زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازمون پارسه ۸۹

ارسال: #۹۱
۰۷ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۴۶ ق.ظ
قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال
پایگاه:
جامعیت = صحت + دقت + سازگاری که در نبود هریک از اینها جامعیت به خطر میفته پس جواب میشه ۴
سیستم عامل‌: دقیق یادم نیست فک کنم درست گفته توزیع شده ساده تره میگردم با منبع جواب میدم
شبکه‌: جواب n هست ۳۰۰۰ بعضی جاها اشتباه داره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_n
ارسال: #۹۲
۰۷ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۱۷ ب.ظ
RE: قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال
من هم توی جزوه‌ی سیستم عامل دکتر حقیقت خوندم که سیستم توزیع شده ساده‌تر از سیستم های شبکه ایه . صفحه ۲۶ جزوه ای که از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دانلود کردم.
۰
۰
ارسال: #۹۳
۰۷ آبان ۱۳۸۹, ۰۷:۴۳ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۳۴ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  بله . درسته . باید تلاشمونو بیشتر کنیم . ولی رقابت واسه رتبه یک رو فراموش نکن . Big Grin . من بیخیال نمی شم . بهر حال آرزو بر جوانان عیب نیست . Wink

ببخشید دیر جواب می دم!
آره رقابت رو شدیداً پایه هستم‌، حسابی بهمون انگیزه درس خوندن میده! Tongue
پس تا بعد .....

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA
ارسال: #۹۴
۰۷ آبان ۱۳۸۹, ۱۰:۲۳ ب.ظ
اوه دوستان چه بحث شیرینی
منم پارسه ایم
رتبم ۱۸۰ شدش
امیدوارم بعدی جبران کنم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , parsaNA
ارسال: #۹۵
۰۸ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۱۸ ق.ظ
(۰۷ آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۴۶ ق.ظ)jikjik نوشته شده توسط:  پایگاه:
جامعیت = صحت + دقت + سازگاری که در نبود هریک از اینها جامعیت به خطر میفته پس جواب میشه ۴
سیستم عامل‌: دقیق یادم نیست فک کنم درست گفته توزیع شده ساده تره میگردم با منبع جواب میدم
شبکه‌: جواب n هست ۳۰۰۰ بعضی جاها اشتباه داره

خیلی ممنون از جوابتون

ولی سوال جامعیت رو نخواسته که " کدام گزینه به معنای وجود اطلاعات صحیح و قابل اطمینان در پایگاه داده است؟"
۰
۰
ارسال: #۹۶
۰۸ آبان ۱۳۸۹, ۱۰:۵۷ ق.ظ
ببینید گفته کدوم به معنی قابل اطمینانه درسته؟پس در واقع اگه نباشه اطلاعات قابل اطمینان نیست ناسازگاری خودش موجب نقض جامعیت میشه ضمناً گفته صحیح و قابل اطمینان یعنی به صحت هم اشاره کرده البته این تحلیله منه فک می کنم با توجه به صحبتهام جامعیت شامل همه گزینه های دیگه میشه پس ۴ درسته
۰
۰
ارسال: #۹۷
۰۸ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۲۳ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۲۱ ق.ظ)sina_n نوشته شده توسط:  پایگاه داده
A.کدام گزینه به معنای وجود اطلاعات صحیح و قابل اطمینان در پایگاه داده است؟
۱/قابلیت اطمینان داده ۲/ جامعیت داده
۳/ سازگاری داده ۴/ هرسه مورد
این سوال رو تو پاسخنامه گزینه ۳ نوشته ولی به نظر من گزینه ۴ است.

