زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظریه زبان ها و ماشین ها / ابراهیم اکبری / علوم رایانه

ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ق.ظ، توسط m@hboobe.)
سلام
دوستان من امسال برای درس نظریه حساب جداگانه ای باز کردم و میخوام خیلی بهتر قبل بخونمش پارسال با هزار زحمت با خوندن لینز و پارسه و پوران و کلاس کارگهی تا اخر گرامر ها خوندم و یه سری کلیات دستگیرم شد!مشکل عمده ام پشته به بعد هست که هیچ جوری نفهمیدمش
امسال حل مسائلش رو خریدم تا تک به تک تمریتانتشو حل کنم . که دستم واسه نظریه پُر بشه.
دیروز رفته بودم جایی برای خرید کتاب دست دوم (هر رفرنسی که میخواستم نداشت که نداشت زندگیه داریم Big Grin ) کتاب نظریه ابراهیم اکبری رو دیدم که آخرین چاپش هم بود(۸۸)! گرفتمش فروشنده گفت اگر نخواستی تا فردا عصر هم میتونی پس بیاری.

نیم نگاهی که بهش انداختم بنظر خوب میاد البته توی مانشت هم تعریف کتاب رو دیده بودم

نمیدونم حالا بزارمش پس بدمش!
نمیدونم کلا چرا نسبت به ی سری دروس حساسیت پیدا میکنم Big Grin

میخواستم بدونم واسه من که این همه کتابو (لینز و پوران و پارسه ) تا الان خوندم چقدر ارزش خوندن داره؟ Huh

مرسی

[تصویر:  191434_1_1379082121.jpg]

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ب.ظ
درباره کتاب حل تمرین فعلا که من سه چهار فصل از کتاب لینز رو خوندم خالی از اشکال نبوده یه کتابی که دارم. یعنی توی حل تمرین باید تکیه تون رو خودتون باشه. تمرینها رو که حل میکنید نباید بلافاصله که به جواب نرسیدید به حل تمرین نگاه کنید. باید وقت بذارید روشون فکر کنید.

درباره پشته به بعد. من نظرم اینه که شما کتاب سیپسر رو در نظر داشته باشید و یه نگاه بکنید. و اگه تونستید تمریناتشو حل کنید.خودم فعلا فقط برخی تمرینات فصول اولشو حل کردم که واقعا خوب بودن. حالا میگن که نقطه قوت سیپسر توی مطالب ماشین پشته ای و تورینگ و تصمیم پذیریه که شمام توش مشکل دارید.

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۲,۰۷۲ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۴۹۹ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  منبع نظریه زبان siamakaf ۱ ۳,۶۴۴ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سوال یادگیری ماشین isoa ۳ ۳,۹۲۸ ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: BBumir
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۴۳ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۷۲۳ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۶۴۷ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  نظریه اطلاعات و سیستم کدینگ hosein92 ۰ ۲,۰۰۲ ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hosein92

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close