زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاهده رتبه بندی دانشگاه ها از نظر تعداد مقالات و citation آنها و نمودار پیشرفت اونها

ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۵۵ ب.ظ، توسط Br2012.)
Lightbulb مشاهده رتبه بندی دانشگاه‌ها از نظر تعداد مقالات و citation آنها و نمودار پیشرفت اونها
تو این سایت می تونید وضعیت دانشگاه‌ها از نظر میزان تعداد مقاله و تعداد ارجاع در زمینه (computer science)مقایسه کنیدالبته میتونید نسبت به سایر رشته‌ها هم بسنجید و حتی تعداد مقالات هر استاد رو هم نشون میده (استاد های اون دانشگاه)
رتبه دانشگاه های ایران(در زمینه کامپیوتر):

امیر کبیر ۱۳۸۵
شریف ۱۴۶۰
علم و صنعت ۱۴۶۱
تهران ۱۵۳۷
تربیت مدرس ۱۷۱۵
خواجه نصیر ۱۸۲۰
شهید بهشتی ۲۶۸۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , sina_bhh , Potential , ف.ش , luna , M.H.P , banou , narges_r , Xilinx , انرژی مثبت , HRZ , MSZ , parimehraban , Jooybari , homa , najme60 , inteligentium , blackhalo1989 , Sunshine Off , mona23 , Pegasus , javadjj , MEHDI_M , faey , Hera , phoenix.softeng
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۵۲ ق.ظ
مشاهده رتبه بندی دانشگاه‌ها از نظر تعداد مقالات و citation آنها و نمودار پیشرفت اونها
با تشکر از آقای Br2011 میخاستم بگم آقا بی زحمت یه ترتیبی هم برای این رتبه بندی رعایت کنید. با این رتبه هایی که من دیدم گفتم اگه الان اصفهانو سرچ کنم حدود ۴۰۰۰ میاره. ولی رتبه ای که من دارم ازش میبینم ۱۵۶۹ هستش. رتبه صنعتی اصفهان هم ۱۵۵۷ زده. ماشاا... خودتون هم که کارشناسی همینجا بودید. یه نیم نگاهی به اصفهان مینداختین هم بد نبود.
امیدوارم از حرفم ناراحت نشده باشید.
بازم متشکر.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahditorki , menrabb
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۳۶ ق.ظ
مشاهده رتبه بندی دانشگاه‌ها از نظر تعداد مقالات و citation آنها و نمودار پیشرفت اونها
عجله کردی دیگه‌! این رتبه بندی فقط مربوط به رتبه بندی نسبت به تعداد مقالات در زمینه کامپیوتر هستش و نه همه رشته‌ها و همچنین تعداد ارجاعاتی که به اون مقالات صورت گرفته با توجه به لیستی از اساتید که در زیر اون رتبه‌ها میزنه اگه یه حساب سر اگشتی انجام بدی میبینی که تعداد مقالات هر استاد رو هم زده و همینطور تعداد citation به مقالات هر استاد

نکته آخر اینکه اینم یه رتبه بندی هست و من نگفتم که این دقیق ترین رتبه بندی هست خیلی جاها رتبه بندی زدن اینم یه جورشه و به شخصه چون مقایساتش بر اساس مقالات اون رشته بود برام جالب بود همین...
یا علی
۱
۰
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۴۴ ب.ظ
با عرض شرمندگی citation یعنی چی؟

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۰۹ ب.ظ
RE: مشاهده رتبه بندی دانشگاه‌ها از نظر تعداد مقالات و citation آنها و نمودار پیشرفت اونها
(۰۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۴۴ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  با عرض شرمندگی citation یعنی چی؟

این به دردتون میخوره

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banou , انرژی مثبت , parimehraban , faey

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعداد برگ درخت؟؟؟؟؟؟؟ rad.bahar ۴ ۳,۸۳۳ ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadrra
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۱۹ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۳۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۴ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  تعداد جواب mostafaheydar1370 ۲۱ ۱۷,۰۰۳ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: miinaa
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۱,۲۵۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  تعداد روش های نوشتن عدد n ss311 ۲ ۲,۹۵۳ ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  تعداد مسیرها در گراف ss311 ۰ ۱,۷۹۱ ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۴۷ ب.ظ
  تعداد درخت فراگیر ss311 ۰ ۲,۰۵۷ ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۰۶ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close