زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سیستم هدیه مانشت

ارسال:
۰۶ فروردین ۱۳۹۱, ۰۷:۳۴ ب.ظ
سیستم هدیه مانشت
سلام دوستان

من از آقای تنهایی راجع به سیستم هدیه ای که رو سایت گذاشتن سوال کردم اما جوابی ندادن

میخواستم منم همچین سیستمی روی فروم خودم بگذارم

بنده قصد راه اندازی فرومی مردمی درباره امام زمان رو دارم که با کمک های مردمی توی زمینه های ظهور و مربوطه فیلم ساخته بشه

واسه همین نیاز به این سیستم هدیه دارم ، ولی تو کار طراحی سایت سر رشته ای ندارم

کسی از دوستان میتونه کمکم کنه؟

همیشه خراب کردن آسونتر از ساختنه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۴۴ ب.ظ
سیستم هدیه مانشت
سلامٌ علیک
سیستم‌های مربوط به مانشت به صورت اختصاصی نوشته شده‌اند. یا بهتره بگم که کارهایی انجام شده، که دستی هست. یعنی ما مثلاً برای سیستم بالاترین، هدیه و غیره پلاگین ننوشتیم که بتونیم در اختیار شما قرار بدیم. نیاز هست که دستی یه سری تغییرات توی پروفایل‌ها، پایگاه‌داده‌ها و کد فروم ایجاد بشه، با توجه به شرایط گفته شده امکان انتشار عمومی‌اش وجود نداره و در صورت انتشار هم دردسر زیادی برای فعال کردن براتون خواهد داشت.
در مورد افزونه‌های هدیه و ... من یه سری افزونه توی سایت زرین‌پل برای سیستم mybb دیدم. فکر می‌کنم بتونه کمک‌دهنده باشه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۹۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۸۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۴۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۸۴ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۴۱۸ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۰,۴۴۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۰۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۸۰۷ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close