زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد

ارسال: #۷۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۱۴ ب.ظ
RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ ب.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  سوال ساختمان داده :

[tex]T(n)=3T(n/2) n[/tex]
من جواب
[tex]n^{log3}[/tex]
انتخاب کردم
من ازاد امتحان ندادم اما جواب شما درسته چون a=3 و b^k=2 پس چون a بزرگتره لذا همون میشه که شما نوشتی

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۷
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ، توسط Amin.rad.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ ب.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  سوال ساختمان داده :

من جواب

[tex]n^{log3}[/tex]

انتخاب کردم

البته فکر کنم صورت سوال این نبود این بود ۳a(n/2)+n بود که n/2 حد پایین زیر a بود که a1 هم داده بود ۱ دلیلی نداره از این قضیه اصلی بریم

در ضمن اون ۴ گره هم میشه ۷۰بر روی n+1 کاتالان یعنی ۷۰ تقسیم بر ۵ که میشه ۱۴ که تو گزینه ها نبود حالا من نمیدونم ازاد خذف میکنه یا نه؟
۰
۰
ارسال: #۷۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۵:۱۹ ب.ظ
اون سوال شام فیلسوفا چی میشد؟ سر جلسه کرمم گرفته بود ولی نتونستم حلش کنم...

سوال اینه که یه سری فیلسوف داریم که دور یک میز نشستن
هر فیلسوف یا فقط چنگال سمت راست خودشو بر می داره - یا فقط چنگال سمت چپ خودش رو
حالا چه شرایطی باید باشه که از قحطی زدگی و گرسنگی جلوگیری بشه؟

۱ - تعداد فیلسوفا فرد باشه
۲ - راست دست ها و چپ دست ها یک در میان بشینن
۳ - حداقل یک فیلسوف با دست مخالف داشته باشیم
۴ - تعداد چپ دست ها با راست دست ها مساوی باشه

اخطار!
جای گزینه ها رو یادم نیست
اگه چیزی رو از صورت مسله یا گزینه ها اشتباه یا ناقص نوشتم بگید لطفا

some things never change, some things do
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۹
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۵:۴۷ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ ب.ظ)Amin.rad نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ ب.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  سوال ساختمان داده :

من جواب

[tex]n^{log3}[/tex]

انتخاب کردم

البته فکر کنم صورت سوال این نبود این بود ۳a(n/2)+n بود که n/2 حد پایین زیر a بود که a1 هم داده بود ۱ دلیلی نداره از این قضیه اصلی بریم

در ضمن اون ۴ گره هم میشه ۷۰بر روی n+1 کاتالان یعنی ۷۰ تقسیم بر ۵ که میشه ۱۴ که تو گزینه ها نبود حالا من نمیدونم ازاد خذف میکنه یا نه؟

من زدم ۷۰
امیدوارم که کلید همین باشه و طراح سوالات یادش رفته باشه تقسیم به ۵ رو انجام بدهBig GrinBig GrinBig Grin
۱
۰
ارسال: #۸۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ ب.ظ
چه خوب چه بد ما که امتحانمونو دادیم یه چند تایی سوتی هم دادیم دیگه کاری از دستمون بر نمی یاد فقط نا فابل یه ۴ماه باید صبر کنیم
اون موقع مشخص میشه دیگه هی بیایم بگیم این چی بود اون چی بود فایده نداره ۴ ماه دیگه مشخص میشیه ما که دیگه رفتیم دنبال کار و زندگی درس بسهBig Grin
ان شا الله همتون (کسایی که زحمت کشیده و حقشون قبول بشن) با ارزوی موفقیت برای دوستانAngelWink
۰
۰
ارسال: #۸۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ، توسط eris229.)
من تا حالا اصلا کنکور آزاد نداده بودم
چقدر با سراسری فرق داشتExclamation
چقدر حوزه امتحان خلوت بود!
پاسخنامه هم میدن و کی کلید رو میدن؟

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ب.ظ)pani_std2000 نوشته شده توسط:  pff روشی برای جلوگیر از کوبیدگیه نه الگوریتم؟!!تو سوال گفته بود الگوریتم !!الگوریتم های بلیدی fifo شانس دوباره و NRU میشه!(البته این نظره منه )من او الگوریتم شانسیو زدم

من هم الگوریتم Random رو زدم
۰
۰
ارسال: #۸۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ، توسط Fantasy.)
تاپیک رو خوندم گفتم یه تحلیل جدی رو ساختمان و منطقی بزنم لطف کنن دوستان هم نظر بدن ....

