زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور بدون آزمون

ارسال:
۱۳ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ فروردین ۱۳۹۰ ۱۰:۲۹ ب.ظ، توسط arminjahan.)
ارشد دانشگاه آزاد بدون کنکور
سلام دوستان
دوستان سوالی داشتم
برای قبولی بدون کنکور ارشد آزاد
۱) همه کسانی که معدل بالای ۱۷ دارن قبول می شن؟
۲) من کارشناسی ناپیوسته آزاد تفرش می خونم دانشگاه ما مقطع ارشد نداره
می تونم یک گرایش دیگه ای مثل IT قزوین برای بدون کنکور انتخاب کنم ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۳ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۴۴ ب.ظ
۸ ترمه انگار واسه کارشناسی هست..

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال:
۱۳ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ ب.ظ
RE: ارشد دانشگاه آزاد بدون کنکور
(۱۳ فروردین ۱۳۹۰ ۱۰:۴۴ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  8 ترمه انگار واسه کارشناسی هست..

شرایط رو می دونم
فقط می خوام بدونم اگر ۱۷ به بالا باشم حتما قبول میشم؟
وچون من نرم افزار میخونم میتونم بدون آزمون گرایشمو عوض کنم و IT بخونم؟
۰
۰
ارسال:
۱۴ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۴۵ ب.ظ
سلام
من خودم دانشجو آزاد قزوین بودم.
ارشد با امتیاز معدل قبول شدم .
فکر نمی کنم دانشجو‌ها از سایر دانشگاه‌ها بتونن از این امتیاز استفاده کنن.
چون در هر نیم سال تحصیلی از هر رشته ۲ نفر به عنوان دانشجوی ممتاز معرفی میشن که در سال میشه ۴ نفر . دانشگاه هم به مرکز آزمون همین ۴ نفر رو معرفی میکنه .
این امتیاز هم به این صورت نیست که فقط معدل باشه . شما باید آزمون داده باشید و حداقل ۱۰% و حداکثر ۲۵% میتونید از امتیازتون استفاده کنید یعنی باید بین ۷۵ تا ۹۰ درصد تراز رتبه آخرین فرد قبولی رو آورده باشید. البته دفترچه نوشته ۸۵% ولی من دیدم کسی که ۸۰% آورد قبول شد .
اگه شما سال قبلش کنکور داده باشید به عنوان تکمیل ظرفیت اسمتون برای همون سال اسفند اعلام میشه( یعنی ۱ ماه بعد از خرید کارت و ثبت نام) اگه سال قبل کنکور نداده باشید تابستون همزمان با نتایج کنکور آزاد اسمتون اعلام میشه و از مهر کلاساتون شروع میشه .

به عنوان پیشنهاد:
۱/شما کارت بخرید شرکت کنید . (اینم بگم که دوستم از دانشجو های همین دانشگاه بود،معدل ۱۸‌، رتبه سوم‌، قبول نشد.) 
۲/تماس بگیرید دانشگاه بپرسید.
شماره دانشگاه آزاد قزوین‌: ۳۶۶۵۲۷۵-۰۲۸۱
داخلی مدیر اداره ثبت نام‌: ۲۱۱
داخلی اداره ثبت نام‌: ۲۰۴
۰
۰
ارسال:
۱۴ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۵۲ ب.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ب.ظ)peniya نوشته شده توسط:  سلام
من خودم دانشجو آزاد قزوین بودم.
ارشد با امتیاز معدل قبول شدم .
فکر نمی کنم دانشجو‌ها از سایر دانشگاه‌ها بتونن از این امتیاز استفاده کنن.
چون در هر نیم سال تحصیلی از هر رشته ۲ نفر به عنوان دانشجوی ممتاز معرفی میشن که در سال میشه ۴ نفر . دانشگاه هم به مرکز آزمون همین ۴ نفر رو معرفی میکنه .
این امتیاز هم به این صورت نیست که فقط معدل باشه . شما باید آزمون داده باشید و حداقل ۱۰% و حداکثر ۲۵% میتونید از امتیازتون استفاده کنید یعنی باید بین ۷۵ تا ۹۰ درصد تراز رتبه آخرین فرد قبولی رو آورده باشید. البته دفترچه نوشته ۸۵% ولی من دیدم کسی که ۸۰% آورد قبول شد .
اگه شما سال قبلش کنکور داده باشید به عنوان تکمیل ظرفیت اسمتون برای همون سال اسفند اعلام میشه( یعنی ۱ ماه بعد از خرید کارت و ثبت نام) اگه سال قبل کنکور نداده باشید تابستون همزمان با نتایج کنکور آزاد اسمتون اعلام میشه و از مهر کلاساتون شروع میشه .

