زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارسال خودکار ایمیل از ایمیلی به ایمیل دیگر با دریافت ایمیل

ارسال:
۲۳ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ب.ظ
سلام دوستان
نگران عنوان نباشید الان توضیح میدم
فرض کنید من دو تا ایمیل داشته باشم هر دو هم جیمیل باشند
به یکی از اونا همیشه سر می زنم ولی به اون یکی دیگه، زیاد سر نمی زنم
می خوام کاری کنم که هر وقت ایمیلی واسه ایمیل دومم (که کمتر بهش سر می زنم) اومد، از طریق ایمیل اولم متوجه بشم

راهی داره Undecided باید چیکار کنم Shy
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ق.ظ
بله شما میتونید از تنظیمات جیمیل برای این کار استفاده کنید حتی میتونید ایمیل های دومی رو تو اولی ببینید یعنی همشون یه جا بیان
روشش رو یاد نمونده شما تو قسمت راهنمای جیمیل نگاه کنید توضیح این کار رو داده گوگل هم سرچ کنید به نتیجه میرسید
 سپاس‌گزاری شده توسط: simorghsimorgh , Amir V , sepid
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ ق.ظ
RE: ارسال خودکار ایمیل از ایمیلی به ایمیل دیگر با دریافت ایمیل
از لینک setting -> Forwarding and POP/IMAP قسمت forwarding اسم ایمیلتو جلوی باکس Forward a copy of incoming mail to بنویس و سیو کن .

البته من جیمیل به جیمیل تست نکردم ولی الان از جیمیل و هاتمیل به یاهو فوروارد دارم . یه نکته دیگم هست فقط ایمیلهای اینباکس رو میفرسته .
 سپاس‌گزاری شده توسط: simorghsimorgh , انرژی مثبت
ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۹ ق.ظ، توسط simorghsimorgh.)
RE: ارسال خودکار ایمیل از ایمیلی به ایمیل دیگر با دریافت ایمیل
(۲۴ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ق.ظ)sherkat نوشته شده توسط:  از لینک setting -> Forwarding and POP/IMAP قسمت forwarding اسم ایمیلتو جلوی باکس Forward a copy of incoming mail to بنویس و سیو کن .

البته من جیمیل به جیمیل تست نکردم ولی الان از جیمیل و هاتمیل به یاهو فوروارد دارم . یه نکته دیگم هست فقط ایمیلهای اینباکس رو میفرسته .

سلام ممنونم از راهنمایی بسیار خوبتون
 سپاس‌گزاری شده توسط: sherkat

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  آموزش جلوگیری از آپدیت خودکار فایرفاکس پ.ن ۰ ۱,۹۹۳ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: پ.ن
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۴۷۳ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  ارتباط دائم بین سیستم استنتاج فازی و یک نرم افزار دیگر fa_karoon ۱ ۲,۳۱۳ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۷۷۱ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  متن ایمیل برای نویسنده مقاله Iran2014 ۲ ۳,۱۲۳ ۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Iran2014
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۵۱۲ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۴,۹۹۹ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  غیرفعال کردن آپدیت خودکار ویندوز ۱۰ αɾια ۷ ۴,۵۸۲ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  فراخوان ارسال مقالات به مجله نخبگان علوم و مهندسی elitesjournal ۰ ۲,۱۶۰ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elitesjournal

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close