ساختمان:
سؤال لیست پیوندی گزینه یک میشد یعنی logn مطمئن هستم
سؤال بازگشتی خیلی نامردی بود من نزدم ولی الان که حل کردم دیدم گزینه دو یعنی ۶۶ میشد
سؤال Heap هم همون گزینه یک میشد مطمئن هستم
سؤال ۴ گره و تعداد درخت ۱۴ میشد که تو گزینه ها نبود و لذا سؤال غلط بود مطمئن هستم
سؤال الگوریتم پیمایش درخت رو سر جلسه مثال زدم و ۳ بار Trace کردم دقیقاً PreOrder میشد مطمئن هستم

منطقی :
سؤال آسنکرون اصلاً بی معنی بود چون بستگی به جدولش داره و میتونی بحرانی یا غیر بحرانی باشه ولی بازم مطمئن نیستم خیلی سؤال عجیبی هست جوابش معلوم نیست!
سؤال JK با T و NAND گزینه دو میشد مطمئن هستم (البته NAND رو برای رد گم کنی داده بودن و مشکلی ایجاد نمیکرد چون مدار ورودی AND-OR بود که معادل NAND-NAND هست)
سؤال NOR سه ورودی فوق نامردی بود اما سه میشد حل کردم مطمئن هستم
سؤال Mux هم که راحت بود سه میشد
سؤال SOP به POS هم غلط بود بخاطر اشتباه تایپی!! چون NOT هارو اشتباه تایپ کرده بودن این سؤال دقیقاً "دولتی ۸۰" امده بود تو کتاب یوسفی هم هست صورت درست سؤال رو اونجا ببینید

با این اوصاف تا اینجا دو تا سؤال یکی از منطقی و یکی هم از داده غلط بوده
انصافاً منطقی سخت سؤال امده بود و کنکور خوب و نرمالی نبود و وقتش کم بود نمیدونم چرا بعضی دوستان میگن ساده بود!!!

خوب ممنون میشم هر کدوم از دوستان با این تحلیل بگن منطقی و داده چند تا درست و غلط زدن

حالا چطور باید اعتراض کنیم تا مطلع بشن و غلط هارو حذف کنن کسی میدونه؟ DodgyDodgy
۰
۰
ارسال: #۸۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۰۴ ب.ظ، توسط mehdiba3.)
Rainbow نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ)sara1980 نوشته شده توسط:  تاپیک رو خوندم گفتم یه تحلیل جدی رو ساختمان و منطقی بزنم لطف کنن دوستان هم نظر بدن ....

ساختمان:

میشه بگید سوال چی بود؟ من فکر نمی کنم جوابی که logn , nlogn بود صحیح می شد برای اینکه در لیست پیوندی log معنی نداره و اون آرایه هستش که log داره

به هر حال سوال رو یاداوری کنید تا بیشتر بحث کنیم
سؤال بازگشتی خیلی نامردی بود من نزدم ولی الان که حل کردم دیدم گزینه دو یعنی ۶۶ میشد

جوابش خیلی راحت میشد اصلا نباید از رو برنامه جلو می رفتید چون به پاسخ نمیرسیدن و بسیار طولانی میشد کافی بود از روش آمار احتمالات که خوندیم جلو بریم و تو فرمول قرارش بدیم می شد ۶۶

