زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استخدامی دانشگاه سما

ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
استخدامی دانشگاه سما
نمی دونم شاید خیلی از بچه‌ها الان در حال خوندن هستن و علاقه ای به کار کردن ندارن مثل خودم اما
یه آگهی استخدام دیدم گفتم شاید به درد بعضی‌ها بخوره دانشگاه سما استخدامی داره تو بازار کار من دیدم معدل ۱۴ به بالا مهندس کامپیوتر هم نرم وهم سخت می خواد .یا علی !!!

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshad91 , dehghani , sina_n
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۴۷ ب.ظ، توسط sama2010.)
RE: استخدامی دانشگاه سما
از من می شنویید کارگری کنید بهتره تا وارد سما بشید.دلیلشو می تونید تحقیق کنید.

اگر کاری را که همیشه می کردید ادامه دهید به همان چیزی دست می یابید که همیشه داشته اید . اگر کار متفاوتی انجام دهید به چیزهای متفاوتی دست می یابید.
۰
۰
ارسال:
۲۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۳:۱۲ ب.ظ
استخدامی دانشگاه سما
خوب دلیلش چیه ؟

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۸۹, ۰۹:۴۶ ق.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۱۲ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  خوب دلیلش چیه ؟

دلیلش تو تفکراتی که بر سیستم سما حاکمه که زیاد به کارمند بهاء داده نمی شه‌، الان به یک مهندس کامپیوتر که لیسانس هم هست وتازه وارد سما بشه سیصدو پنجاه تومن بیشتر حقوق نمی دن( اینو اطلاع دقیق دارم )که فکر کنم توهین باشه تا حقوق.

اگر کاری را که همیشه می کردید ادامه دهید به همان چیزی دست می یابید که همیشه داشته اید . اگر کار متفاوتی انجام دهید به چیزهای متفاوتی دست می یابید.
۰
۰
ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۸۹, ۱۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۸۹ ۱۰:۰۴ ب.ظ، توسط admin.)
نقل قول: دلیلش تو تفکراتی که بر سیستم سما حاکمه که زیاد به کارمند بهاء داده نمی شه‌، الان به یک مهندس کامپیوتر که لیسانس هم هست وتازه وارد سما بشه سیصدو پنجاه تومن بیشتر حقوق نمی دن( اینو اطلاع دقیق دارم )که فکر کنم توهین باشه تا حقوق.

یه جوری می گید که انگار جاهای دیگه بیشتر پول می دن یا به کارمناشون بها می دن Huh
۰
۰
ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۸۹ ۱۰:۰۵ ب.ظ، توسط admin.)
[quote='r_azad' pid='7215' dateline='1289716617']
[quote]

دلیلش تو تفکراتی که بر سیستم سما حاکمه که زیاد به کارمند بهاء داده نمی شه‌، الان به یک مهندس کامپیوتر که لیسانس هم هست وتازه وارد سما بشه سیصدو پنجاه تومن بیشتر حقوق نمی دن( اینو اطلاع دقیق دارم )که فکر کنم توهین باشه تا حقوق.
[quote]

یه جوری می گید که انگار جاهای دیگه بیشتر پول می دن یا به کارمناشون بها می دن Huh
[/quote]

بله‌، همین دانشگاه آزاد خیلی بیشتر به کارمنداش بها می ده تا سما‌، علیرغم اینکه سما زیر مجموعه دانشگاه آزاده .

۰
۰
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۰۴ ق.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  نمی دونم شاید خیلی از بچه‌ها الان در حال خوندن هستن و علاقه ای به کار کردن ندارن مثل خودم اما
یه آگهی استخدام دیدم گفتم شاید به درد بعضی‌ها بخوره دانشگاه سما استخدامی داره تو بازار کار من دیدم معدل ۱۴ به بالا مهندس کامپیوتر هم نرم وهم سخت می خواد .یا علی !!!

