تالار گفتمان مانشت
نظریه زبان ها و ماشین ها / ابراهیم اکبری / علوم رایانه - نسخه‌ی قابل چاپ

نظریه زبان ها و ماشین ها / ابراهیم اکبری / علوم رایانه - m@hboobe - 10 تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ

سلام
دوستان من امسال برای درس نظریه حساب جداگانه ای باز کردم و میخوام خیلی بهتر قبل بخونمش پارسال با هزار زحمت با خوندن لینز و پارسه و پوران و کلاس کارگهی تا اخر گرامر ها خوندم و یه سری کلیات دستگیرم شد!مشکل عمده ام پشته به بعد هست که هیچ جوری نفهمیدمش
امسال حل مسائلش رو خریدم تا تک به تک تمریتانتشو حل کنم . که دستم واسه نظریه پُر بشه.
دیروز رفته بودم جایی برای خرید کتاب دست دوم (هر رفرنسی که میخواستم نداشت که نداشت زندگیه داریم Big Grin ) کتاب نظریه ابراهیم اکبری رو دیدم که آخرین چاپش هم بود(۸۸)! گرفتمش فروشنده گفت اگر نخواستی تا فردا عصر هم میتونی پس بیاری.

نیم نگاهی که بهش انداختم بنظر خوب میاد البته توی مانشت هم تعریف کتاب رو دیده بودم

نمیدونم حالا بزارمش پس بدمش!
نمیدونم کلا چرا نسبت به ی سری دروس حساسیت پیدا میکنم Big Grin

میخواستم بدونم واسه من که این همه کتابو (لینز و پوران و پارسه ) تا الان خوندم چقدر ارزش خوندن داره؟ Huh

مرسی

[تصویر:  191434_1_1379082121.jpg]

نظریه زبان ها و ماشین ها / ابراهیم اکبری / علوم رایانه - farhud - 10 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ب.ظ

درباره کتاب حل تمرین فعلا که من سه چهار فصل از کتاب لینز رو خوندم خالی از اشکال نبوده یه کتابی که دارم. یعنی توی حل تمرین باید تکیه تون رو خودتون باشه. تمرینها رو که حل میکنید نباید بلافاصله که به جواب نرسیدید به حل تمرین نگاه کنید. باید وقت بذارید روشون فکر کنید.

درباره پشته به بعد. من نظرم اینه که شما کتاب سیپسر رو در نظر داشته باشید و یه نگاه بکنید. و اگه تونستید تمریناتشو حل کنید.خودم فعلا فقط برخی تمرینات فصول اولشو حل کردم که واقعا خوب بودن. حالا میگن که نقطه قوت سیپسر توی مطالب ماشین پشته ای و تورینگ و تصمیم پذیریه که شمام توش مشکل دارید.