زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجربیات دوری از مانشت

ارسال: #۱۶
۱۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۰۶ ق.ظ
تجربیات دوری از مانشت
یکسال شام زیاده، چاغ هم می‌شیم، همون نهار کفایت می‌کنهSmile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , maryami
ارسال: #۱۷
۱۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
تجربیات دوری از مانشت
من با صبحانه هم مشکلی ندارم Smile حتما شام نباید باشه Wink الان یکی نیست بگه کی گفته من نظر بدم!!! تجربه دوری از مانشت! چه ربطی به شام و اینا داره!!! راستش از شما چه پنهون همش نگران بودم دیگه مانشت بالا نیاد ما هم که دستمون به جایی بند نیست بعد چه جوری این مانشتیها رو پیدا کنیم ازشون صبحانه و ناهار بگیریم [تصویر:  65549_1_1379095441.gif] من میگم ازشون بالاخره ادرسی چیزی داشته باشیم که بعدا بشه پیداشون کرد اومدیم بعد قبولی مانشت پیداشون نشد Big Grin Big Grin
واسه این که یه سال نشه می تونیم بگیم دوستان چند نفری با هم حساب کنند اخه این جوری تعداد زیاده و قیمت‌ها بالا اول ارشد دوستان خرجشون بالا میره Big Grin

(۱۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  الآن سوغاتیهای من و میخواین یا سوغاتیهای دکتر را؟Huh
من در مقابل سوغاتی های فرنگی اصلا" روم نمیشه چمدان باز کنم.Tongue
سوغاتی سوغاتیه داخلی و خارجی هر چی باشه ما قبول داریم . دکتر علنا نگفتند سوغاتی اوردند ولی خب بدون سوغاتی که نمی شه Smile شما که گفتید که دیگه نمی تونید زیرش بزنیدBig GrinBig GrinTongue (این کلمه سوغاتی رو که میگم یاد معادلش می افتم که می شه خیلی عصبانی Big Grin Big Grin)

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , maryami

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۰۸۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۸۹۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۱۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۲۹,۸۳۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۳,۹۱۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  ۹ سال دوری sirvan.t ۴ ۲,۸۹۹ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۵۱ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close