Consistency(سازگاری داده ها) بیان میکنه که فقط اطلاعات صحیح (Valid) قابل نوشتن در پایگاه داده هستند.
خصوصیات ACID:atomicity, consistency, isolation, durability هستند که Reliability (قابلیت اطمینان) پایگاه داده را نشان میدهند.که از میان انها فقط گزینه ۳ هست که شامل یکی از این خصوصیات می باشد.
به نظر من گزینه ۲ نمیشه چونکه صحبتی از دقت نشده است.
۰
۰
ارسال: #۹۸
۱۰ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۵۹ ب.ظ
سلام
میگم چقد بده که فقط میشه کارنامه خودمونو و نفر اولو ببینیما،باید میذاشتن کارنامه هر رتبه ای که میخوایمو ببینیم تا متوجه شیم دوستامون چیکار کردن،یا حداقل اسم نفر اولو میزدن ببینیم کی بوده!
۰
۰
ارسال: #۹۹
۱۰ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۰۳ ب.ظ
بچه‌ها بودجه بندی سایت پارسه تاریخ کنکور هاشو نداره میشه لطف کنید بزارید ..
۰
۰
ارسال: #۱۰۰
۱۰ آبان ۱۳۸۹, ۰۶:۰۱ ب.ظ
آزمون بعدی ۲۰ آبان هستش بقیه را با فاصله زمانی دو هفته حساب کن
۰
۰
ارسال: #۱۰۱
۱۴ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۲۰ ق.ظ
سلام به همگی.میشه لطف کنید تاریخ برگزاری کنکورهای پارسه رو بنویسید.مرسی
۰
۰
ارسال: #۱۰۲
۱۴ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۴۷ ق.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۲۰ ق.ظ)elina نوشته شده توسط:  سلام به همگی.میشه لطف کنید تاریخ برگزاری کنکورهای پارسه رو بنویسید.مرسی

سلام . از لینک زیر می تونین تاریخ برگزاری کنکورها رو ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۲۰ آبان ۱۳۸۹, ۰۸:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۵۳ ب.ظ، توسط dehghani.)
سلام بچه‌ها امتحان چطور بود؟
سوال ۷۴( با فرض وجود floating-point ALU در کدامیک از ۴ عمل اصلی سرریز رخ می دهد) جوابشو تو پاسخنامه گفته ضرب !!! مگه ضرب فقط زیرریز نداره؟
سوال ۵۶( حداکثر مجموع عمق راست تمام برگ‌ها در درخت T با ۱۰ گره: درخت T هر گره فرزندی ندارد یا ۲ فرزند دارد) اصلا مگه میشه درختی ۱۰ تا گره داشته باشه این ویژگیا رو هم داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۴
۲۰ آبان ۱۳۸۹, ۱۰:۰۵ ب.ظ
سلام
سوال ۷۹(سیستم عامل) دقیقا سوال کنکور it (دولتی ۸۸) بود که تو کتاب مقسمی زده گزینه ۲ (حافظه مشترک) ولی تو پاسخنامه زده ۱(ارتباط از طریق pipe)،حالا کدوم درسته؟(سوال ۸۰ هم کپی سالای قبل بود)
امیدوارم به آزمون سوم برسم!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا
ارسال: #۱۰۵
۲۰ آبان ۱۳۸۹, ۱۰:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۸۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ، توسط ایرسا.)
(۲۰ آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۴۸ ب.ظ)dehghani نوشته شده توسط:  سوال ۵۶( حداکثر مجموع عمق راست تمام برگ‌ها در درخت T با ۱۰ گره: درخت T هر گره فرزندی ندارد یا ۲ فرزند دارد) اصلا مگه میشه درختی ۱۰ تا گره داشته باشه این ویژگیا رو هم داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب گویا از نظر دوستان پارسه ای میشده یه درخت با ۱۰ تا گره ساخت که گره تک فرزند هم نداشته باشه !!!!!!!!! Big Grin
عمق فاجعه اینجاست که شکل درختی که تو پاسخنامه کشیدن یه درخت با ۹ تا گره است! Big Grin

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۹۲ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۱۶ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منابع ازمون ارشد علوم کامپیوتر ۹۷ یه نفرn ۰ ۲,۰۴۹ ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: یه نفرn
  پنجمین ازمون استخدام مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور naghmeh70 ۷ ۷,۱۳۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  بررسی سوالات ازمون دکترای سال ۹۷-گرایش هوش مصنوعی emranvfd ۳ ۳,۴۷۴ ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: robin
Rainbow بررسی سوالات ازمون دکترای سال ۹۷-گرایش نرم افزار Seza ۲۸ ۱۷,۶۹۱ ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Seza

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close