به عنوان پیشنهاد:
۱/شما کارت بخرید شرکت کنید . (اینم بگم که دوستم از دانشجو های همین دانشگاه بود،معدل ۱۸‌، رتبه سوم‌، قبول نشد.) 
۲/تماس بگیرید دانشگاه بپرسید.
شماره دانشگاه آزاد قزوین‌: ۳۶۶۵۲۷۵-۰۲۸۱
داخلی مدیر اداره ثبت نام‌: ۲۱۱
داخلی اداره ثبت نام‌: ۲۰۴

داداش ممنون اطلاعات خوبی دادید
۰
۰
ارسال:
۱۵ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ فروردین ۱۳۹۰ ۰۳:۳۰ ب.ظ، توسط بیتا.)
سلام
تا اونجایی که من میدونم ۳ تا شرط برای قبولی بدون کنکور توی دفترچه آزاد نوشته شده:
ترمای تحصیلی نباید بیشتر از ۸ ترم باشه( در مورد ترم تابستانی فکر کنم تبصره داره که من دقیق یادم نیست تو دفترچه توضیح داده شده)
معدل بالای ۱۷
جز ۱۰ درصد ممتازین ورودی های سال مورد نظر

راستی من دو تا سوال داشتم ۱/شما اطلاع دارین که شهریه یک ترم ارشد مهندسی کامپیوتر( گرایششش فرق نمی کنه) حدودا چقدره؟؟

۲/ یکیم اینکه کسایی که بهمن ماه ۸۹ برای ارشد بدون کنکور ثبت نام کردند اسفند ماه نتایجشون مشخص میشه و ثبت نام هم همون اسفند ماهه اگه اسفند ثبت نام نکنند( البته با توجه به گفته دوستمون peniya من پارسال کنکور ندادم ولی امسال نتیجه ثبت نامم همون اسفند ماه مشخص شد!!! )می تونند مهر ۹۰ ثبت نام کنند؟
Huh
ممنون
۰
۰
ارسال:
۱۵ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۵۷ ب.ظ
(۱۵ فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۵۹ ب.ظ)بیتا نوشته شده توسط:  سلام
تا اونجایی که من میدونم ۳ تا شرط برای قبولی بدون کنکور توی دفترچه آزاد نوشته شده:
ترمای تحصیلی نباید بیشتر از ۸ ترم باشه
معدل بالای ۱۷
جز ۱۰ درصد ممتازین ورودی های سال مورد نظر

راستی من دو تا سوال داشتم ۱/شما اطلاع دارین که شهریه یک ترم ارشد مهندسی کامپیوتر( گرایششش فرق نمی کنه) حدودا چقدره؟؟

۲/ یکیم اینکه کسایی که بهمن ماه ۸۹ برای ارشد بدون کنکور ثبت نام کردند اسفند ماه نتایجشون مشخص میشه و ثبت نام هم همون اسفند ماهه اگه اسفند ثبت نام نکنند( البته با توجه به گفته دوستمون peniya من پارسال کنکور ندادم ولی امسال نتیجه ثبت نامم همون اسفند ماه مشخص شد!!! )می تونند مهر ۹۰ ثبت نام کنند؟
Huh
ممنون

