زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نصب لینوکس

ارسال:
۱۸ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ ب.ظ
نصب لینوکس
سلام میخوام کنار win 7 ،لینوکس نصب کنم در مورد ورژن جدید مناسب و نکات نصب توضیحHuh
good-wishes، در تاریخ ۲۳ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۱۶ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

منتقل شد .
ممنون میشم در مواردی که زیر بخش مجزا براش داریم ، دوستان در انتخاب مکان مناسب دقت بیشتری بفرمایند

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۳۲ ب.ظ
نصب لینوکس
سلام.

برای شروع از اوبونتو شروع کنید حتما هم روی vmware بیارید بالا که ......

مراحل نصب رو از نت بگیر اموزش و ... هم تا دلت بخواد هست. هر جایی مشکل داشتی بپرس
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f.b
ارسال:
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ق.ظ
نصب لینوکس
سلام
یه درایو تو ویندوز ۷ خالی کنید بعد از disk managment پارتیشن رو حذف کنید تا فضاش ازاد بشه
مراحل نصب هر لینوکسی که دوس دارید رو پیش میرید تا برسید به مرحله انتخاب پارتیشن
بعدش گزینه ای که گفته use the free space رو میزنید اینجوری میره تو اون فضای ازاد نصب میشه
و هر دو کنار هم میتونید استفاده کنید
برای کاربران مبتدی mint خوبه بعد اوبونتو
۰
۰
ارسال:
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۴۸ ق.ظ، توسط فوژان.)
RE: نصب لینوکس
(۱۸ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ب.ظ)f.b نوشته شده توسط:  سلام میخوام کنار win 7 ،لینوکس نصب کنم در مورد ورژن جدید مناسب و نکات نصب توضیحHuh

سلام خوب اول از همه باید بگید که لینوکس رو برای چه کاری میخواید تا بگیم که چه دیسترو ای رو شما نصب کنی و چه ورژنی از همه توی اون دیسترو استیبل تره که با اون پیش برید
اما سوالتون میگه که به احتمال زیاد میخواید برای یادگیری مباحث لینوکس برید جلو
من خودم بهتون اوبنتو رو پیشنهاد میکنم که ۱۳/۱۰ الان خوبه و استیبله
میتونید mint هم نصب کنید و از محیط گرافیکی اش الکی لذت ببرید چون کلا لینوکس از نظر من یعنی کار با کامندلاین
اگر به هک علاقه مندید میتونید بک ترک نصب کنید
همه ی اینایی که گفتم دبین بیس هستند اگه علاقه مند بودی میتونی رد هت بیس هم نصب کنی مثل فدورا
میتونی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
آموزش نصب اوبنتو رو ببینی و میتونی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
در مورد نسخه ها و ورژن هاشون اطلاعات بیشتری کسب کنی فقط به شدت حواست به این موضوع باشه که هاردت بیسیک باشه نه داینامیک
به طور کلی فرقی نداره چی نصب کنید مهم اینه که نصب کنید و باهاش کار کنید وقتی کار کنی باهاش دیگه اوکیه همه چی و بعدش از ویندوز لذت میبرید چون واقعا ویندوز شاهکاره
به دنیای زیبای لینوکس خوش اومدی Smile
راستی من کلا یه نظر دارم و اونم اینه که کسی که با لینوکس کار نکرده کلا نمیتونه خودش رو مهندس کامپیوتر خطاب کنه پس حتما روش کار کن Wink واقعا عالیه

[تصویر:  banner.jpg]
۰
۰
ارسال:
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ ب.ظ
نصب لینوکس
دوستان راهنمایی کردن فقط گفتم منم این نکته رو متذکر بشم که حتما از اطلاعاتتون بکاپ بگیرید یا با همکاری کسی نصب کنید که بلده چون احتمال فرمت کردن هاردتون وجود داره مواظب باشید.
اگر هم بگید برای چه کاری می خواید از گنو/لینوکس استفاده کنید بهتر می شه راهنمایی کرد.
امیدوارم به جامعه نرم افزارهای آزاد بپیوندید.
۰
۰
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ب.ظ، توسط f.b.)
نصب لینوکس
تشکر از توضیحاتتون
برای کار خاصی لازم ندارم فقط دیدم خیلی لازمه به عنوان یه مهندس کامپیوتر با لینوکس هم کار کرده باشم و آشنایی کافی داشته باشم.برای ابنتو آیا لینکی هست که کامل باشه و دانلود کنم؟
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
۰
۰
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۳۷ ب.ظ
RE: نصب لینوکس
(۲۰ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ)f.b نوشته شده توسط:  تشکر از توضیحاتتون
برای کار خاصی لازم ندارم فقط دیدم خیلی لازمه به عنوان یه مهندس کامپیوتر با لینوکس هم کار کرده باشم و آشنایی کافی داشته باشم.برای ابنتو آیا لینکی هست که کامل باشه و دانلود کنم؟
be geek

[تصویر:  banner.jpg]
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۱۵ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  آموزش صفر تا صد لینوکس faraz_linux ۰ ۱,۶۱۶ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  روش اپلای کردن فایل patch به برنامه ای در لینوکس hanie_M ۱ ۲,۳۰۲ ۲۳ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  نصب یک دیتابیس در php mysql fas ۱ ۲,۳۴۰ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: iranforums
  خطا در نصب پرستاشاپ fas ۰ ۱,۹۴۷ ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: fas
  درخواست راهنمایی دوره لینوکس it.89 ۰ ۲,۰۲۰ ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: it.89
  نصب نرم افزار prezi virtual girl ۱ ۱,۹۱۱ ۱۱ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  آموزش روت و نصب ریکاوری تبلت با استفاده از Odin comtechtamir ۰ ۶ ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: comtechtamir
  آیا افزودن سخت افزار به کامپیوتر خانگی نیاز به نصب داره ؟ simorghsimorgh ۲ ۲,۹۵۰ ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: ۶۶۶۴
  درخواست کانال یا سوپر گروه در مورد لینوکس Rehe1994 ۰ ۱,۵۱۶ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Rehe1994

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close