زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد -سال ۹۰

ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
نتایج بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد -سال ۹۰
با سلام خدمت دوستان

خوب نتایج بدون آزمون ارشد دانشگاه آزادم اومد

لطفا کسانی که جزء ممتازین دانشگاه آزاد بودن نتایجشونو بگذارند روی سایت که با چه معدلی کجا قبول شدند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۴حسن
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۴۳ ب.ظ
نتایج بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
سلام من این ترم با معدل ۱۸/۹۱ نفر اول گروهم فارغ التحصیل شدم ، نتایج کگه اومد برای من زده
حذف - عدم دارا بودن سابقه صدور مدرک در اداره کل فارغ التحصیلان
نمی دونم چرا ؟
یعنی کار تمومه؟ چه کارباید بکنم؟ تو رو خدا راهنمایی کنید نمی دونم چکار کنم
۰
۰
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۱۸ ب.ظ
RE: نتایج بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ)cprogrammer نوشته شده توسط:  سلام من این ترم با معدل ۱۸/۹۱ نفر اول گروهم فارغ التحصیل شدم ، نتایج کگه اومد برای من زده
حذف - عدم دارا بودن سابقه صدور مدرک در اداره کل فارغ التحصیلان
نمی دونم چرا ؟
یعنی کار تمومه؟ چه کارباید بکنم؟ تو رو خدا راهنمایی کنید نمی دونم چکار کنم

دوست عزیز بدون آزمون امسال شامل حال شما نمیشده و برای کسانی بوده که تا مرداد ۹۰ فارغ التحصیل شده اند می توانند در بدون آزمون امسال شرکت کنند
شما می بایست در سال بعد شرکت می کردید
اما حالا که شرکت کردید مشکلی نیست و باید تیر یا مرداد ماه ۹۱ به دانشگاهتون مراجعه کنید که دانشگاه شما رو به عنوان ممتاز به مرکز آزمون معرفی کند و در تکمیل ظرفیت ترم مهر شرکت داده می شوید
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: cprogrammer
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۹:۲۳ ب.ظ
ممنون از جوابتون، یعنی نیازی دیگه به ثبت نام ندارم ؟ ، وفقط باید کارهای فارغ التحصیلیو انجام بدم؟
۰
۰
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۱۴ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۲۳ ب.ظ)cprogrammer نوشته شده توسط:  ممنون از جوابتون، یعنی نیازی دیگه به ثبت نام ندارم ؟ ، وفقط باید کارهای فارغ التحصیلیو انجام بدم؟

بله به صورت خودکار در تکمیل مهر ماه شرکت داده می شوید
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , cprogrammer
ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ ق.ظ، توسط ghaside.)
دوستان سلام .
من با معدل ۱۷/۸۵ علوم تحقیقات مازندران قبول شدم . به نظر شما با توجه به اینکه با مازندران فاصله ۱۶ ساعته دارم !! ارزش رفتن داره ؟؟ کسی میدونه سطح علمی ش چطوره ؟؟ و اینکه اگه برای ثبت نام در این ترم اقدام نکنم ، ترم بعدی ش همچین امکانی برام وجود داره ؟؟ ( برای ترم مهر ثبت نام کنم )
ممنون میشم راهنماییم کنین
۰
۰
ارسال:
۰۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۵۲ ق.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۰ ق.ظ)ghaside نوشته شده توسط:  دوستان سلام .
من با معدل ۱۷/۸۵ علوم تحقیقات مازندران قبول شدم . به نظر شما با توجه به اینکه با مازندران فاصله ۱۶ ساعته دارم !! ارزش رفتن داره ؟؟ کسی میدونه سطح علمی ش چطوره ؟؟ و اینکه اگه برای ثبت نام در این ترم اقدام نکنم ، ترم بعدی ش همچین امکانی برام وجود داره ؟؟ ( برای ترم مهر ثبت نام کنم )
ممنون میشم راهنماییم کنین

سلام دوست عزیز تبریک میگم
درباره علوم تحقیقات مازندران اطلاعاتی ندارم، اما اینو می دونم که در علوم تحقیقات ها قالب استاد هاشون استادهای دانشگاه سراسری هستند و روی علوم تحقیقات برنامه ریزی خاصی کردند ولی اگر من جای شما باشم اگر حوصله خوندن برای کنکور نداشته باشم حتما می رم چون هر سال داره قبولی ارشد سخت تر میشه چون داوطلبهاش زیاد شدند.
قبلا که اینجوری بود میشد رزرو کرد یا اینکه ترم بعد استفاده کرد ولی باید شهریه ثابت این ترمو بدی.
برای مطمئن شدن با آموزش دانشگاه تماس بگیر.
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghaside
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ ق.ظ
سلام دوستان
من با معدل ۱۸ از دانشگاه ساوه
در دانشگاه علوم تحقیقات کرمانشاه قبول شدم خودم در تهران زندگی میکنم و نمیدونم چطوری باید تا کرمانشاه بروم
شما راهنمایم کنید که چه کار کنم آیا میتوانم به ساوه جابه جای بگریم
البته احتمال میدهم که جز نفرات اول و دوم سال ۸۸ باشم ولی خوب سال دیگر معلوم میشود.
۰
۰
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۲۵ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ)kshsds نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من با معدل ۱۸ از دانشگاه ساوه
در دانشگاه علوم تحقیقات کرمانشاه قبول شدم خودم در تهران زندگی میکنم و نمیدونم چطوری باید تا کرمانشاه بروم
شما راهنمایم کنید که چه کار کنم آیا میتوانم به ساوه جابه جای بگریم
البته احتمال میدهم که جز نفرات اول و دوم سال ۸۸ باشم ولی خوب سال دیگر معلوم میشود.

