زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ایمیلی از فیس بوک

ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۵۵ ق.ظ
ایمیلی از فیس بوک
سلام دوستان من با یه مشکلی به تازگی روبرو شدم یه مدت قبل یه ایمیلی دریافت کردم از طرف face book با این مضمون که سلام Jane Ford به فیس بوک خوش آمدیدمن پسوردم رو تغییر دادم ولی بازم از فیس بوک ایمیل میرسه بهم، نمیدونم چیکار کنم ، البته فکر نکنم به جمیلم دسترسی داشته باشه، یعنی این خانم با جمیل من ثبت نام کرده،چطور میشه ؟ آخه اون برای ثبت اکانتش باید تاییدیه رو از جمیل من ادامه میداد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیدونم چیکار کنم؟ مثلا من میتونم با ایمیل هایی که بهم میرسه وارد اکانت فیس بوک اون بشم ولی میترسم هکم کنه آخه این جمیل رو خیلی دوست دارم Heartو خیلی قدیمیه.....Undecided

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ ق.ظ، توسط jazana.)
ایمیلی از فیس بوک
اگر خواستید ایمیل فرستاده شده را به ایمیل من فوروارد کنید:

sciarmeelne@dunflimblag.mailexpire.com
به نظر که درست میاد.

محض اطمینان در صورت تمایل از منوی جیمیل Show Original را انتخاب کرده و header های ایمیل را به ایمیل من بفرستید.(برای اطمینان از فرستنده ایمیل که خود فیسبوک باشه)

فکر کنم نیازی نباشه, از این ایمیل ها فیس بوک می فرستد.

در حقیقت از Addressbook بقیه استفاده می کند و این ایمیل را اتوماتیک ارسال می کند.

احتمالا آدرس ایمیل شما در ایمیل فرد دیگری به نام Jane Ford ثبت شده یا ....

اگر دقت کنید در پایین هم گفته:

Didn't sign up for Facebook? Please let us know

از لینک پایین ایمیل می توانید unsubscribe کنید تا فیسبوک از این ایمیل ها به شما نزنه.

برای اطمینان حاصل کردن:

به لینک زیر رفته و اطلاعات مورد نیاز برای ریست پسوردتان را تغییر دهید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(مثل سوال و ...)

همچنین ایمیل های مختلفی برای افراد مختلف برای خودتان بسازید(دوستان/خانواده/تحصیل/عمومی و ....)

پسوردتان را نیز می توانید تغییر دهید که داده اید.

اگر خواستید به فیسبوک رفته و گزینه فراموش کردن پسورد را زده و ایمیل تان را وارد کنید تا اگر به نحوی عضو فیس بوک شده اید, پسورد جدید فیس بوک را دریافت کنید و سپس اکانت را حذف کنید.( احتمال عضویت تان از طرف فرد دیگر کمه ولی بازم ممکنه)

نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Rainbow از نوت بوک خود راضی هستید ؟ ezra ۱۰ ۹۰ ۱۳ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amiraraz
  اتصال مک بوک به پروژکتور sanaz777 ۲ ۳,۲۰۴ ۰۱ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  مشکل در خرید کتاب از فردا بوک itplus ۱ ۱,۹۸۲ ۱۷ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: explorer
  سوال در مورد نوت بوک تاشو فوجیستو tabassomesayna ۰ ۱,۶۷۸ ۲۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  یه سایت بوکمارک کردم دیگه نمی تونم وارد جیمیل بشم!! banafshe ۲ ۱,۹۸۸ ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: banafshe
  بازاریابی ایمیلی email marketing azizamoo ۰ ۱,۲۱۷ ۲۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: azizamoo
  برای ایجاد خبرنامه ی ایمیلی در سایت، باید چکار کنیم؟ simorghsimorgh ۰ ۱,۶۹۷ ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: simorghsimorgh
  ارسال خودکار ایمیل از ایمیلی به ایمیل دیگر با دریافت ایمیل simorghsimorgh ۳ ۳,۶۰۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: simorghsimorgh
  غیر فعال شدن اکانت فیس بوک Maryam-X ۶ ۵,۵۷۰ ۰۸ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xilinx

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close