زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست مقاله

ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۳۴ ب.ظ
درخواست مقالات ISI
با سلام خدمت دوستان عزیز

(یه مقدار جستجو کردم اما زیاد نه و نتونستم درباره این موضوع که میخوام صحبت کنم مطلبی پیدا کنم!)

(اگه مطلب در این مورد هست ماروهم راهنمایی بکنید ممنون میشم)

هدف از ایجاد این موضوع جدید (همونجور که تو عنوان هم می بینید)

در خواست مقالات ISI می باشد.

خیلی از دوستانی که تو این سایت فعالیت می کنند در سایت های معتبر ISI رجیستر هستند به full text مقالات دسترسی دارند و متاسفانه دوستان قلیلی هم مثل اینجانب به full text مقالات دسترسی ندارند.

این موضوع به این صورت هستش که افرادی مثل من بیان و درخواست مقالشون رو بنویسن و دوستان گلی هم مثل شما بیان و اونا رو دانلود کنن و در اختیار طرف مقابل قرار بدن (البته با حفظ قانون کپی، رایت)

این کار چند مزیت داره که مهمترین و اصلی تریننشون دسترسی افرادی امثال من به مقالات به صورت مناسبی هستش

دوم اینکه اگه تمهیداتی اندیشیده بشه (البته اگه امکانش باشه) یه بانک مقالات ISI تهیه کنیم که یک کار موندگاری هم میشه و به افزاریش مشتری‌ها و بیننده های سایت کمک شایان توجهی میکنه.

منتظر نظرات دوستان هستم

ممنون از همکاریتون

--------------------ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ--------------------ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ۰-۰-۰-۰-۰-۰-۰-۰ موجیم که آسودگی ما عدم ماست.
۱۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: bright , diligent , mohammadali1990 , Dark Knight , farnaz.sad , azad_ahmadi , montazer , barankhanom , rahil_free , موج , ican , پشتکار
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ، توسط محسن هنرمند.)
درخواست مقالات ISI
سلام دوست عزیز .
این اسلاید فایل گارگاه آموزشی ارائه مقالات بین المللی کنفرانس مهندس محسن فقیهی در آموزشکده فنی مهندسی شهید باهنر شیراز(ایشون مقالات بین المللی و به درد بخور زیادی دارند، به درخواست دانشجویان ایشون این ارائه برگذار شده است).متاسفانه فایل تصویری کنفرانس ایشونو گیر نیاوردم صد برابر مفید‌تر بود(باید از مرکز ایده های برتر آموزشکده بگیرم )چون ایشون نکات بسیار مهمی رو حین صحبتاشون می گفتن.به انضمام این فایل یک سری اطلاعات دیگه هم هست مثل یک نمونه مقاله بین الملی و......
امیدوارم مفید باشه.
فایلو از این جا بگیرید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یک سری مقاله هم دارم (زیاد)وقت کنم آپلود می کنم.............

تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد____حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat , انرژی مثبت , yasemi , M*Gh , miss_mx , taha_k
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۵۵ ب.ظ، توسط mosavat.)
RE: درخواست مقالات ISI
(۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۴۴ ب.ظ)محسن هنرمند نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز .
این اسلاید فایل گارگاه آموزشی ارائه مقالات بین المللی کنفرانس مهندس محسن فقیهی در آموزشکده فنی مهندسی شهید باهنر شیراز(ایشون مقالات بین المللی و به درد بخور زیادی دارند، به درخواست دانشجویان ایشون این ارائه برگذار شده است).متاسفانه فایل تصویری کنفرانس ایشونو گیر نیاوردم صد برابر مفید‌تر بود(باید از مرکز ایده های برتر آموزشکده بگیرم )چون ایشون نکات بسیار مهمی رو حین صحبتاشون می گفتن.به انضمام این فایل یک سری اطلاعات دیگه هم هست مثل یک نمونه مقاله بین الملی و......
امیدوارم مفید باشه.
فایلو از این جا بگیرید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینکه میفرمایید در سایت ISI رجیستر هستند یعنی چی ؟!

یعنی اینکه قبلا یک مقاله پذیرفته شده نوشتند که حالا اسمشون بعنوان عضو ثابت در ISI ثبت شده ؟
درست متوجه شدم ؟
سایت ISI آدرسش چیه ؟

من توی گوگل که سرچ میکنم خیلی نتایج "ISI" نشون میده ‌، ولی نمیدونم ISI مخفف چیه و سایت اصلیش کدومه ؟
۰
۰
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۲۵ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۵۲ ب.ظ)daneshju-arshad-manesht نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۴۴ ب.ظ)محسن هنرمند نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز .
امیدوارم مفید باشه.
فایلو از این جا بگیرید

اینکه میفرمایید در سایت ISI رجیستر هستند یعنی چی ؟!

یعنی اینکه قبلا یک مقاله پذیرفته شده نوشتند که حالا اسمشون بعنوان عضو ثابت در ISI ثبت شده ؟
درست متوجه شدم ؟
سایت ISI آدرسش چیه ؟

