زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

توضیحات کلی درباره ی آزمون دکترا - هوش مصنوعی

ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ ق.ظ
سلام بچه ها...
دیگه وقت این شده که قسمت مربوط به آزمون دکترا رو هم فعال کنیم!
برای قدم اول اگر کسی از افراد نزدیکش آزمون دکترا داده و رتبه ی خوبی گرفته راز موفقیتش رو بگه! (کلا اینکه باید چی خواند و چکار کرد!؟ من علمم در این مورد صفره و نیاز به راهنمایی دارم!)

همچنین درباره ی اپلای هم اگر اطلاعاتی دارید بگید... درباره ی دانشگاه های مختلف، میدونم ممکنه قبلا درباره اش صحبت شده باشه، ولی اون چیزایی که من دیدم خیلی قدیمی هستند و نیاز به اخبار به روز دارم...

پیشاپیش ممنون.

Change Your FATE
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , Xilinx , Potential , SarahArshad , saba_1984 , robot2050
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ب.ظ
RE: توضیحات کلی درباره ی آزمون دکترا - هوش مصنوعی
واقعا از بچه هایی که آزمون دادند و قبول شدند، کسی نیست که کمکی کنه؟!!! عجیبه...!

Change Your FATE
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۵۹ ب.ظ
فکر کنم میتونید توی تاپیک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
همشون رو پیدا کنید Big Grin

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۱
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۶ ب.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۹ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  فکر کنم میتونید توی تاپیک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اون تاپیک درباره ی مصاحبه ی دکتراست! من تا قبل از مرحله ی کنکور رو دوست دارم ببینم باید چکار کرد.

Change Your FATE
۱
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ق.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۶ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۹ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  فکر کنم میتونید توی تاپیک

اون تاپیک درباره ی مصاحبه ی دکتراست! من تا قبل از مرحله ی کنکور رو دوست دارم ببینم باید چکار کرد.

خب منظورم این بود که افرادی که الان واسه مصاحبه رفتن میتونن راهنمای خوبی واستون باشن Smile

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ق.ظ
دوستان عزیز با توجه باینکه در پ.خ هم از این درخواستها داریم باید عرض کنم امتحان کتبی دکترا نقشش بسیار کم و در حدود ۲۲درصد د قبولی دکترا نقش داره.
البته مجوز ورود به حدود هشتاد درصد بقیه است. واسه همین خیلی فعلا" روی این بخش تمرکز نکردیم. سوالات هم خیلی شکل و روند ی مثل ارشد در طراحیش نگرفته و یه جورایی بنظر میاد هنوز تو مرحله تغییر و تحوله.
بنظر میرسه عوامل مختلفی در قبولی موثره.
خلاصه مانشت بتدریج با این روند پیش میره تا خدای ناکرده راه غلط نشان نده. ولی دوستان شرکت کننده در آزمون دکترا میتونن تجاربشون را بگن.
من خودم این دوسال اخیر شرکت نکردم.تجربه قبلیم هم مفید فایده نیست.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۶ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوستان عزیز با توجه باینکه در پ.خ هم از این درخواستها داریم باید عرض کنم امتحان کتبی دکترا نقشش بسیار کم و در حدود ۲۲درصد د قبولی دکترا نقش داره.
البته مجوز ورود به حدود هشتاد درصد بقیه است. واسه همین خیلی فعلا" روی این بخش تمرکز نکردیم. سوالات هم خیلی شکل و روند ی مثل ارشد در طراحیش نگرفته و یه جورایی بنظر میاد هنوز تو مرحله تغییر و تحوله.
بنظر میرسه عوامل مختلفی در قبولی موثره.
خلاصه مانشت بتدریج با این روند پیش میره تا خدای ناکرده راه غلط نشان نده. ولی دوستان شرکت کننده در آزمون دکترا میتونن تجاربشون را بگن.

من هم موافقم. الان هنوز سنجش تکلیف خودش رو هم نمیدونه. راستش من حتی احتمال میدم منابع رو عوض کنند و اصلا پیشنهاد نمی کنم که از الان شروع به خوندن بکنید که متضرر بشید. من راستش حدود ۲ هفته برای کنکور دکتری خوندم اما این رو هم بگم که دو تا از درسهاش رو هم تو دانشگاه تدریس میکردم و خیلی کمک بزرگی بود. من فکر میکنم امسال اونایی که کمتر خونده بودند رتبه های بهتری کسب کردند. فکر میکنم سوالای جزئیتر بپرسید که دوستان بهتر بتونن کمک کنن.
۰
۰
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ق.ظ، توسط mahdiii.)
من کنکور دکترای هوش امسالو دادم. سوالات تخصصیش بد نبود. من فکر می کردم درصدم خوب بشه اما نتیجه مورد انتظارم نبود. سوالات خیلی غلط داشت. من نمی دونم تا کی سنجش می خواد این روالو ادامه بده. با این فرصت زیادی که برای طراحی سوال دارن همیشه سوالاتشون غیر استاندارد و شامل غلطهای چاپی و موارد دیگست.

به نظر من کنکور دکترا حتما باید دارای یک درس اختیاری و انتخابی باشه چونکه در مقطع ارشد بچه ها دروسشونو بر اساس پروژه پایانی انتخاب می کنند و ممکنه یه درسو پاس نکرده باشند. خیلی از بچه ها به این مشکل بر می خورن. مثلا بین دروس پردازش تصویر و بینایی ماشین،پردازش گفتار و دیجیتال و منطق فازی بگذارن یکیشو بچه ها به دلخواه انتخاب کنند و درس شناسایی یا یادگیری ماشین که کلی ترن برای همه باشه ولی تنها چیزیکه سازمان سنجش بهش فکر نمی کنه، خود دانشجویان هستش.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۷۸ دیروز ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۰۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۹۰ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۵۸۵ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۳۴ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۸۷۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۲۵ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  بررسی سوالات آزمون دکترا ۹۷ رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار والگوریتم ۱۳۹۷ taha.maten ۱۳۷ ۸۰,۴۶۷ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  استعداد درخشان برای دکترا suraty ۳ ۴,۲۹۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close