جواب سوال ۲) فکر کنم بشه شهریه ثابت یک ترمتون رو بدین و بتونین ثبت نام کنید
پس بالاخره نیاز به کنکور هست یا نه؟
شما چه رشته ای با چه معدلی تونستید قبول بشید؟
۰
۰
ارسال:
۱۶ فروردین ۱۳۹۰, ۱۰:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۰ ۰۸:۳۰ ب.ظ، توسط بیتا.)
نقل قول: جواب سوال ۲) فکر کنم بشه شهریه ثابت یک ترمتون رو بدین و بتونین ثبت نام کنید

نه من کنکور ندادم (ممتازین بدون کنکور ثبت نام کرده بودم و در دانشگاهی که کارشناسی خوندم همونجام قبول شدم)

البته من دانشجوی دانشگاه آزاد قزوین نیستم و شرایطشو نمیدونم چه جوریه من کلی گفتم

اگه دفترچه کنکور ارشد امسال دانشگاه آزاد رو بخونین این موارد کامل توضیح داده شده
۰
۰
ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۰, ۰۳:۵۹ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۰ ۱۰:۴۲ ق.ظ)بیتا نوشته شده توسط:  
نقل قول: جواب سوال ۲) فکر کنم بشه شهریه ثابت یک ترمتون رو بدین و بتونین ثبت نام کنید

نه من کنکور ندادم (ممتازین بدون کنکور ثبت نام کرده بودم و در دانشگاهی که کارشناسی خوندم همونجام قبول شدم)

البته من دانشجوی دانشگاه آزاد قزوین نیستم و شرایطشو نمیدونم چه جوریه من کلی گفتم

اگه دفترچه کنکور ارشد امسال دانشگاه آزاد رو بخونین این موارد کامل توضیح داده شده

شما با چه معدلی و کجا قبول شدید؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۶ ق.ظ
سلام دوستان
من ترم آخر(ترم ۴ کارشناسی ناپیوسته) هستم
ممتاز ۱ ورودی هامون هستم
چند تا سوال دارم
۱) برای بدون کنکور باید آزمون هم داد؟ چون بعضی‌ها میگن باید ۸۵% آخرین تراز قبولی آن شهر را بیارم؟

۲)برای امسال می تونم بدون کنکور شرکت کنم؟چون تازه بهمن نمره‌ها اعلام میشه و معدل کل بدست میاد چطور میشه امسال شرکت کرد چون فکر کنم ثبت نام قبل از بهمنه؟

۳)تو دفترچه نوشته دانشگاه‌ها آذر ماه هر سال ممتازین رو اعلام می کنن به مرکز ما که ناپیوسته هستیم که بهمن درسمون تموم میشه باید چه کار کنیم؟

۴)من پارسال فناوری اطلاعات شرکت کردم قبول نشدم و اگر بخوام امسال بدون آزمون شرکت نکنم و کنکور هم ندم و برم سربازی و سال بعد آزمون بدم برام رزرو میشه تا سال بعد از این امتیاز ممتازی استفاده کنم و کنکور بدم؟

۵)اگر بدون آزمون شرکت کنم قبول نشم دوباره می تونم سال بعد دوباره بدون آزمون شرکت کنم؟

۶)گرایش من نرم افزاره می تونم گرایش ای تی شرکت کنم(بدون کنکور)؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۲۴ ق.ظ
خواهشا هر کسی اطلاعات داره بده ممنون میشمAngel
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۲۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
[مهــــــم ،سوال] شرایط ارشد بدون ازمون
سلام دوستان
من ترم آخر(ترم ۴ کارشناسی ناپیوسته) هستم
ممتاز ۱ ورودی هامون هستم
چند تا سوال دارم
۱) برای بدون کنکور باید آزمون هم داد؟ چون بعضی‌ها میگن باید ۸۵% آخرین تراز قبولی آن شهر را بیارم؟

