟-

شایدم زدم ITپزشکی!
۰
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ق.ظ
سال گذشته، یکی از دوستان من با رتبه ۵۷ گرایش ۱و ۴، تجارت امیر کبیر قبول شد (اگر اشتباه نکنم، روزانه بود ولی مطمئن نیستم)
درسته که امسال کمی ظرفیت ها دست کاری شده، ولی اصلا بعید نیست که سازمان سنجش بیشتر از ظرفیت اعلام شده از طرف هر دانشگاه به اون دانشگاه دانشجو بده! (پارسال که این کار رو کرد!)
پس احتمال قبولی هست به نظرم... شریف شاید نشه (البته شاید) ولی احتمال امیرکبیر خیلی بیشتره. اگه کمی شانس بیارین حتما قبول میشین
دو سال پیش (البته اگه اشتباه نکنم)، رتبه ۳۸، شبکه روزانه امیرکبیر قبول شده بود. خیلی از اونایی که رتبه آی تی بهتر از شما دارن تو مهندسی کامپیوتر هم رتبه خوبی آوردن و احتمالا برن سراغ گرایش های کامپیوتر، پس جا برای شما باز میشه.

ایشالا که تو یه دانشگاه خوب قبول میشین... واسه منم جا نگه دارین که سال بعدی بیام! Big Grin
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: user22 , موج نو , it866
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ، توسط ali.)
این جریان overlap با مهندسی کامپیوتر واسه سالهای پیشه نه واسه امسال که امتحان یک نوبت شده ، تو کارنامه های که بچه ها گذاشتن تا به حال چند نفر دیدی که کارنامه آی تی و مهندسی کامپیوتر واسه امسال بزنه ؟

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۸ ب.ظ
بله علی جان..اصلا همون پارسال هم خیلی بعید بود کسی رتبه مهندسی کامپیوترش بهتر از آی تی اش شه..رتبه ۱ کامپیوتر ی پارسال با معماری ۱۰۰ رتبه ۵۷ شبکه شد...خیلی از درس های آی تی رو ندارند..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۹ ب.ظ، توسط y_amin.)
سلام ببخسید من متوجه نشدم.

رتبه ۱ کامپیوتر در آی تی رتبش شده ۵۷ خوب پس رتبه کامپیوترش بهتر شده و میره کامپیوتر انتخاب رشته میکنه احتمالا پس جا برای آیتی ها خالی میشه. چرا امسال نشه؟ یعنی امسال چون امتحان کامپیوتر توی یک روز بود رتبه کامپیوتر بچه ها بدتر از آیتی شون میشه؟ Huh
۰
۰
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۳۷ ب.ظ
نخیر ریسک نمی کنن که خودشون رو خسته کنن

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: y_amin
ارسال: #۱۰
۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ ب.ظ
منظور من از اون مثال سال ۹۰ این بود که وقتی رتبه ۱ شون میاد و رتبه آی تیش میشه ۵۷ دیگه خودت حساب رتبه بقیه دوستان رو بکن...ما که دنبال ریزش رتبه بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ آی تی نیستیم...رتبه ۱-۴۰ ندارند کامپیوتری ها تو آی تی..یا حداقل میشه گفت به ندرت پیش می آد..تازه به قول علی امسال خیلی ها ندادن آی تی رو که خسته هم نشن..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: y_amin
ارسال: #۱۱
۲۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ق.ظ
سلام ممنون!منظورتون رو فهمیدم!راست میگید حق با شماست.شانس ندارم من...
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  منظور من از اون مثال سال ۹۰ این بود که وقتی رتبه ۱ شون میاد و رتبه آی تیش میشه ۵۷ دیگه خودت حساب رتبه بقیه دوستان رو بکن...ما که دنبال ریزش رتبه بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ آی تی نیستیم...رتبه ۱-۴۰ ندارند کامپیوتری ها تو آی تی..یا حداقل میشه گفت به ندرت پیش می آد..تازه به قول علی امسال خیلی ها ندادن آی تی رو که خسته هم نشن..

اما من شنیدم نفر اول آیتی امسال تو نرم افزار رتبش بین ۲۰ تا ۳۰ شده و اینکه تو انتخاب رشتشم نرم افزارو انتخاب کرده
به هر حال ما امیدواریم اورلپ مهندسی و آیتی زیاد باشه
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۴۹ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۹۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۵ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۵۶۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۹۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۳۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۱۱ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close