میشه بگید سوال heap چی بود؟
سؤال ۴ گره و تعداد درخت ۱۴ میشد که تو گزینه ها نبود و لذا سؤال غلط بود مطمئن هستم
من میدونستم جواب تو گذینه ها نیست ولی ۷۰ نزدیک ترین جواب می شد.
سؤال الگوریتم پیمایش درخت رو سر جلسه مثال زدم و ۳ بار Trace کردم دقیقاً PreOrder میشد مطمئن هستم

بنظر من جواب می شد inorther چرا که اول سمت چپ رو ملاقات می کرد بعد ریشه و بعد سمت راست و نیاز به trace کردن نبود!

منطقی :
سؤال آسنکرون اصلاً بی معنی بود چون بستگی به جدولش داره و میتونی بحرانی یا غیر بحرانی باشه ولی بازم مطمئن نیستم خیلی سؤال عجیبی هست جوابش معلوم نیست!
سؤال JK با T و NAND گزینه دو میشد مطمئن هستم (البته NAND رو برای رد گم کنی داده بودن و مشکلی ایجاد نمیکرد چون مدار ورودی AND-OR بود که معادل NAND-NAND هست)
سؤال SOP به POS هم غلط بود بخاطر اشتباه تایپی!! چون NOT هارو اشتباه تایپ کرده بودن این سؤال دقیقاً "دولتی ۸۰" امده بود تو کتاب یوسفی هم هست صورت درست سؤال رو اونجا ببینید

انصافاً منطقی سخت سؤال امده بود و کنکور خوب و نرمالی نبود و وقتش کم بود نمیدونم چرا بعضی دوستان میگن ساده بود!!!

خوب ممنون میشم هر کدوم از دوستان با این تحلیل بگن منطقی و داده چند تا درست و غلط زدن

حالا چطور باید اعتراض کنیم تا مطلع بشن و غلط هارو حذف کنن کسی میدونه؟ DodgyDodgy
۰
۱
ارسال: #۸۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ ب.ظ، توسط fifii.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ)sara1980 نوشته شده توسط:  تاپیک رو خوندم گفتم یه تحلیل جدی رو ساختمان و منطقی بزنم لطف کنن دوستان هم نظر بدن ....

ساختمان:

منطقی :

الگوریتم trace می شه post order نه pre
چرا ؟ چون که از راست شروع می کنه میریزه تو استک
بعد ویزیت می کنه ، ریشه رو
بعد چپ رو می ریزه تو استک
حالا اگه پشته خالی شه
می شه ریشه چپ راست
ولی به نظرم بیخیال جواب ها بشیم
ما هر چی حل کنیم
بعضی سئوالات مشکل داشته
همه زحمت کشیدیم
دیگه توکل به خدا و ان شالله هرچی خیره
دنبال جواب گشتن ، درست و غلط فقط استرس رو زیاد می کنه
بهتره با ارامش پیش بریم تا جوابها بیاد
چون معلوم نیست بقیه چه طور کنکور دادن
۱
۰
ارسال: #۸۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ ب.ظ
یه سوالم بود

با n گره به ارتفاع n-1 چند درخت میشه درس کرد :

۱
۲
دو بتوان n-1

دو بتوان n
۰
۰
ارسال: #۸۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ب.ظ

ساختمان:
۱سؤال لیست پیوندی گزینه یک میشد یعنی logn مطمئن هستم
۲سؤال بازگشتی خیلی نامردی بود من نزدم ولی الان که حل کردم دیدم گزینه دو یعنی ۶۶ میشد
۳سؤال Heap هم همون گزینه یک میشد مطمئن هستم
۴سؤال ۴ گره و تعداد درخت ۱۴ میشد که تو گزینه ها نبود و لذا سؤال غلط بود مطمئن هستم
۵سؤال الگوریتم پیمایش درخت رو سر جلسه مثال زدم و ۳ بار Trace کردم دقیقاً PreOrder میشد مطمئن هستم

