زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دایرکتوری فونت

ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۰ ب.ظ
دایرکتوری فونت
یک مشکل برای من در اضافه کردن فونت پیش اومده. اینکه وقتی فونت جدیدی رو اضافه میکنم در لیست هیچ ادیتوری ظاهر نمیشه اما وقتی فونتهای قبلی رو پاک میکنم از لیست ادیتورم کم میشن و باز وقتی همان فونت رو اضافه میکنم اضافه میشه اما فونت جدید که اضافه میکنم نمایش داده نمیشه در ضمن فولدر فونت من شبیه فولدر های عادی شده که نباید اینطور باشه.

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۱ ب.ظ
دایرکتوری فونت
شما از چه مسیری اقدام به ویرایش فایل های فونت میکنید؟
سیستم عامل؟
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۶ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
دایرکتوری فونت
از هر دو مسیر کنترل پنل و مسیر درایو سی و فولدر ویندوز بعد فولدر فوت میرم در هر دو هم یک نتیجه میگیرم در ضمن ویندوزم ایکس پی هستش . اولین بارم هم نیست میدونم چجوری فونت اضافه کنم. اما الان نمیشه

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ ب.ظ
دایرکتوری فونت
میشه لطفا یکی جواب بده؟

ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۸ ب.ظ، توسط a.hooshmand.)
دایرکتوری فونت
This behavior can occur for any of the following reasons:
•The System and Read Only attributes are no longer set for the Fonts folder. The Fonts folder must have its System and Read Only attributes set to work correctly.
•The Fontext.dll file may be missing or damaged, causing the menus to contain only the commands for a generic folder.
•The Desktop.ini file may be missing or damaged. Note that you do not see the Desktop.ini file when you view the Fonts folder. To see the file, open an MS-DOS session and view the Windows\Fonts folder.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

احتمالا فایل Desktop.ini شما از دایرکتوری فونت پاک شده است.

فایل‌(های) پیوست شده
desktop.zip
اندازه فایل: ۱۸۷ bytes
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۴ ب.ظ
دایرکتوری فونت
مشکلت حل شد؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دایرکتوری shamim1395 ۱ ۹۲۰ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: signal_micro
  چگونه پی دف اف فارسی را به ورد تبدیل کنم و فونتش به هم نریزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ maxi ۱ ۲,۱۷۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۰۵:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Menrva
  مشکل در نصب اکتیو دایرکتوری nanajoon ۸ ۳,۷۷۲ ۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: nanajoon
  فارسی شدن فونت دیتابیس در php simorghsimorgh ۵ ۵,۲۸۳ ۱۹ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: simorghsimorgh
  نوع فونت چیست؟ jameshenas ۶ ۴,۳۳۶ ۱۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Marcel
  تغییر فونت admin ۱۵ ۶,۹۷۸ ۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: admin
Question مشکل با فونت فارسی در اوبونتو t!r ۳ ۳,۹۹۵ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: - rasool -
  ضمیمه کردن فونت zeinab ۲ ۱,۹۰۴ ۲۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fatima1537
  درخواست فونت -Ali- ۷ ۵,۹۷۴ ۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close