زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور بدون آزمون

ارسال: #۱۶
۳۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ ب.ظ
RE: [مهــــــم ،سوال] شرایط بدون کنکور ارشد
(۲۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۰ ب.ظ)Dark Knight نوشته شده توسط:  سلام به همه‌ی دوستان عزیز
یه سوال داشتم خدمتتون، امیدوارم راهنمایی بفرمایید
بنده گرایش نرم افزار کامپیوترم و فارغ التحصیل ۹۰/۶/۳۱ از موسسه غیردولتی(غیرانتفاعی) لیان بوشهر.
دوستان من شنیدم دفترچه دانشگاه آزاد که میاد یه دفترچه دیگه هم واسه دانشجویان ممتاز کنار اون میاد که میتونن اونو پر کنن و بفرستن، آیا همچین چیزی صحت داره؟ و اینکه دانشگاه دولتی هم همچین شرایطی رو داره؟
سوال دومم اینه که اگه همچین چیزی وجود داره ما که غیرانتفاعی بودیم می تونیم واسه آزاد دفترچه‌ی ممتازی بفرستیم؟
و سومین سوالم این بود که تحصیلات تکمیلی شهر خودمون رو میتونم انتخاب کنم؟ یعنی طوری باشه که تو شهر خودمون بیوفتم؟

با سلام
فقط ممتازین دانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته و ناپیوسته می تونن برای بدون آزمون آزاد شرکت کنند
غیرانتفاعی‌ها هم شاید برای خودشون بدون کنکور داشته باشن از مدیر آموزشتون بپرسید
دولتی‌ها روزانه شبانه رو خبر دارم بدون آزمون ممتازین رو جذب می کنن

کسی جواب سوالای ما رو نمی ده!؟!!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight
ارسال: #۱۷
۳۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ب.ظ، توسط arminjahan.)
RE: ارشد دانشگاه آزاد بدون کنکور
(۲۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۲۹ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۴ ق.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  خواهشا هر کسی اطلاعات داره بده ممنون میشمAngel
شما باید وقتی دفترچه ارشدآزاد که معمولا اواخرآذر میادبگیرید ودر آنجا شرایط بدن آزمون شرکت کنیدودرکنارش با آزمون هم میتونید شرکت کنید لزومی ندارد فقط دانشگاه خودت بزنی میتونی انتخابای دیگه هم داشته باشی. اگر هم امسال قبول نشی برای مهر سال آینده دوباره میتونی درخواست بدی فقط باید تمام شرایطش را داشته باشی ودانشگاه شمارا درلیست ممتازین خودش قرارداده باشه.بدون آزمون از اسمش هم که پیداست آزمونی نداره موفق باشی

ممنون از جوابتون اما همه سوالای منو جواب ندادین!

سلام دوستان
من ترم آخر(ترم ۴ کارشناسی ناپیوسته) هستم
ممتاز ۱ ورودی هامون هستم
چند تا سوال دارم
۱) برای بدون کنکور باید آزمون هم داد؟ چون بعضی‌ها میگن باید ۸۵% آخرین تراز قبولی آن شهر را بیارم؟

۲)برای امسال می تونم بدون کنکور شرکت کنم؟چون تازه بهمن نمره‌ها اعلام میشه و معدل کل بدست میاد چطور میشه امسال شرکت کرد چون فکر کنم ثبت نام قبل از بهمنه؟

۳)تو دفترچه نوشته دانشگاه‌ها آذر ماه هر سال ممتازین رو اعلام می کنن به مرکز ما که ناپیوسته هستیم که بهمن درسمون تموم میشه باید چه کار کنیم؟

۴)من پارسال فناوری اطلاعات شرکت کردم قبول نشدم و اگر بخوام امسال بدون آزمون شرکت نکنم و کنکور هم ندم و برم سربازی و سال بعد آزمون بدم برام رزرو میشه تا سال بعد از این امتیاز ممتازی استفاده کنم و کنکور بدم؟

۵)اگر بدون آزمون شرکت کنم قبول نشم دوباره می تونم سال بعد دوباره بدون آزمون شرکت کنم؟