من توی گوگل که سرچ میکنم خیلی نتایج "ISI" نشون میده ‌، ولی نمیدونم ISI مخفف چیه و سایت اصلیش کدومه ؟
بله ایشون از افراد ثابت هستند تخصص ایشون سیستم های خاص منظوره و انرژی سیوینگه در صورتی که به نظرم ایشون توی همه چیز تخصص دارند نه تنها این موضوع من اسم ریجیستر رو نیاوردم . آوردم؟؟؟؟؟گفتم مقالات اکسپت شده دارند منم دو سه تا مقاله کشوری دارم البته بچه مقاله است که دوتاش پذیرفته شد.
البته مقاله همین جوری یک شبه نمیشه بیرون داده بشه ولی بعضیا میتونن .خیلی هم عجله نکنید برا ارائه مقاله فرصت زیاده.باید توی جوی قرار بگیری که دم به دقیفه مقاله میدن بیرون(نکته مهم دانشگاه شیراز این جور جوی نداره).بیشتر مقالاتیکه بیرون داده میشه میشه گفت ۹۰ درصد، بلا استفاده میمونه چون.وقت زیادی روش صرف نشده.نکته مهمی که وجود داره به نظر من بهتره روی یکی از موضوعات روز که مطمئنی حداقل تا ۴ سال دیگه اکسپایر نمیشه یک سالی درست و حسابی تحقیق کنی و سعی کنی روشی ارائه کنی برا بهبود ویاد ایجاد یک موضوع جدید توی اون ضمینه.نکته مهمی که توی مقالات ارسالی در ایران وجود داره اینه که بیشتر این دانشگاه‌ها دزدن بی تعارف و موضوعات شما رو تو هوا می زنن پی حواستون جمع باشه برا کجا می فرستید نکته دوم مقالاتی که در یک دانشگاه آزاد و یا میان اکسپت می کنن اکثرش تبانیه یعنی این دانشگاه مقالات یه دانشگاه دیگه رو اکسپت میکنه اون یکی ماله دیگری رو فقط برا اینه که رنک علمیشون بالا بره و اصلا به درد نمی خوره.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elenaaaaa
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۴۱ ب.ظ
درخواست مقالات ISI
آدرس ISI‌:

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat , yas67 , saba59 , M*Gh , sybarite , vahid_sh@hotmail.com , SepidehP
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۴۷ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۴۱ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  آدرس ISI‌:

بسیار ممنونم ‌، خیلی گشتم ‌، عبارت Institute of ... رو هم پیدا کردم و دوباره سرچ کردم ولی گیج شدم و آدرس اصلیش رو پیدا نکردم
مرسی
متشکر
۰
۰
ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۲۴ ق.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۴۴ ب.ظ)محسن هنرمند نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز .
امیدوارم مفید باشه.
فایلو از این جا بگیرید

The following download is not available
لطفا اگه ممکنه دوباره آپلودش کنید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amin_tak
ارسال:
۱۴ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ ق.ظ
درخواست مقالات ISI

دوباره آپلود شد

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadra , AmiiiR
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۳۶ ق.ظ، توسط tahereh.)
مقاله در مورد امنیت در شبکه های ادهاک(فوری)
سلام دوستان.امیدوارم حال همگی شما خوب باشد.
واقعیتش اینه که یکی از بچه‌ها که به محیط کارم مییاد (برای کمک به دلیل حجم بالای کاری چندروزه ما)، پروژه اش در مورد امنیت در شبکه های Ad hoc هستش.خیلی بنده‌ی خدا در فشار هست.بچه‌ی یکی از روستاهاست که حتی دسترسی به نت نداره.میخواستم اگه لینکی،مقاله ای ،مطلبی هست برام بفرستید که به ایشون بدم.
ممنونم.
در پناه حق

هنگامی که تصمیم‌گرفتی (‌قاطع باش) و بر خدا توکل کن زیرا خداوند متوکلان را دوست دارد.(سوره مبارکه آل عمران آیه ۱۵۹)
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۲ ب.ظ
دوستان کسی نبود کمک کنه.

هنگامی که تصمیم‌گرفتی (‌قاطع باش) و بر خدا توکل کن زیرا خداوند متوکلان را دوست دارد.(سوره مبارکه آل عمران آیه ۱۵۹)
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۵۷ ب.ظ
RE: مقاله در مورد امنیت در شبکه های ادهاک(فوری)
من الان یه جستجو در اینترتی کردم با این query
adhoc security network
کلی مقاله اومد! اکثرا هم باز بودن. یه سرچی کنید خودتون ببینید کدوم به دردتون می خوره.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۲
۰
ارسال: #۱۲
۲۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۰۵ ب.ظ
RE: مقاله در مورد امنیت در شبکه های ادهاک(فوری)
یک مقاله و یک فایل ppt‌ براتون میل کردم
۱
۰
ارسال: #۱۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۵ ب.ظ
ممنونم
گفتم که مال من نیست
خیلی خیلی سرم شلوغه
بهرحال ممنونم
موفق باشید
یا حق

۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۶ ق.ظ
درخواست مقاله درباره موضوع chaotic neural network
لطفا اگر کسی درباره chaotic neural network مقاله ای داره لینکشو بذاره اینجا ..
ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
درخواست مقاله درباره موضوع chaotic neural network
معمولا در این زمینه‌ها خود فرد بهتر می تونه تشخیص بده که مقاله به کارش مرتبط هست یا نه چون زمینه تخصصیه.
اگه مقاله ای رو پیدا کردید که امکان دانلود نداشتید بگید تا واستون ارسال کنیم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۶
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۳۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۷۳ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  داوری مقاله reyhaneh ۰ ۲,۸۰۳ ۲۴ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: reyhaneh
  معادل انگلیسی تولید نسل در ژنتیک برای مقاله fa_karoon ۲ ۲,۹۶۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: abozar72
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۱۴۳ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  مقاله مروری فارسی uka ۰ ۱,۸۴۴ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uka
  موضوع مقاله naghmeh70 ۱ ۲,۳۶۹ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تفاوت مقاله جورنالی و مقاله کنفرانسی در چیست؟ Br2012 ۴۴ ۷۶,۵۷۶ ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: TexteRasmi.info
  درخواست مقاله ss311 ۰ ۱,۸۳۰ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close