تالار گفتمان مانشت
استخدامی دانشگاه سما - نسخه‌ی قابل چاپ

استخدامی دانشگاه سما - SarahArshad - 17 آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ

نمی دونم شاید خیلی از بچه‌ها الان در حال خوندن هستن و علاقه ای به کار کردن ندارن مثل خودم اما
یه آگهی استخدام دیدم گفتم شاید به درد بعضی‌ها بخوره دانشگاه سما استخدامی داره تو بازار کار من دیدم معدل ۱۴ به بالا مهندس کامپیوتر هم نرم وهم سخت می خواد .یا علی !!!

RE: استخدامی دانشگاه سما - sama2010 - 22 آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۴۵ ب.ظ

از من می شنویید کارگری کنید بهتره تا وارد سما بشید.دلیلشو می تونید تحقیق کنید.

استخدامی دانشگاه سما - yasemi - 22 آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۱۲ ب.ظ

خوب دلیلش چیه ؟

RE: استخدامی دانشگاه سما - sama2010 - 23 آبان ۱۳۸۹ ۰۹:۴۶ ق.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۱۲ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  خوب دلیلش چیه ؟

دلیلش تو تفکراتی که بر سیستم سما حاکمه که زیاد به کارمند بهاء داده نمی شه‌، الان به یک مهندس کامپیوتر که لیسانس هم هست وتازه وارد سما بشه سیصدو پنجاه تومن بیشتر حقوق نمی دن( اینو اطلاع دقیق دارم )که فکر کنم توهین باشه تا حقوق.

RE: استخدامی دانشگاه سما - r_azad - 23 آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۰۶ ق.ظ

نقل قول: دلیلش تو تفکراتی که بر سیستم سما حاکمه که زیاد به کارمند بهاء داده نمی شه‌، الان به یک مهندس کامپیوتر که لیسانس هم هست وتازه وارد سما بشه سیصدو پنجاه تومن بیشتر حقوق نمی دن( اینو اطلاع دقیق دارم )که فکر کنم توهین باشه تا حقوق.

یه جوری می گید که انگار جاهای دیگه بیشتر پول می دن یا به کارمناشون بها می دن Huh

RE: استخدامی دانشگاه سما - sama2010 - 23 آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۳۲ ب.ظ

[quote='r_azad' pid='7215' dateline='1289716617']
[quote]

دلیلش تو تفکراتی که بر سیستم سما حاکمه که زیاد به کارمند بهاء داده نمی شه‌، الان به یک مهندس کامپیوتر که لیسانس هم هست وتازه وارد سما بشه سیصدو پنجاه تومن بیشتر حقوق نمی دن( اینو اطلاع دقیق دارم )که فکر کنم توهین باشه تا حقوق.
[quote]

یه جوری می گید که انگار جاهای دیگه بیشتر پول می دن یا به کارمناشون بها می دن Huh
[/quote]

بله‌، همین دانشگاه آزاد خیلی بیشتر به کارمنداش بها می ده تا سما‌، علیرغم اینکه سما زیر مجموعه دانشگاه آزاده .

RE: استخدامی دانشگاه سما - asemani - 24 آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ

(۱۷ آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  نمی دونم شاید خیلی از بچه‌ها الان در حال خوندن هستن و علاقه ای به کار کردن ندارن مثل خودم اما
یه آگهی استخدام دیدم گفتم شاید به درد بعضی‌ها بخوره دانشگاه سما استخدامی داره تو بازار کار من دیدم معدل ۱۴ به بالا مهندس کامپیوتر هم نرم وهم سخت می خواد .یا علی !!!

میشه لطف کنین و بگین کجا ثبت نام میکنن؟ اگه لینکی از خبرش دارین لطفا اینجا بزارین
ممنون

RE: استخدامی دانشگاه سما - sama2010 - 24 آبان ۱۳۸۹ ۰۹:۰۰ ق.ظ

(۲۴ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ)asemani نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  نمی دونم شاید خیلی از بچه‌ها الان در حال خوندن هستن و علاقه ای به کار کردن ندارن مثل خودم اما

میشه لطف کنین و بگین کجا ثبت نام میکنن؟ اگه لینکی از خبرش دارین لطفا اینجا بزارین
ممنون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در قسمت معاونت منابع انسانی ثبت نام متقاضیان طرح استخدام اعضای غیر هیأت علمی

استخدامی دانشگاه سما - hsh88 - 09 آذر ۱۳۸۹ ۱۰:۱۷ ب.ظ

dige nemishe sabte nam kard?raftam tuye sitesh chizi be name sabte nam vase jazb va kar nabud?!!!

استخدامی دانشگاه سما - shabgard - 27 بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۰۷ ب.ظ

بچه‌ها من همه‌ی خان هاشو رد کردم
خان آخرشم دو هفته پیش رفتم مصاحبه تهران
۳نفر بودیم ۱نفر میخوان
جوابش اسفند میاد

RE: استخدامی دانشگاه سما - diligent - 27 بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۵۳ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۰۷ ب.ظ)shabgard نوشته شده توسط:  بچه‌ها من همه‌ی خان هاشو رد کردم
۳نفر بودیم ۱نفر میخوان
جوابش اسفند میاد

گفتین ۳ نفر بودید ۱ نفر می خوان یاد مصاحبه خودمون افتادم، ما هم برای یه جای دولتی۳ تا بودیم ۱ نفر می خواستن اما از اونجایی که هیچ کدوم پارتی نداشتیم گفتن هیچ کدومو نخواستیم خوب نبودن!!
البته امیدوارم شما قبول بشید یا حداقل یک نفر از بین خودتون انتخاب بشه .

RE: استخدامی دانشگاه سما - shabgard - 28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۴۲ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۵۳ ب.ظ)nafiseh1366 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۰۷ ب.ظ)shabgard نوشته شده توسط:  بچه‌ها من همه‌ی خان هاشو رد کردم
۳نفر بودیم ۱نفر میخوان
جوابش اسفند میاد

گفتین ۳ نفر بودید ۱ نفر می خوان یاد مصاحبه خودمون افتادم، ما هم برای یه جای دولتی۳ تا بودیم ۱ نفر می خواستن اما از اونجایی که هیچ کدوم پارتی نداشتیم گفتن هیچ کدومو نخواستیم خوب نبودن!!
از بین ما که انتخاب میشه
در واقع ۲۰ نفر بودیم طی ۴مرحله مصاحبه و آزمون به ۳نفر رسیدیمUndecided

RE: استخدامی دانشگاه سما - diligent - 28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۰۳ ب.ظ

(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۴۲ ب.ظ)shabgard نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۵۳ ب.ظ)nafiseh1366 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۰۷ ب.ظ)shabgard نوشته شده توسط:  بچه‌ها من همه‌ی خان هاشو رد کردم
۳نفر بودیم ۱نفر میخوان
جوابش اسفند میاد

از بین ما که انتخاب میشه
در واقع ۲۰ نفر بودیم طی ۴مرحله مصاحبه و آزمون به ۳نفر رسیدیمUndecided

پس انشالله اون یه نفر شما باشید Shy