زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه ارشد ۱۳۹۲

نظرسنجی: در صورتیکه هدف شما ارشد ۹۲ هست ، متولد چه محدوده سال و جنسیتی هستید؟
مرد ، ۶۵- ۶۴- ۶۳ ، به قبل
زن ، ۶۵- ۶۴- ۶۳ ، به قبل
مرد ، ۶۶- ۶۷- ۶۸ ، به بعد
زن ، ۶۶- ۶۷- ۶۸ ، به بعد
الان تصمیم جدی برای ارشد ۹۲ ندارم.
[نمایش نتایج]

ارسال: #۷۹۶
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۴ ب.ظ
RE: گروه ارشد ۱۳۹۲
(۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۷ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  شاید درست نباشه اینجا تجربه کنکورم رو بگم،اما با توجهبه استرسی که سال اولیا دارن لازمه همین جا بگم که استرس و رقابت اگه سازنده باشه خیلی میتونه بهتون کمک کنه.
.....

واقعا ممنون از حرفهاتون
کلی آرامش گرفتم.
هیچ چیز قده یه حرف صادقانه به دل آدم نمیشینه.
مرسی

در کارگه کوزه‌گری رفتم دوش
دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه برآورد خروش
کو کوزه‌گر و کوزه‌خر و کوزه فروش
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66
ارسال: #۷۹۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۷ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  شاید درست نباشه اینجا تجربه کنکورم رو بگم،اما با توجهبه استرسی که سال اولیا دارن لازمه همین جا بگم که استرس و رقابت اگه سازنده باشه خیلی میتونه بهتون کمک کنه.
.....

واقعا ممنون از حرفهاتون
کلی آرامش گرفتم.
هیچ چیز قده یه حرف صادقانه به دل آدم نمیشینه.
مرسی

خواهش میکنم،خوشحالم که مفید بوده.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
ارسال: #۷۹۸
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۷ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  ببینین منم سال اول که میخواستم کنکور بدم همین شرایط بود،از خرداد شروع کردم به جمع کردن منابع و از تیر ماه شروع کردم به خوندن،اما اینقدر استرسم زیاد بود که اصلا درسا رو متوجه نمیشدم،تمام ذهنم درگیر این بود که درسا رو تموم کنم،از همه عقب ترم،تو یه دانشگاه خوب درس نخوندم،کلاس نرفتم،پایه درسیم خوب نیست و... .

الان من دقیقا همینه وضعیتم!!!!!!!!!!!!!! نکنه مجاز نشم!!!! Huh

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
ارسال: #۷۹۹
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
خوب میبینم که خیلی از دوستان به درد من گرفتارن...
حدود یه هفته هست که شروع کردم... منم در حال خدمت دارم میخونم !
صبح تا عصر که سر کارم فقط شبا میتونم بخونم... یکم سخت هست!!
به نظرم دوستانی که پایه ریاضیشون قوی نیست با ریاضی شروع نکنن... با یه درس تخصصی که دوست دارن شروع کنن
مث خودم...آخه دو هفته قبل که با ریاضی شروع کردم یه فصل آمار و گسسته خوندم خیلی خسته شدم اصلا موضوعات رو درست نمیفهمیدم...!
بعد با خودم گفتم چه اشتباهی دارم میکنم همون اول کار سنگ بزرگ رو برداشتم!
حدود یه هفته شده که سیستم عامل و مدار منطقی میخونم واقعا عالی بود!
منم خیلی نمیخونم روزی ۱ یا ۲ ساعت ولی خوبه...به نظرم واسه شروع خوبه
پیشنهادم به دوستانی که هنوز تو استارت کار هستن همینه!
امیدوارم واسه اونا هم مفید باشه

عادت به هیچی خوب نیست...
حتی نماز!
هرچیزی به نیازش خوبه!
۰
۰
ارسال: #۸۰۰
۱۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  الان من دقیقا همینه وضعیتم!!!!!!!!!!!!!! نکنه مجاز نشم!!!! Huh

