زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خوانده نشدن فایل در درایو سی دی

ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ ق.ظ
سلام .
مدتیه وقتی که یه سی دی یا دی وی دی رو داخل لپ تاپم میزارم روی همه ی فایل های داخل سی دی یا دی وی دی یه آیکون اینترنت اکسپلورر هستHuhو نوع اصلی رو فایل ها رو نشون نمیدهHuh و مثلا میخوایم یه فایل مثلا یه پی دی اف رو از داخل سی دی یا دی وی دی کپی کنم داخل سیستم خطا میده که "خطا در پارامتر".
به نظرتون باید چی کارش کنم؟

تنها گنجی که ارزش جستجو کردن دارد، هدف است. (پاستور)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ، توسط p.parsaee.)
اگه روی کامپیوترهای دیگه امتحان میکنید و این مشکلو ندارید پس ویندوز رو عوض کنید و یه ویروس یاب خوب نصب کنید. فکر کنم مشکلتون حل شه

«چون هلال ماه رمضان پدید آید، درهای دوزخ بسته و درهای بهشت باز می شود و شیاطین به زنجیر کشیده می شوند.» حضرت محمد (ص)
 سپاس‌گزاری شده توسط: TABAN
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۵ ب.ظ، توسط TABAN.)
اگه منظورتون اینه که خود سی دی و دی وی دی که فایل های پی دی اف داخلشه روی کامپیوتر های دیگه مشکل نداشته باشن
که هیچ مشکلی ندارن.سیستم من همه نوع فایلی توی خود سیستمه یا از نت دانلود میکنم یا فایل های داخل فلش مموری رو میخونه ولی فایل های داخل سی دی و دی وی دی رو نه میخونه نمیزاره کپی کنم داخل سیستم.
هیچ راه دیگه جز عوض کردن ویندوز وجود نداره؟

ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۰ ب.ظ
راه دیگه ای که به نظرم میرسه اینه که یه سی دی رام یا دی وی دی رام از دوستتون بگیرین و با اون امتحان کنید شاید مشکل از دستگاه خواننده دی وی دی یا سی دی باشه.
ولی من نمی دونم ها دقیقا مشکلتون برطرف میشه با این دو تا راه حل ولی از هیچی بهتره

«چون هلال ماه رمضان پدید آید، درهای دوزخ بسته و درهای بهشت باز می شود و شیاطین به زنجیر کشیده می شوند.» حضرت محمد (ص)
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۸ ب.ظ
من خودم حدس میزنم شاید از ویروس باشه.
دنبال دستوری بودم که از طریق رجستری بشه درستش کرد.
بعدش چطوری سی رام و دی وی دی رام دیگه رو باید به لپ تاپ وصل کنم؟فکر کنم یه کم سخت باشه؟باید پیچ و مهره ها رو باز کنم.توی pc میشه سی دی رام و دی وی دی رو رو تعویض کرد ولی لپ تاپ رو نمیدونم؟!!

ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۵۸ ب.ظ
ببخشید من دقت نکردم دارید از لپ تاپ استفاده میکنید.
ولی خوب دی وی دی رام های اکسترنال برای لپ تاپ وجود داره که از طریق پورت usb به لپ تاپ وصل میشه. (که اکثر مردم هم ندارن پس اگه بخواین استفاده کنید باید برین یکیشو بخرین).
اکیدا توصیه میکنم دست به لپ تاپ نزنید احتمال داره دیگه مشکلاتتون بیشتر بشه.

در هر حال بهتره اول ویندوز لپ تاپ رو عوض کنید و یه آنتی ویروس به روز روش نصب کنید تا بگرده و ویروس یابی کنه و ویروس ها رو نابود کنه. البته حواستون باشه به محض اینکه ویندوز نصب شد باید ویروس یاب نصب شه (اگه از طریق سی دی رام نشد از طریق فلش امتحان کنید).

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۴۷ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  رد نشدن مرخصی توسط دانشگاه sajjad7 ۱ ۲,۵۲۹ ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  تا فصل چندم کتاب سیلبرشاتس باید خوانده شه؟ shahryar711 ۸ ۵,۹۲۱ ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: z1393
  حذف نشدن شاخه ای در هرس آلفا بتا Hopegod ۶ ۳,۱۰۸ ۲۱ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Hopegod
  ارسال نشدن کتاب توسط موسسه پوران پژوهش سیدرضا بازیار ۵ ۴۸ ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71
  مشکل باز نشدن عکسهای کامپیوتر zahra888 ۲ ۳,۲۶۶ ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  برای آزمون های استخدامی رشته نرم افزار چه درس هایی باید خوانده شود RASPINA ۲ ۴,۲۲۹ ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ati mohandes
  آیا برای کنکور ارشد آی تی ریاضیات مهندسی باید خوانده شود؟ naghme73 ۱ ۱,۸۱۴ ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  علت full screen نشدن در PES2013 mammad_asir ۴ ۴,۹۰۸ ۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  برای ایمنی از بلاهای نازله درماه صفر،این دعا هر روز ده مرتبه خوانده شود seyed ehsn ۰ ۱,۵۹۸ ۰۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: seyed ehsn

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close