زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

توجه

ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ ق.ظ
توجه
با سلام خدمت اعضای محترم
با توجه به اتمام کنکور ارشد و کم تر شدن حساسیت درسی و ازدیاد پست ها و موضوع های جدید در بخش عمومی و سرگرمی، از دوستان عزیزم در مانشت تقاضا می کنم از بحث های بی مورد و جنجال آفرینی و هر گونه پست زدن های شخصی جلوگیری کنن. درواقع سیاست کلی مانشت همیشه آزادی بیان و پرهیز از سانسور، تا جایی به هدف اصلی سایت و حیثیت کاربران خدشه وارد نکنه بوده و هست، در همین راستا ازین به بعد در مورد کاربرانی که اصرار بر زدن پست های جنجالی و خلاف هدف سایت یا اسپم در این بخش ها دارند بیشتر سخت گیری می شه.
از ما بقی دوستان عزیزم هم خواهش می کنم با هدایت بحث ها یا احیانا با ارسال گزارش برای پست هایی که مصداق تخلف هستند به مدیران سایت کمک کنند.
با تشکر و سپاس.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , pos , انرژی مثبت , Xilinx , hkarimi , mosaferkuchulu , narges_r , Fardad-A , fatima1537 , zzsnowdrop , ahmadi_development , IT SIROOS , Lantern , euruse , baran , yaser_ilam_com
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ ق.ظ
RE: توجه
(۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  با سلام خدمت اعضای محترم
با توجه به اتمام کنکور ارشد و کم تر شدن حساسیت درسی و ازدیاد پست ها و موضوع های جدید در بخش عمومی و سرگرمی، از دوستان عزیزم در مانشت تقاضا می کنم از بحث های بی مورد و جنجال آفرینی و هر گونه پست زدن های شخصی جلوگیری کنن. درواقع سیاست کلی مانشت همیشه آزادی بیان و پرهیز از سانسور، تا جایی به هدف اصلی سایت و حیثیت کاربران خدشه وارد نکنه بوده و هست، در همین راستا ازین به بعد در مورد کاربرانی که اصرار بر زدن پست های جنجالی و خلاف هدف سایت یا اسپم در این بخش ها دارند بیشتر سخت گیری می شه.
از ما بقی دوستان عزیزم هم خواهش می کنم با هدایت بحث ها یا احیانا با ارسال گزارش برای پست هایی که مصداق تخلف هستند به مدیران سایت کمک کنند.
با تشکر و سپاس.
مواردی که نباید در موردش بحثی بشه رو بفرمایید تا در جریان باشیم، اگه موضوعی ایجاد بشه و بی خبر حذف بشه که ... Confused

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۴۰ ق.ظ
(۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ق.ظ)kashir نوشته شده توسط:  مواردی که نباید در موردش بحثی بشه رو بفرمایید تا در جریان باشیم، اگه موضوعی ایجاد بشه و بی خبر حذف بشه که ... Confused

مسلما بی خبر حذف نمی شه Smile قبلش در جریان قرار می گیرن دوستان .
ولی موارد رو به طور کلی گفتم. اگه شک دارین که پستی مشمول بند بالا هست یا نه یا مصداق توهین به شخصیه یا باعث ناراحتی کسی خواهد شد یا بحث بی مورد ، خب ارسال نکنین Big Grin

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir
ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۴۹ ب.ظ
توجه
همینجوری میشه که یه بحث جنجالی میشه...
بعد دعوا می شه...
مثلن خواستین تذکر بدین که از این اتفاقا نیفته ...
تا وقتی که رفتارمون طوری باشه با کوچکترین بحثی، جدل پیش میاد، بهترین راه همون روش های دیکتاتوریه ...
اما این که چه کسی صلاحیت این سانسور رو داره... اگه فهمیدین به منم بگین ... Smile

وختی بازی خشن می شه، خشن ها به بازی میان...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mfXpert , nasogh
ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۳۷ ب.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  آقای mfxpert علت بعضی حرفا اینه که از پ.خ های رد و بدل شده خبر ندارین.
البته پارسا جان که اگه تو اینجور تاپیکها پست نزنه من نگرانش میشم.Big GrinBig Grin

آفرین به این متانت و شوخ طبعی شما Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin کلی خندیدم دستت درد نکنه . بچه ها ببینید فرداد چقدر باحاله ، همیشه اینجوری باشی ما همه دوست داریم Tongue واقعا نگرانم شده بودیا . معلومه Smile خلاصه از من به دل نگیر . اگه انتقادی بهت میکنم واسه اینه که دوست دارم باور کن Heart

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعداد گره های برگ با توجه به درجه نودها rad.bahar ۱ ۲,۲۴۰ ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: سید علی اصغر
  نکات قابل توجه برای کسب رتبه اول موتور های جستجو را یاد بگیرید itzeroone ۰ ۱,۳۵۲ ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: itzeroone
  سلام ! یک سوال جایگشت و ترکیبی. ممنون از توجه شما humi1347 ۱ ۱,۵۹۱ ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: msour44
  دوستان لطفا با توجه به کلید سوالات درصدهاشون رو اعلام کنن hesamvazirii ۵۵ ۲۹,۹۶۷ ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دوستان آی تی لطفا با توجه به کلید سوالات درصدهاشون رو اعلام کنن hesamvazirii ۰ ۱,۶۹۵ ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hesamvazirii
  با توجه به سوالات سال ۹۵و۹۴ چه منبعی رو برای کنکور ۹۶ مطالعه کنیم؟ bfrienda ۴ ۳,۸۳۲ ۰۴ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirarsalannamdar
  توجه صفحه پنجم کتاب طراحی الگوریتم پوران چاپ ۱۰ Innocence ۸ ۴,۶۲۷ ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Innocence
  برنامه ریزی برای گرایش هوش مصنوعی با توجه به تغییرات MBe ۱ ۱,۶۹۸ ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sali_h
Exclamation با توجه به تغییر منبع زبانهای برنامه سازی.کتاب چی بخونیم؟ saberz ۵ ۲,۵۰۷ ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
Question تغییرات کنکور ارشد ۹۶ با توجه به برنامه جدید وزارت علوم Arash2357 ۴ ۳,۶۱۴ ۰۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Innocence

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close