ببینید هرچی باشه وضعیتتون از منی که از رشته دیگه میام بدتر نیست.من کاملا صفر کیلومترم درسا کامو.ولی آروم آروم دارم پیش میرم و امیددارم به آینده.کلی مشکلات دیگم دارم که وقتمو میگیرن.مادرم مریضه و و و...ولی خدارو شکر برناممو خوب پیش اومدم تا حالا. هیچ کدوم باعث نمیشن من وقفه ایجاد کنم تو درسام.شما خوندنتونو بخونین بقیشو بسپارید به خدا.به این جمله ایمان داشته باشین که هیچ تلاشی بی جواب نمیمونه.من هروقت که اینجور افکار به ذهنم میان سریع از ذهنم پرتشون میکنم بیرون.به خودتون و تواناییهاتون ایمان داشته باشید.چرا وقتی به دروس تسلط داشته باشین نتونین قبول شین؟؟؟ پس بجای این افکار به این فکر کنید که چجوری تسلط پیدا کنید رو مطالب.آرزو میکنم هرکس به حقش برسه و همه مانشتیای کنکوری سال بعد راضی باشن از نتایجشون.

خوشبختی ما در سه جمله است:

تجربه از دیروز، استفاده از امروز، امید به فردا

ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه می کنیم:

حسرت دیروز، اتلاف امروز، ترس از فردا

"دکتر شریعتی"

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , white bird , zarei1991
ارسال: #۸۰۱
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ق.ظ، توسط milad_rahimi.)
(۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ق.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ)milad_rahimi نوشته شده توسط:  سلام دوستان.به یکم روحیه بدید.من زمانی که پارسال کنکور دادم و میدونستم رتبم خوب نمیشه گفتم به زودی شروع میکنم به خوندن واسه سال بعد.ولی هنوز هم شروع نکردم.بدجور درگیر کارم.کسی هست که کمکم کنه واسه برنامه ریزی؟صبح و عصر سر کار هستم.کی میتونم بخونم پس؟وقتی هم خونه هستم اینقد خستم که دگ حال کتاب خوندن ندارم.

سلام دوست عزیز.
اول بگم که چشماتو ببند و یک نفس عمیق بکش!Big Grin حالا به حرفای این برادر بزرگوار(یعنی بنده Undecided) گوش واصل بدار.!
منم مثل شما تقریبا یک هفته میشه که شروع کردم، با ریاضی ها شروع کردم، تاحالا فقط یک فصل از آمار و یک فصل از گسسته روخوندم و دیگر هیچ(منظورم اینه که اصلا عقب نیستی اگه خودت بخوای، و منم خودم رو عقب نمی دونم)؛ با درسای ساده تر شروع کن، تا زیاد خسته نشی. از همین فردا اگه به زور هم شده حداقل ۲ و حداکثر ۳ ساعت بشین بخون، بابا فقط کتابو ورق بزن ببین شکلای خوشکلی داره یا نهTongue. منم تا قبل شروع کردن هی امروز فردا می کردم. اما بلاخره باید شروع کرد دیگه. منم مثل شما صبحا می رم سر کار، ساعت ۲ میام خونه و ۳ شروع می کنم به خوندن، تا هروقت که بتونم می خونم.
کارت رو نمی دونم چیه اما اگه سنگین نیس می تونی تو محل کارت هم یه سری چیزا رو بخونی، من زبان رو که نمی رسم تو خونه بخونم، تو همون محل کارم که بعضی وقتا سرم خلوته می خونم . در آخر هم بگم که " فقط استارت کار سخته، شروع کن به خوندن چند روزی که بگذره، درس خوندن برات شیرین میشه و برات میشه عادت؛ طوری که اگه شبی نخونی مثله اینکه غضلاتت گرفتگی دارن". اینو شوخی کردم. انشالله فردا اولین روز شروعت خواهد بود. موفق باشی.

مرسی داداش گلم.حرفات بدجور پر انرژیم کرد.انشالا از فردا شروع میکنمHeartSmile

مرسی داداش گلم AZAD_AHMADI.حرفات بدجور پر انرژیم کرد.انشالا از فردا شروع میکنمHeartSmile
۰
۰
ارسال: #۸۰۲
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ق.ظ، توسط fateme66.)
(۱۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۷ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  ببینین منم سال اول که میخواستم کنکور بدم همین شرایط بود،از خرداد شروع کردم به جمع کردن منابع و از تیر ماه شروع کردم به خوندن...