میشه لطف کنین و بگین کجا ثبت نام میکنن؟ اگه لینکی از خبرش دارین لطفا اینجا بزارین
ممنون

Heart روزگار غریبیست نازنین عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد Heart
مانشت از این شعر مستثناست!
۰
۰
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۸۹, ۰۹:۰۰ ق.ظ
(۲۴ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ)asemani نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  نمی دونم شاید خیلی از بچه‌ها الان در حال خوندن هستن و علاقه ای به کار کردن ندارن مثل خودم اما

میشه لطف کنین و بگین کجا ثبت نام میکنن؟ اگه لینکی از خبرش دارین لطفا اینجا بزارین
ممنون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در قسمت معاونت منابع انسانی ثبت نام متقاضیان طرح استخدام اعضای غیر هیأت علمی

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , asemani , domani
ارسال:
۰۹ آذر ۱۳۸۹, ۱۰:۱۷ ب.ظ
استخدامی دانشگاه سما
dige nemishe sabte nam kard?raftam tuye sitesh chizi be name sabte nam vase jazb va kar nabud?!!!

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۰۷ ب.ظ
استخدامی دانشگاه سما
بچه‌ها من همه‌ی خان هاشو رد کردم
خان آخرشم دو هفته پیش رفتم مصاحبه تهران
۳نفر بودیم ۱نفر میخوان
جوابش اسفند میاد
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۵۹ ب.ظ، توسط diligent.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۰۷ ب.ظ)shabgard نوشته شده توسط:  بچه‌ها من همه‌ی خان هاشو رد کردم
۳نفر بودیم ۱نفر میخوان
جوابش اسفند میاد

گفتین ۳ نفر بودید ۱ نفر می خوان یاد مصاحبه خودمون افتادم، ما هم برای یه جای دولتی۳ تا بودیم ۱ نفر می خواستن اما از اونجایی که هیچ کدوم پارتی نداشتیم گفتن هیچ کدومو نخواستیم خوب نبودن!!
البته امیدوارم شما قبول بشید یا حداقل یک نفر از بین خودتون انتخاب بشه .

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۴۲ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۵۳ ب.ظ)nafiseh1366 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۰۷ ب.ظ)shabgard نوشته شده توسط:  بچه‌ها من همه‌ی خان هاشو رد کردم
۳نفر بودیم ۱نفر میخوان
جوابش اسفند میاد

گفتین ۳ نفر بودید ۱ نفر می خوان یاد مصاحبه خودمون افتادم، ما هم برای یه جای دولتی۳ تا بودیم ۱ نفر می خواستن اما از اونجایی که هیچ کدوم پارتی نداشتیم گفتن هیچ کدومو نخواستیم خوب نبودن!!
از بین ما که انتخاب میشه
در واقع ۲۰ نفر بودیم طی ۴مرحله مصاحبه و آزمون به ۳نفر رسیدیمUndecided
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۰۳ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۴۲ ب.ظ)shabgard نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۵۳ ب.ظ)nafiseh1366 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۰۷ ب.ظ)shabgard نوشته شده توسط:  بچه‌ها من همه‌ی خان هاشو رد کردم
۳نفر بودیم ۱نفر میخوان
جوابش اسفند میاد

از بین ما که انتخاب میشه
در واقع ۲۰ نفر بودیم طی ۴مرحله مصاحبه و آزمون به ۳نفر رسیدیمUndecided

پس انشالله اون یه نفر شما باشید Shy

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sohrablou

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۱ ۶۸۶ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۰ ۴۹۷ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  هشتمین آزمون استخدامی Kinji ۲ ۳,۱۶۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۴۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۰۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Exclamation سوال از سمافور mary1234 ۱ ۲,۲۲۰ ۰۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehshiravani1998
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۲۴۱ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  منابع استخدامی وزارت نیرو-کارشناس نرم افزار negarin_ ۲۵ ۱۴,۳۲۶ ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  سوالاتی پیرامون استخدامی پلیس فتا shahryar711 ۴ ۳,۵۸۴ ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: shahryar711

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close