زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

می خوام ارشد قبول شم ، راهنماییم کنید

ارسال:
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ب.ظ
سلام دوستان
من دانشجوی کارشناسی it هستم واز عید تصمیم گرفتم برای ارشد بخونم یعنی وقتی واحدها رو پاس می کنم از بسته های آموزشی (سنجش ودانش ) استفاده می کنم وتست هم می زنم .البته دانشگاهم مجازیه و باید خودخوان مباحث رو یاد بگیرم
توی خانواده کسی رو ندارم که تجربه ای در این زمینه داشته باشه وکمکم کنه ونیاز به راهنمایی دارم که مثلا چه کتابهایی رو بخونم چه آزمونهایی شرکت کنم چقدر باید بخونم تا امیدی باشه اصولا شیوه درست درس خوندن برای آزمون دشواری مثل ارشد چیه؟
ممنون شدیدا منتظر کمکهای فکریتون هستمHuh

مرغ باغ ملکوتم ، نیم از عالم خاک
چندروزی قفسی ساخته اند از بدنم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۱۸ ب.ظ
الان با کتب مرجع شروع کنید و اشکالات درسیتون ور در مباحث رفع کنید.چون موقع خوندن برای کنکور خیلی وقتتون رو میگیره.هرچه بشتر رو ی مرجع ها تسلط داشته باشید به نفعتونه.کتب مناسب هم که توی بخش معرفی منابع هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۳۲ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: می خوام ارشد قبول شم ، راهنماییم کنید
در این باره صحبت زیاد شده با یه جستجو مسئله حله اما پیشنهاد میکنم که یه سال خیلی خوب ، دقیق و با حساب و کتاب بخون یه عمر حالشو ببر! شاید بگید اینو همه میدونن اما برو با بچه ها صحبت کن ببین چند نفرشون شیوه صحیحه مطالعه رو رعایت کردن . من میگم شما یه سال اگه خوب بخونی و خوب تلاش کنی ( حالا که میخوای ۱ سال وقت بزاری ، پس خوب از این ۱ سالت استفاده کن ) انشاالله قبولی و اگر بنا به هر علتی خدایی ناکرده قبول نشدید سال بعدش خیلی خیلی کار راحت تری در پیش دارید ( به شرطی که همه مفاهیم رو خوب بخونید ، روی مباحث فکر کنید ، خلاصه های مفید بر داشته باشید و ... ) و حتی میتونید در حین کار درس هم بخونید . یه چند تا پیشنهاد هم دارم برای شما که می خوای فناوری اطلاعات بخونید ( من خودم هوش امتحان دادم اما چیزایی که بنظرم مفیده رو میگم ، شما باید نظرات مختلف رو بشنوید و با توجه به شناختی که از خودتون دارید یه برنامه ریزی کنید )

ساختمان داده و طراحی الگوریتم IT : نسبتاً ساده است اما نیاز به خیلی تمرین داره که نکاتی که توی سرعت حل تست بدرد میخوره رو شناسایی کنید ، در واقع تست های ساده رو همه میزنن ؛ مهم اینه که با چه سرعتی اونا رو حل کنی ( البته نباید استرس بگیری ، منظورم اینه که باید خیلی تست بزنی که دستت بیاد چطور تست حل میشه )
معماری : بنظرم پترسون رو حتما بررسی کن
سیستم عامل کتاب حقیقت خیلی خوبه . اگه نتونستی پیدا کنی ، پوران پژوهش آقای طیبی رو بخر که اونم خیلی خوبه
هوش مصنوعی : همه کتابای کنکوری مثل هم هستن چون مرجع همه یکیه! حل تست انتشارات گسترش علوم بنظرم از همه بهتره . برای این درس تست خیلی کمی وجود داره پس از بررسی آزمون های آزمایشی غافل نشو ( تست های هوش پارسه چند سال اخیر خوبه ، میتونی از دوستات بگیری و اونا رو بررسی کنی - حتما ۲ سال آخر رو بررسی کن - )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , fatima1537 , elize
ارسال:
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ ب.ظ، توسط aatwo.)
RE: می خوام ارشد قبول شم ، راهنماییم کنید
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ)elize نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من دانشجوی کارشناسی it هستم واز عید تصمیم گرفتم برای ارشد بخونم یعنی وقتی واحدها رو پاس می کنم از بسته های آموزشی (سنجش ودانش ) استفاده می کنم وتست هم می زنم .البته دانشگاهم مجازیه و باید خودخوان مباحث رو یاد بگیرم
توی خانواده کسی رو ندارم که تجربه ای در این زمینه داشته باشه وکمکم کنه ونیاز به راهنمایی دارم که مثلا چه کتابهایی رو بخونم چه آزمونهایی شرکت کنم چقدر باید بخونم تا امیدی باشه اصولا شیوه درست درس خوندن برای آزمون دشواری مثل ارشد چیه؟
ممنون شدیدا منتظر کمکهای فکریتون هستمHuh
همه منابع توی سایت معرفی شدن بگرد
بشین فقط بخون نشینی فکر کنی (مثله من) وگرنه بدبخت میشی دور از جون فقط بخون بخون بخون دیگه هیچ

drink 8 glasses of water a day

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۳۳۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۱۶ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۳۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۴۵۰ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۹۲۷ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۸۸۶ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۴۳ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۷۲۰ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۸۱ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close