زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین منبع یادگیری ریاضی مهندسی از پایه

ارسال: #۱۶
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ ب.ظ، توسط amin750.)
اونایی که مثه من پایه ریاضی شون ضعیفه
واسه پایه(ریاضی ۱ و ۲ و معادلات) چه کتابی رو معرفی میکنین؟؟؟
کتاب ریاضی ۱و۲ پارسه ماله معتقدی خوبه؟؟؟
کامله؟؟

برای چیزهایی که میخوایم بجنگیم، تلاش کنیم، سختی بکشیم و تا بهش نرسیدیم از پا ننشینیم
حتی اگه چندین و چند بار شکست خوردیم
به ادیسون نگاه کن...!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۵۳ ب.ظ
RE: بهترین منبع یادگیری ریاضی مهندسی از پایه
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۲ ب.ظ)amin750 نوشته شده توسط:  اونایی که مثه من پایه ریاضی شون ضعیفه
واسه پایه(ریاضی ۱ و ۲ و معادلات) چه کتابی رو معرفی میکنین؟؟؟
کتاب ریاضی ۱و۲ پارسه ماله معتقدی خوبه؟؟؟
کامله؟؟

سلام بر شما

کسی مثل شما که میگید ریاضی اش ضعبفه، پس خودتون ابتدا دنبال کتابی بگردید که سطح ضعیف بودن شما را پوشش بده.... یعنی برای شما روان و آسان توضیح داده باشه تا شما مباحثی که ضعیف هستید را قوی بشید.
نمیشه گفت فلان کتاب برای شما خوبه.خودتون کتابهای ریاضی ۱و۲ که درس داده باشه را بخونید هرکدوم براتون بهتر بود انتخاب کنید تا فعلا سطح ضعیف بودنتون تقویت بشه.بعد از اون برید سراغ خوندن کتابهای کنکوری و تست زنی و ... .کمی زمانبر هست ولی اگر میخواهید به نتیجه خوبی برسید ارزش داره(حتی میتونید درحین خوندن مطالب پایه تستهای اون مبحث هم کار کنید تا مطالب براتون جابیفته )

من خودم شخصا کتابهای پارسه را قبول ندارم.برای من گنگ بودند.برای شما هم که میخواهید تازه شروع کنید به خوندن، کتابهای پارسه توصیه نمیکنم.چون ناامید میشید.کتابهای مدرسان خیلی بهتر هست.چون درابتدا درس داده .بعد تستهای تالیفی داره.بعد تستهای کنکور را داره.که برای شما که میخواهید تقویت بشید تستهای تالیفی هم مفید هستن Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: amin750
ارسال: #۱۸
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۳۸ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام بر شما

کسی مثل شما که میگید ریاضی اش ضعبفه، پس خودتون ابتدا دنبال کتابی بگردید که سطح ضعیف بودن شما را پوشش بده.... یعنی برای شما روان و آسان توضیح داده باشه تا شما مباحثی که ضعیف هستید را قوی بشید.
نمیشه گفت فلان کتاب برای شما خوبه.خودتون کتابهای ریاضی ۱و۲ که درس داده باشه را بخونید هرکدوم براتون بهتر بود انتخاب کنید تا فعلا سطح ضعیف بودنتون تقویت بشه.بعد از اون برید سراغ خوندن کتابهای کنکوری و تست زنی و ... .کمی زمانبر هست ولی اگر میخواهید به نتیجه خوبی برسید ارزش داره(حتی میتونید درحین خوندن مطالب پایه تستهای اون مبحث هم کار کنید تا مطالب براتون جابیفته )

من خودم شخصا کتابهای پارسه را قبول ندارم.برای من گنگ بودند.برای شما هم که میخواهید تازه شروع کنید به خوندن، کتابهای پارسه توصیه نمیکنم.چون ناامید میشید.کتابهای مدرسان خیلی بهتر هست.چون درابتدا درس داده .بعد تستهای تالیفی داره.بعد تستهای کنکور را داره.که برای شما که میخواهید تقویت بشید تستهای تالیفی هم مفید هستن Smile

کتابای جدید پارسه رو میگن خوبه مربوط به دکتر معتقدیه
منظور از ضعیف بودن یعنی این که خیلی وقته از خوندنشون گذشته باید دوباره بخونمشون
ممنون بابت راهنمایی

برای چیزهایی که میخوایم بجنگیم، تلاش کنیم، سختی بکشیم و تا بهش نرسیدیم از پا ننشینیم
حتی اگه چندین و چند بار شکست خوردیم
به ادیسون نگاه کن...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۱۹
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۲ ب.ظ
من که خیلی مخالف کتابهای مدرسان شریف هستم ولی ریاضی مهندسیش یه چیزه دیگس برای خوندن کامل هم وقت زیاد میخواد فکر کنم تنها کتاب کنکوری باشه که با خوندنش بشه ۱۰۰ زد صفحه اولش هم درباره این کتاب کسی که اینو خونده و ۱۰۰ زده حرفایی خوبی گفته شده در مورد کتاب

جدیدا مدرسان کتاباش داره کم کم خوبتر میشه

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Ariyanic
ارسال: #۲۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ ق.ظ
سلام. بچه ها درسنامه پارسه خیلی زیاده گویی کرده و اصن جالب نیس. چون سر امتحان هیچ وقت فرمولهای حاشیه ای یادت نمیاد. تنهات موارد اصلی درس که فهمیدی کمکت میکنه تو کنکور.

مجبور به تلاش نیستید؛
مجبور به ستیز نیستید؛
مجبور به کشف راه پیروزی نیستید؛
تنها باید آگاه باشید...
ارسال: #۲۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ق.ظ
اگه می خوای شروع کنی به نظرم بهتره از کتاب پارسه تو اینترنت شروع کنید چون آسون توضیح داده
من کتاب کریمی رو نخوندم نمی دونم چطوره ولی کتاب
نیکوکار رو خوندم که به درد یاد گرفتن نمی خوره ولی انقدر مثال خل شده و تمرین حل شده داره که
هر مبحثی رو خوب یاد می گیره ولی با تاکید می گم باید یه منبع دیگه برای یاد گرفتن داشته باشی بعد بیایی سراغش
ارسال: #۲۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ق.ظ
کتاب مهندس کریمی انتشارات نصیر کتاب خوبیه.از پارسه بهتره.به نظر من اول اینو بخونید که هم روان توضیح داده و هم میتونید بدونید دقیقا به چه پیش نیازهایی از زیاضی نیاز دارید.البته خوندن این کتاب خودش کلی وقت میبره

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۵۱ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۶۰ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۹۱ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۰۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۵۶ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۷۲ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۴۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۳۲ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۱,۰۶۱ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close