۶)گرایش من نرم افزاره می تونم گرایش ای تی شرکت کنم(بدون کنکور)؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۳۰ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۳۵ ب.ظ
RE: [مهــــــم ،سوال] شرایط ارشد بدون ازمون
بچه‌ها این حقیقت داره که تاییدیه از دانشگاه مبنی بر رتبه اول ورودی خودت میگیری و میری سازمان سنجش و بدون کنکور میتونی انتخاب دانشگاه کنی؟ (البته من غیرانتفاعی هستم)
اگه اره باید کی بری واسه این کارا؟
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ ق.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۵ ب.ظ)Dark Knight نوشته شده توسط:  بچه‌ها این حقیقت داره که تاییدیه از دانشگاه مبنی بر رتبه اول ورودی خودت میگیری و میری سازمان سنجش و بدون کنکور میتونی انتخاب دانشگاه کنی؟ (البته من غیرانتفاعی هستم)
این تاپیک مربوط به دانشگاه آزاده
لطفا سوالتونو تو بخش مربوط به خودتون بپرسید
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۵۹ ب.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۵ ب.ظ)Dark Knight نوشته شده توسط:  بچه‌ها این حقیقت داره که تاییدیه از دانشگاه مبنی بر رتبه اول ورودی خودت میگیری و میری سازمان سنجش و بدون کنکور میتونی انتخاب دانشگاه کنی؟ (البته من غیرانتفاعی هستم)

نه شما میبایستی با داشتن همه شرایط مثل ۱۰ درصد اول و نهایتا ۸ ترمه تموم کردن یه دفترچه انتخاب رشته خاص دیگه ای که سازمان سنجش تو تابستون میزنه را بگیرین و انتخاب رشته کنین. بهش میگین جایابی ممتازین ولی باید توجه کنین که تو همین دفترچه قید شده که دانشجویان فارغ التحصیل غیر انتفاعی و پیام نور فقط و فقط و فقط!!!! تو همین نوع دانشگاهها برای ارشد میتونن تقاظا بدن. یعنی چی؟ یعنی هیچی!!!!! ولی خوب وقتش فکرکنم تموم شده چون نتایجش را زدن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نکته دوم شاگرد اول‌ها قضیشون فکر میکنه و مختص دولتی‌ها نیست و شما هم میتونین شرکت کنین ولی باید کنکور بدین و از سهمیش استفاده کنین که ۹۰ درصد باید خودتون بیارین ۱۰ درصد کمک میکنن!!! که البته بیشتر از ایناس و سهمیه خیلی مفیدیه
یه راه سوم اینه که یه مقاله هم داشته باشین و معدلتون هم که انشاءالله خوبه میرین بعضی دانشگاههای دولتی تقاظا میدین که اونرا باید از خود سایت دانشگاهها پیگیری کنین

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۰
۱
ارسال: #۲۱
۰۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۲۹ ب.ظ
[مهــــــم ،سوال] شرایط ارشد بدون ازمون
بچه‌ها یکی از اساتید ما گفت از سال آینده آزاد بدون کنکور برای ارشد میگیره.چنین چیزی واقعا هست؟
درضمن توی حرفاش از آزاد نجف باد هم حرف زد!یعنی آزاد تا این حد بی در و پیکر شده که واحد بین المللش هم بی کنکور ورودی میگیره؟
درضمن برای شهریش هم گفته ترمی۱۵۰۰درمیاد!درصورتی که با کنکورش هم بیشتر از این درمیاد.
کسی اطلاعی داره؟