سلام دوست عزیز
جابه جایی در بدون آزمون ممنوعه و نمیشه انتقالی گرفت
در ارشد اکثرا کلاسها در یک روز تشکیل میشه
از تهران تا کرمانشاه ۹ ساعت راهه و دانشجویان ارشد اونجا اکثرا شب با اتوبوس vip راه می افتند و صبح می رسند و بعد کلاسشون یا با هواپیما بر میگردند یا اتوبوس.
خیلی هم سخت نیست من برادرم اونجا ارشد می خونه
۱
۲
ارسال: #۱۰
۱۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۴۶ ب.ظ
با سلام!من با معدل ۱۷/۸۴ لاهیجان علوم تخقیقات کرج قبول شدم!البته توی کنکور مهر ماه تکمیل ظرفیت زنجان هم قبول شده بودم ولی اونجا گفتن باید از ترم بهار انتخاب واحد کنی!هنوز زنجان انتخاب واحد نکردم!پولی هم نریختم!اگه بخام از زنجان انصراف بدم مشکلی که نداره؟خسارت که نمیگیرن؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ، توسط arminjahan.)
(۱۱ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۴۶ ب.ظ)mohamadsedigh نوشته شده توسط:  با سلام!من با معدل ۱۷/۸۴ لاهیجان علوم تخقیقات کرج قبول شدم!البته توی کنکور مهر ماه تکمیل ظرفیت زنجان هم قبول شده بودم ولی اونجا گفتن باید از ترم بهار انتخاب واحد کنی!هنوز زنجان انتخاب واحد نکردم!پولی هم نریختم!اگه بخام از زنجان انصراف بدم مشکلی که نداره؟خسارت که نمیگیرن؟
تبریک میگم دوست عزیز
نه نگران نباش انصراف بده و کرج ثبت نام کن هیچ مشکلی پیش نمیاد، خسارت چی رو بگیرن مگه جرم کردی؟خیلیا چند ترم یک جا می خونن دوباره کنکور میدن جای نزدیکتر قبول میشن و بعد انتقالی میگیرن و تطبیق واحد میدن، دیگه شما که نه پولی دادی نه انتخاب واحدی
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohamadsedigh
ارسال: #۱۲
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۰ ب.ظ
بچه هایی که بدون کنکور در دانشگاه آزاد امسال ارشد قبول چه کسانی هستند ؟؟؟ لطفا بیایند تجربه های خودشان را بگویند آخه هر کسی یک چیز می گوید یکی می گوید باید جز نفرات ممتاز باشید یکی می گوید باید فقط معدل بالا ۱۷ باشد و.................. حالا هر کس بدون کنکور قبول شده لطفا بیاد بچه ها را راهنمایی کند باتشکر از همه دوستان.
۰
۱
ارسال: #۱۳
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  بچه هایی که بدون کنکور در دانشگاه آزاد امسال ارشد قبول چه کسانی هستند ؟؟؟ لطفا بیایند تجربه های خودشان را بگویند آخه هر کسی یک چیز می گوید یکی می گوید باید جز نفرات ممتاز باشید یکی می گوید باید فقط معدل بالا ۱۷ باشد و.................. حالا هر کس بدون کنکور قبول شده لطفا بیاد بچه ها را راهنمایی کند باتشکر از همه دوستان.

سلام دوست عزیز باید معدل بالای ۱۷ و هم ممتاز باشین
۱
۱
ارسال: #۱۴
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ق.ظ
دوست عزیز من معدلم بالای ۱۷ هست ولی هرکس یک چیزی می گوید یکی می گوید ممتاز نیازی نیست یکی می گوید نیاز هست واقعا نمی دانم چی کار کنم و ۹۱/۴/۳۰ فارغ التحصیل شدم حالا کسی نیست من راراهنمایی کند.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ق.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  دوست عزیز من معدلم بالای ۱۷ هست ولی هرکس یک چیزی می گوید یکی می گوید ممتاز نیازی نیست یکی می گوید نیاز هست واقعا نمی دانم چی کار کنم و ۹۱/۴/۳۰ فارغ التحصیل شدم حالا کسی نیست من راراهنمایی کند.

شرایط من هم دقیقا مثل شرایط شماست . کسی نیست ما رو راهنمایی کنه؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۵۸,۷۳۰ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۳۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۸۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close