سلام دوست عزیز سوال ۱ درست زدید سوال ۲ ۶۵ میشه جواب چون ۶۶ که بدست میاد باید منهای ۱ بشه و سوال ۴ و ۵ درسته

در بدترین روزها امیدوار باش زیرا که زیباترین باران ها از سیاهترین ابرها می بارد. Idea
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fantasy
ارسال: #۸۷
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۲۳ ب.ظ
به نظر من تقریبا تمام سوالات تکراری سالهای قبل بود و مشابهش تو همه کتابهای کنکوری هست.
من زبان خوب زدم و ریاضی سفید وبقیه متوسط
۰
۱
ارسال: #۸۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ب.ظ
سوال بازگشتی چرا ۶۵ می شد اونی که شما می گین فرمولش دوبربر ترکیب منهای یکه که چون جوابش در نمی یومد منم ۶۶ زدم یعنی در واقع عمل ترکیبو انجام دادم.
اون سوال درختم می شد ۲ به توان n-1 به خاطر این که برای هرگره دوتا حالت وجود داره یا فرزند چپه یا فرزند راسته
وقت خیلی خیلی کم بود
۰
۰
ارسال: #۸۹
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۲۸ ب.ظ)fifii نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ)sara1980 نوشته شده توسط:  تاپیک رو خوندم گفتم یه تحلیل جدی رو ساختمان و منطقی بزنم لطف کنن دوستان هم نظر بدن ....

ساختمان:

منطقی :

الگوریتم trace می شه post order نه pre
چرا ؟ چون که از راست شروع می کنه میریزه تو استک
بعد ویزیت می کنه ، ریشه رو
بعد چپ رو می ریزه تو استک
حالا اگه پشته خالی شه
می شه ریشه چپ راست
ولی به نظرم بیخیال جواب ها بشیم
ما هر چی حل کنیم
بعضی سئوالات مشکل داشته
همه زحمت کشیدیم
دیگه توکل به خدا و ان شالله هرچی خیره
دنبال جواب گشتن ، درست و غلط فقط استرس رو زیاد می کنه
بهتره با ارامش پیش بریم تا جوابها بیاد
چون معلوم نیست بقیه چه طور کنکور دادن
نه عزیز میشه pre چون اونی که اول push میشه آخر pop میشه که نتیجه میده ریشه چپ راست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fantasy
ارسال: #۹۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ ب.ظ
بچه ها برید از لحظات زندگی خودتو.ن لذت ببریدتاشهریورهرچی خدابخواد.
نمیدونم کسی اعتراض میزنه یانه اما به نظرم به سایت آزمون برای زمان کم رشته خودتون اعتراض کنید.اگه جواب درست سوالات خودتون را میخواید به کتابای تستای کنکورسراسری وآزاد سالهای گذشته مرور کنید حتما پیدامی کنید.
سوالات پایگاه ونظریه وطراحی وساختمان داده اون همه تکراری بودبعضی هاش عینا نبود اما ترکیب چندسوال بود.گسسته ومحاسبات اون هم در حد دبیرستان طرح شده بود۳تا از گسسته اون عین پوران پژوهش بودمیتونید برید ببینید.
من برای سراسری خوندم وآزاد همینطوری شرکت کردم وبعداز کنکورسراسری اصلا کتاب ودرس نخوندم اما سرجلسه میدونستم هرسوال برای چه سالی وچه گرایش طرح شده بود.سیستم عامل اون هم طبق همیشه افتضاح،منطقی اون ۲تاسوال غلط.............
درکل اینقدربهش فکرنکنید به نظرم یاطراح سوال ندارند که اکثرسوالات کپی شده سالهای گذشته هست یا طراحان سوالش برای رشته مانیستند.
امتحان را دادیم پس نتیجه اون به دست خداست زیاد خودتون را درگیر نکنید.همگی موفق باشیدواز لحظات زیبای زندگی لذت ببرید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۰۹۷ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۸۷ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۰۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۷۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۵۴۵ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۰ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۲۳ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close