تالار گفتمان مانشت
با رتبه ۴۴ تجارت و ۵۰ شبکه چه کد رشته ای میتونم قبول شم؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

با رتبه ۴۴ تجارت و ۵۰ شبکه چه کد رشته ای میتونم قبول شم؟ - it866 - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ ب.ظ

سلام دوستان
من رتبم ۴۴ تجارت و ۵۰ شبکه هست
به نظرتون میتونم یکی از گرایش های IT روزانه رو تو دانشگاه شریف ،امیرکبیر و تهران بیارم؟

RE: با رتبه ۴۴ تجارت و ۵۰ شبکه چه کد رشته ای میتونم قبول شم؟ - ارمان - ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۱ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ ب.ظ)it866 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من رتبم ۴۴ تجارت و ۵۰ شبکه هست
به نظرتون میتونم یکی از گرایش های IT روزانه رو تو دانشگاه شریف ،امیرکبیر و تهران بیارم؟

وضعیت دقیقآ عین خودمهBig Grin
با هم یه جاییمBig Grin
شریف که عمرا
تهران و امیر کبیر شاید ۴۹% !!!
بقیه حتما

موفق باشی
CUTongue

با رتبه ۴۴ تجارت و ۵۰ شبکه چه کد رشته ای میتونم قبول شم؟ - it866 - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۸ ب.ظ

اره شما ۴۳ من ۴۴!!!چه جالب
شما هم فقط روزانه در نظر داری؟

RE: با رتبه ۴۴ تجارت و ۵۰ شبکه چه کد رشته ای میتونم قبول شم؟ - ارمان - ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۸ ب.ظ)it866 نوشته شده توسط:  اره شما ۴۳ من ۴۴!!!چه جالب
شما هم فقط روزانه در نظر داری؟

آره فقط روزانه میخام بزنم

۱/شریف - ۲/امیرکبیر -۳/ تهران -(Huh) ؟-؟-؟-؟-؟-

شایدم زدم ITپزشکی!

با رتبه ۴۴ تجارت و ۵۰ شبکه چه کد رشته ای میتونم قبول شم؟ - MSZ - 28 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ق.ظ

سال گذشته، یکی از دوستان من با رتبه ۵۷ گرایش ۱و ۴، تجارت امیر کبیر قبول شد (اگر اشتباه نکنم، روزانه بود ولی مطمئن نیستم)
درسته که امسال کمی ظرفیت ها دست کاری شده، ولی اصلا بعید نیست که سازمان سنجش بیشتر از ظرفیت اعلام شده از طرف هر دانشگاه به اون دانشگاه دانشجو بده! (پارسال که این کار رو کرد!)
پس احتمال قبولی هست به نظرم... شریف شاید نشه (البته شاید) ولی احتمال امیرکبیر خیلی بیشتره. اگه کمی شانس بیارین حتما قبول میشین
دو سال پیش (البته اگه اشتباه نکنم)، رتبه ۳۸، شبکه روزانه امیرکبیر قبول شده بود. خیلی از اونایی که رتبه آی تی بهتر از شما دارن تو مهندسی کامپیوتر هم رتبه خوبی آوردن و احتمالا برن سراغ گرایش های کامپیوتر، پس جا برای شما باز میشه.

ایشالا که تو یه دانشگاه خوب قبول میشین... واسه منم جا نگه دارین که سال بعدی بیام! Big Grin

با رتبه ۴۴ تجارت و ۵۰ شبکه چه کد رشته ای میتونم قبول شم؟ - ali - 28 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ

این جریان overlap با مهندسی کامپیوتر واسه سالهای پیشه نه واسه امسال که امتحان یک نوبت شده ، تو کارنامه های که بچه ها گذاشتن تا به حال چند نفر دیدی که کارنامه آی تی و مهندسی کامپیوتر واسه امسال بزنه ؟

با رتبه ۴۴ تجارت و ۵۰ شبکه چه کد رشته ای میتونم قبول شم؟ - arixooo - 28 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۸ ب.ظ

بله علی جان..اصلا همون پارسال هم خیلی بعید بود کسی رتبه مهندسی کامپیوترش بهتر از آی تی اش شه..رتبه ۱ کامپیوتر ی پارسال با معماری ۱۰۰ رتبه ۵۷ شبکه شد...خیلی از درس های آی تی رو ندارند..

RE: با رتبه ۴۴ تجارت و ۵۰ شبکه چه کد رشته ای میتونم قبول شم؟ - y_amin - 28 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۱۶ ب.ظ

سلام ببخسید من متوجه نشدم.

رتبه ۱ کامپیوتر در آی تی رتبش شده ۵۷ خوب پس رتبه کامپیوترش بهتر شده و میره کامپیوتر انتخاب رشته میکنه احتمالا پس جا برای آیتی ها خالی میشه. چرا امسال نشه؟ یعنی امسال چون امتحان کامپیوتر توی یک روز بود رتبه کامپیوتر بچه ها بدتر از آیتی شون میشه؟ Huh

با رتبه ۴۴ تجارت و ۵۰ شبکه چه کد رشته ای میتونم قبول شم؟ - ali - 28 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۷ ب.ظ

نخیر ریسک نمی کنن که خودشون رو خسته کنن

با رتبه ۴۴ تجارت و ۵۰ شبکه چه کد رشته ای میتونم قبول شم؟ - arixooo - 28 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ

منظور من از اون مثال سال ۹۰ این بود که وقتی رتبه ۱ شون میاد و رتبه آی تیش میشه ۵۷ دیگه خودت حساب رتبه بقیه دوستان رو بکن...ما که دنبال ریزش رتبه بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ آی تی نیستیم...رتبه ۱-۴۰ ندارند کامپیوتری ها تو آی تی..یا حداقل میشه گفت به ندرت پیش می آد..تازه به قول علی امسال خیلی ها ندادن آی تی رو که خسته هم نشن..

RE: با رتبه ۴۴ تجارت و ۵۰ شبکه چه کد رشته ای میتونم قبول شم؟ - y_amin - 29 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ق.ظ

سلام ممنون!منظورتون رو فهمیدم!راست میگید حق با شماست.شانس ندارم من...

RE: با رتبه ۴۴ تجارت و ۵۰ شبکه چه کد رشته ای میتونم قبول شم؟ - saeedehhhh - 02 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ

(۲۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  منظور من از اون مثال سال ۹۰ این بود که وقتی رتبه ۱ شون میاد و رتبه آی تیش میشه ۵۷ دیگه خودت حساب رتبه بقیه دوستان رو بکن...ما که دنبال ریزش رتبه بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ آی تی نیستیم...رتبه ۱-۴۰ ندارند کامپیوتری ها تو آی تی..یا حداقل میشه گفت به ندرت پیش می آد..تازه به قول علی امسال خیلی ها ندادن آی تی رو که خسته هم نشن..

اما من شنیدم نفر اول آیتی امسال تو نرم افزار رتبش بین ۲۰ تا ۳۰ شده و اینکه تو انتخاب رشتشم نرم افزارو انتخاب کرده
به هر حال ما امیدواریم اورلپ مهندسی و آیتی زیاد باشه