اعتبار آزاد بدون کنکور چطوریه؟
مشابه مجازی‌ها که هم پذیرش از کنکور دارن و هم بدون کنکور,ولی باکنکورش برای مراکز دولتی اعتبار داره؟
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۲ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۰۰ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
راهنمایی فوری در زمینه ارشد ازاد بدون کنکور
من فارغ التحصیل سال ۸۹ هستم آیا می توانم در ثبت نام ارشد بدون کنکور ۹۱ آزاد شرکت کنم؟
معدل:۱۷/۵۹ و جز ۱۰% هستم؟
با تشکر.
۱
۰
ارسال: #۲۳
۱۳ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ق.ظ، توسط fatima1537.)
راهنمایی فوری
اگر منظورتون شاگرد اولی هست که قبلا از یکی از دوستانم که رتبه اول دانشگاه بود شنیدم که گفت تا ۲ سال مهلت داره از این سهمیه استفاده کنه.توی دفترچه سنجش هم اگه اشتباه نکنم همین مطلب رو نوشته بود
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۳ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۵۹ ب.ظ
RE: راهنمایی فوری در زمینه ارشد ازاد بدون کنکور
(۱۲ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ ب.ظ)sdcsada نوشته شده توسط:  من فارغ التحصیل سال ۸۹ هستم آیا می توانم در ثبت نام ارشد بدون کنکور ۹۱ آزاد شرکت کنم؟
معدل:۱۷/۵۹ و جز ۱۰% هستم؟
با تشکر.
سلام
اگر بعد از شهریور ۸۹ فارغ التحصیل شده باشی می تونی شرکت کنی .البته خودت حق انتخاب دانشگاه را نداری بلکه سازمان سنجش برات انتخاب می کنه و حتی این احتمال وجود داره که شهر خودت هم نیفتی.
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۱ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ ب.ظ
کنکور بدون آزمون
دوستان؟کسی در خصوص شرط معدل کارشناسی ارشد آزاد اطلاغاتی داره؟
آیا معدل بالای ۱۷ فقطبرا همان دانشگاهی که در حال تحصیل کارشناسی هستیم معتبره یا هر دانشگاهی؟[/size]
۰
۱
ارسال: #۲۶
۱۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۲۲ ب.ظ
RE: کنکور بدون آزمون
(۱۱ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ب.ظ)mahyar_delsuz نوشته شده توسط:  دوستان؟کسی در خصوص شرط معدل کارشناسی ارشد آزاد اطلاغاتی داره؟
آیا معدل بالای ۱۷ فقطبرا همان دانشگاهی که در حال تحصیل کارشناسی هستیم معتبره یا هر دانشگاهی؟[/size]
اگر کسی حائزشرایط ممتازی طبق آنچه که در دفترچه اومده باشه به هردانشگاه آزادی که دوست داره میتونه درخواست پذیرش بده واونا بعدبررسی جواب میدهند.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۱
ارسال: #۲۷
۱۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۲۷ ب.ظ
RE: کنکور بدون آزمون
ممنون دوست من.شرایط کاملشو میدونید؟
۰
۱
ارسال: #۲۸
۱۵ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ ق.ظ
مشورت بدون آزمون
سلام، من ترم پیش فارغ التحصیل شدم و برای ممتازین بدون آزمون ثبت نام کردم ، و چون مدرکم هنوز حاضر نبود برای من زد حذف به دلیل عدم صدور صابقه ، با پیگیری های بنده از مرکز آزمون شهریور دوباره اعلام نتایج می کنند، بنده هم اکنون به دنبال کارهای فارغ التحصیلی هستم و از دوستانی که بدون آزمون شرکت کردند خواهش می کنم که راهنمایی کنید که ایا شهریور درست می شه ؟، ممنون از لطفتون.
۰
۱
ارسال: #۲۹
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۹ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
چرا جواب درست به بنده خدا تحویل نمیدین ؟؟؟؟
میگه ارشد دانشگاه آزاد ، بعد شما میگی سازمان سنجش؟؟؟
باید طبق دستور العمل سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اقدام کنه ، نه سازمان سنجش...

انجمن تخصصی دلفی ایران
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۱
ارسال: #۳۰
۲۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۵۲ ب.ظ
دوست عزیز شما فقط می توانید یک بار از سهمیه خودتان استفاده کنید یکی از دوستان من معدل ۱۷:۷۰ بود پارسال قبول شد It در همان سال قبول شد در دانشگاه آزاد و خودش هم در دانشگاه آزاد درس خوانده بود ولی شما هم نمی توانید شرکت کنید چون شما سال ۸۹ فارغ التحصیل شدید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۵۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۱,۹۷۴ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۵۹ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۳۰۰ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۰۳۵ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  معرفی کتاب "راز طراحی سایت بدون کدنویسی در کمتر از ۷ روز" ap2co ۰ ۲,۲۱۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ap2co
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۱۷ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۵۱۱ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  تبدیل pdf به word بدون بهم ریختگی kingmax ۸ ۸,۳۳۴ ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hamechiz
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۲۸ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close