۲)برای امسال می تونم بدون کنکور شرکت کنم؟چون تازه بهمن نمره‌ها اعلام میشه و معدل کل بدست میاد چطور میشه امسال شرکت کرد چون فکر کنم ثبت نام قبل از بهمنه؟

۳)تو دفترچه نوشته دانشگاه‌ها آذر ماه هر سال ممتازین رو اعلام می کنن به مرکز ما که ناپیوسته هستیم که بهمن درسمون تموم میشه باید چه کار کنیم؟

۴)من پارسال فناوری اطلاعات شرکت کردم قبول نشدم و اگر بخوام امسال بدون آزمون شرکت نکنم و کنکور هم ندم و برم سربازی و سال بعد آزمون بدم برام رزرو میشه تا سال بعد از این امتیاز ممتازی استفاده کنم و کنکور بدم؟

۵)اگر بدون آزمون شرکت کنم قبول نشم تکمیل ظرفیتم بدون آزمون فبول نشم دوباره می تونم سال بعد دوباره بدون آزمون شرکت کنم؟

۶)گرایش من نرم افزاره می تونم گرایش ای تی شرکت کنم(بدون کنکور)؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۷ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۷ ب.ظ، توسط Sunshine Off.)
(۲۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۴ ق.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  خواهشا هر کسی اطلاعات داره بده ممنون میشمAngel
شما باید وقتی دفترچه ارشدآزاد که معمولا اواخرآذر میادبگیرید ودر آنجا شرایط بدن آزمون شرکت کنیدودرکنارش با آزمون هم میتونید شرکت کنید لزومی ندارد فقط دانشگاه خودت بزنی میتونی انتخابای دیگه هم داشته باشی. اگر هم امسال قبول نشی برای مهر سال آینده دوباره میتونی درخواست بدی فقط باید تمام شرایطش را داشته باشی ودانشگاه شمارا درلیست ممتازین خودش قرارداده باشه.بدون آزمون از اسمش هم که پیداست آزمونی نداره موفق باشی

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ ب.ظ، توسط Dark Knight.)
Question [مهــــــم ،سوال] شرایط بدون کنکور ارشد
سلام به همه‌ی دوستان عزیز
یه سوال داشتم خدمتتون، امیدوارم راهنمایی بفرمایید
بنده گرایش نرم افزار کامپیوترم و فارغ التحصیل ۹۰/۶/۳۱ از موسسه غیردولتی(غیرانتفاعی) لیان بوشهر.
دوستان من شنیدم دفترچه دانشگاه آزاد که میاد یه دفترچه دیگه هم واسه دانشجویان ممتاز کنار اون میاد که میتونن اونو پر کنن و بفرستن، آیا همچین چیزی صحت داره؟ و اینکه دانشگاه دولتی هم همچین شرایطی رو داره؟
سوال دومم اینه که اگه همچین چیزی وجود داره ما که غیرانتفاعی بودیم می تونیم واسه آزاد دفترچه‌ی ممتازی بفرستیم؟
و سومین سوالم این بود که تحصیلات تکمیلی شهر خودمون رو میتونم انتخاب کنم؟ یعنی طوری باشه که تو شهر خودمون بیوفتم؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۲ ب.ظ، توسط Dark Knight.)
RE: مهــــــم
مرسی از تذکرتون
ممنون میشم کسی اطلاعاتی داره ما رو راهنمایی کنه
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۱,۹۵۴ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۴۰ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۷۹۷ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۷۹,۸۵۹ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  معرفی کتاب "راز طراحی سایت بدون کدنویسی در کمتر از ۷ روز" ap2co ۰ ۲,۲۰۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ap2co
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۴۶۴ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  تبدیل pdf به word بدون بهم ریختگی kingmax ۸ ۸,۲۹۴ ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hamechiz
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۲۹۹ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close