الان من دقیقا همینه وضعیتم!!!!!!!!!!!!!! نکنه مجاز نشم!!!! Huh

نه دوست عزیز،Smile
من سال اول کلا دو ماه درس خوندم مهر و آبان،و دیگه لای کتابامو باز نکردم،در کل من یه مقدار درس خوندنم بده،کند پیش میبرم و تایم درسیم نهایتا بشه ۷ ساعت اونم نه هر روز،میانگین روزی ۴،۵ ساعت فوقش بتونم بخونم.
شما که قرار نیست مثل من اواسط راه درس و کنار بذارینSmile

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87
ارسال: #۸۰۳
۱۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۷ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
(۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۶ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  سلام به همه بچه های کنکوری ارشد کامپیوتر

من خیلی تنهام ،اصلا کسی نیست که ازش مشاوره بگیرم و حرفامو باهاش بزنم. شما، بچه هایی که میتونین کمکم کنید!

پارسال شهریور مدرکمو گرفتم و پارسال نخوندم برای ارشد بنا به تنبلی. اما می خوام امسال بخونم، نه سرکار میرم، نه کاری تو خونه دارم.وقتمم به امید خدا خالیه.اما نگران دیر شروع کردنمم. اخه امسال قصد داشتم از خرداد بخونم امااااا انگار هنوز خرداد واس من نرسیده!!
بچه ها میخوام همه دروس الا ریاضی مهندسی و شاید محاسبات رو بخونم ،برام سخت این دو تا. و گسسته هم شاید یه جاهاییشو... نظریه اگه همراه با صراف زاده و جزوه سید جوادی بخونم خوب پیش میرم؟آخه من تو این درس چیزی بلد نیستم!!

تازه امروز که ۱۵ مرداد ،یعنی دقیقا وسط تابستونه.دارم شروع می کنم. وقتم که خالی بود، چرا از اردیبهشت شروع نکردم!!Sad اونایی از الان شروع می کنن ، که آمادگی دارن از پارسال . ولی مثل من برای بار اول باید از اردیبهشتی،خردادی ،... شروع کنن. بچه ها من برای کنکور هیچ آمادگی ندارم و از لحاط روحی خیلی خرابم واس درسام... خیلی از وقتامو از دست دادم!!!
سلام
شما تنها نیستی...به جمع مانشتی ها خوش اومدی!!!
اینجا ۹۰% مثل خودت پشت کنکورن...(یکیش من Big Grin)
...
میدونی چرا تا الآن شروع نکردی یا به قول خودت خرداد برات نرسیده؟؟....خیلی سادس...چون انگیزه ای برای درس خوندن نداری (قصد جسارت ندارم)
اولین قدم برای درس خوندن پیدا کردن انگیزه است...باید بشینی و خوب فکر کنی...ببینی هدفت از ارشد چیه؟؟.. اصلا ً چرا میخوای درس بخونی؟؟
این مشکل رو خیلی ها دارن...پس نگران نباش...بشین حسابی در باره خودت و اهدافت فکر کن
از نظر درس ها هم نگران نباش...میتونی تو تاپیک های درسی سوألات درسیتو مطرح کنی

موفق باشی

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121
ارسال: #۸۰۴
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ ق.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
سلام دوستان

منم تازه می خوام شروع کنم ، دیر نیست ؟

تنهام و کسی و ندارم برای مشاوره و راهنمایی ، خیلی خوشحال شدم این سایتو پیدا کردم ، ممنون میشم کمکم کنین
۰
۰
ارسال: #۸۰۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ق.ظ، توسط daneshjo.)
گروه ارشد ۱۳۹۲
دوستان به نظرتون نرم افزار رو پارسه بخونم مفیده؟؟؟؟

یه سؤال بسیار مهم؟؟؟

از بچه هایی که دومین سالشونه، کسی خلاصه مدیرتو نداره ؟؟!!

(۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ق.ظ)marzi_h نوشته شده توسط:  سلام دوستان

منم تازه می خوام شروع کنم ، دیر نیست ؟

تنهام و کسی و ندارم برای مشاوره و راهنمایی ، خیلی خوشحال شدم این سایتو پیدا کردم ، ممنون میشم کمکم کنین

سلام دوست عزیز
تبریک میگم، جای خوبی اومدین. اینجا می تونید جواب خیلی از سؤالهاتون رو بگیرید!!

نه هنوز دیر نشده، ولی باید زودتر شروع کنید که موفق باشید.Idea
۰
۰
ارسال: #۸۰۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ب.ظ، توسط skygirl_00.)
گروه ارشد ۱۳۹۲
(زنگ تفریح )
به حباب نگران لب یک رود قسم
و به کوتاهی ان لحظه شادی که گذشت .غصه هم می گذرد..
آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند..
لحظه ها عریانند...
به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز.
آری..

سهراب سپهری

۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Amir V , Shokoufe.S , fa_karoon , sahar121 , Parva , komkom , mohammadali1990
ارسال: #۸۰۷
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۱ ب.ظ
(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ ب.ظ)پارمی نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یه راهنمایی؟!

من میخوام واسه ریاضیات محاسبات عددی رو نخونم چون هیچ پیش زمینه ای نسبت بهش ندارم و دوران کارشناسی چون جزو دروس اختیاری بوده نگرفتم Sad
نمیدونم کار درستیه یا نه ؟!!

ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام دوست عزیز
به نظر من هیچ درسی رو حذف نکن چون ممکنه ازش سوالای آسون و متوسطی هم بیاد و به ضررت بشه نخوندنش
منم با اینکه این درسو پاس کرده بودم چیز زیادی ازش یادم نبود اما خوندمش و باهاش مشکلی نداشتم
بازم به نظر من دوست خوبم حالا که تابستونه و وقت هست بخونش

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe
ارسال: #۸۰۸
۱۹ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
کتاب نظریه لینز ترجمه صراف زاده ۱۲ فصله. تا کدوم فصل ،برای کنکور باید خوند!!
فصل دهم =مدل های دیگر ماشین تورینگ
فصل یازدهم= دسته بندی زبانهای صوری و آتاماتا
فصل دوازدهم= محدوده محاسبات الگوریتمی
باید خوند این سه فصل آخرو؟

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۸۰۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۳ ق.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
این فصل هایی رو که شما ذکر کردید کمتر ازشون سوال میدن. ولی اگه رتبه خوب می خواهید نباید چیزی رو از قلم بندازین. بعضی وقتها سوالهای مفت هم ازشون میدن.
موفق باشید.

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: skygirl_00 , nomad:D
ارسال: #۸۱۰
۲۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ق.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
بچه ها سلام . من از اواسط تیرماه دارم می رم کلاس های مدرسان . این رو هم بگم زندگی ام اهواز. چون اکثر دروس رو ثبت نام کردم نمی رسم زیاد بخونم استرس دارم . واقعا نمی دونم چکار کنم . فکر می کنم خیلی دیر شروع کردم . اولین سالی هست که کنکور ارشد شرکت می کنم . بعضی از درسا رو تسلط دارم مثل مدار منطقی رو اما بعضی درسا رو مثل ریاضی مهندسی مشکل دارم . هیچی ازش نمی فهمم. روزی ۴ - ۵ ساعت رو درس می خونم اما به نظرم خیلی کمه . با کلاسا نمی تونم پیش برم . راهنمایی ام کنید. خواهش می کنم . من یه دختر دارم . همه زندگی ام رو گذاشتم .... اگر نتیجه نگیرم نمی تونم تو صورت دختر و شوهرم نگاه کنم .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۴۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۵۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۰۹۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۵۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۳۵ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۵۷۸ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۸,۵۱۳ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها Farzamm ۱۷۱ ۷۴,۱۱۱ ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: omidah
  لینک گروه تلگرام ارشد آی تی arsin ۴ ۱۲,۷۵۸ ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: firstiped

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close