زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست مقاله

ارسال: #۳۳۱
۲۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط sina_bhh.)
RE: درخواست مقاله
با سلام
امکانش هست این مقالات رو برام دانلود کنید. تا فردا لازم دارم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نمیدونم چرا روی این لینک ها کلیک میکنم باز نمیشه.توی یه text لینک ها رو نوشتم

ممنون

فایل‌(های) پیوست شده
IEEE.txt
اندازه فایل: ۴۵۱ bytes

علم زیباست وقتی هزینهٔ گذران زندگی از آن تامین نشود (انیشتین)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۳۲
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۲۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ب.ظ)sina_bhh نوشته شده توسط:  با سلام
امکانش هست این مقالات رو برام دانلود کنید. تا فردا لازم دارم

نمیدونم چرا روی این لینک ها کلیک میکنم باز نمیشه.توی یه text لینک ها رو نوشتم

ممنون

سلام. بفرمایید

فایل‌(های) پیوست شده
Behavior Analysis for Assisted Living.pdf
اندازه فایل: ۱,۰۰۱/۵۵ KB
Exploiting simple hierarchies for unsupervised human behavior analysis.pdf
اندازه فایل: ۱/۸۶ MB
Transferring Activities Updating Human Behavior Analysis.pdf
اندازه فایل: ۲/۷۴ MB
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_bhh , equilibrium
ارسال: #۳۳۳
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ق.ظ
ممنون از شما ریحانه خانم... انتظار نداشتم به این زودی جواب بگیریم.بازم ممنون

علم زیباست وقتی هزینهٔ گذران زندگی از آن تامین نشود (انیشتین)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحانه
ارسال: #۳۳۴
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۱۲ ب.ظ
درخواست مقاله
(۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ)engeneer_19 نوشته شده توسط:  کسی نیست به من کمک کنه؟

Heart HaniHeart
۰
۰
ارسال: #۳۳۵
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ب.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ ق.ظ)پری نوشته شده توسط:  سلام
منم چند تا مقاله میخواستم در رابطه با مهندسی برق و تاثیر محاسبات نرم و منطق فازی بر روی آن ممنون میشم کمکم کنید
۶ یا ۷ مقاله بازم ممنون

سلام؛
زمینه ای که مشخص کردید خیلی وسیعه؛
پیشنهاد می کنم ابتدا یکی از مسائل بهینه سازی مطرح در مهندسی برق رو انتخاب کنید و بعد کاربرد پردازش نرم و فازی رو در اون جستجو کنید؛
تا جائیکه من می دونم غالبا بچه های برق قدرت از تکنیک های پردازش نرم استفاده می کنند؛ مسئله هایی مثل load forcasting، dynamic pricing، trasnmisson planning، economic dispath، و ... بصورت یک مسئله بهینه سازی قابل تعریفن؛
کافیه شما یکی از اینها رو با یکی از الگوریتم پردازش نرم مثلا الگوریتم ژنتیک، یا کلونی مورچه ها ... و یا منطق فازی سرچ کنید؛ مقاله های فراوونی وجود دارند؛ البته بعید میدونم مقاله فارسی گیر بیارید؛ چون ترکیب رویکردهایی از هوش مصنوعی مثل محاسبات نرم و منطق فازی در زمینه های تحقیقاتی سیستم های برق قدرت کمی جدید و داغه؛ مثلا مقاله لینک زیر مقاله بسیار خوبی است که چگونگی استفاده از genetic algorithm رو در مسئله transmission planning نشون میده؛

البته کساییکه روی پردازش سیگنال و بخصوص پردازش تصویر هم کار می کنند (گرایش برق-الکترونیک) از رویکردهای پردازش نرم زیاد استفاده می کنند که توی این زمینه مقاله فارسی و انگلیسی فراوونه؛ منتها اگه میخاید مهندسی برق پر رنگ تر باشه در مقالات، بهتره از موضوعات پاراگرف قبل استفاده کنید؛ (البته اطلاعات من از برقی ها در حد یک نرم افزاریه Smile )

گر وا نمی کنی گره ای، خود گـــره مباش،
ابروگشاده باش چو دستت گشاده نیست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پری
ارسال: #۳۳۶
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ب.ظ، توسط پروفسور.)
Blushسلام به همگی .. میشه یه نفر لطف کنه این مقاله ها رو برای من دانلود کنه؟ واقعا ممنون میشم...

خدایا اگر بر علم من می افزایی از غرورم بکاه...
۰
۰
ارسال: #۳۳۷
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۲۱ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ)پروفسور نوشته شده توسط:  Blushسلام به همگی .. میشه یه نفر لطف کنه این مقاله ها رو برای من دانلود کنه؟ واقعا ممنون میشم...

سلام. بفرمایید

فایل‌(های) پیوست شده
Minimum energy coding for wireless nanosensor networks.pdf
اندازه فایل: ۷۳۸/۱۴ KB
Joint Energy Harvesting and Communication Analysis for Perpetual Wireless Nanosensor Networks in the Terahertz Band.pdf
اندازه فایل: ۷۱۰/۶۴ KB
Information capacity of pulse-based Wireless Nanosensor Networks.pdf
اندازه فایل: ۷۹۴/۰۳ KB
Acoustic energy conversion for mobile nanosensor network communication.pdf
اندازه فایل: ۳۷۰/۱۸ KB
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پروفسور
ارسال: #۳۳۸
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ ب.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۱ ب.ظ)ریحانه نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ)پروفسور نوشته شده توسط:  Blushسلام به همگی .. میشه یه نفر لطف کنه این مقاله ها رو برای من دانلود کنه؟ واقعا ممنون میشم...

سلام. بفرمایید

سلام نمی دونم چه جوری ازتون تشکر کنم خانم ریحانه !
آرزوی موفقیت براتون دارم!!!

خدایا اگر بر علم من می افزایی از غرورم بکاه...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحانه
ارسال: #۳۳۹
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ ب.ظ
درخواست مقاله
کسی نبود به من کمک کنه!!!!!
ممنون!!!!!

Heart HaniHeart
۰
۰
ارسال: #۳۴۰
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ب.ظ، توسط The BesT.)
درخواست مقاله
سلام دوستان عزیز
میشه این مقالات را برای من دانلود کنید؟Smile
۷-۸ تا بیشتر نیست.
مرسیHeartHeart
===============
ببخشید پست را ویرایش کردم.این مقاله را میخام

در ضمن مقاله ای هم که در این لینک زیر هست به زبان چینی هست.برای ترجمه اش باید چکارکنم؟

دیکشنری انلاین چینی به انگلیسی نمیتونه ترجمه کنه و خطا توی کدها میده.موقع کپی و پیست کردن نوشته های چینی در دیکشنری آنلاین ،خطا توی نوشته های چینی هست و ترجمه نمیکنه.باید چکارکنم؟؟
۰
۰
ارسال: #۳۴۱
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۲۵ ب.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ب.ظ)engeneer_19 نوشته شده توسط:  کسی نبود به من کمک کنه!!!!!
ممنون!!!!!

دوست عزیزم . بهتره به جای اسپم کردن اینجا، خودتون در گوگل جستجو کنین. و اگر در دانلود کردن مقاله ای مشکل داشتین از بچه هایی که دسترسی دارن بخواین براتون دانلود کنن Smile

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال: #۳۴۲
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۱ ب.ظ، توسط ف.ش.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۲ ب.ظ)Alidousti نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز
میشه این مقالات را برای من دانلود کنید؟Smile
۷-۸ تا بیشتر نیست.
مرسیHeartHeart
===============
دوستان من خودم دسترسی ندارم اگر کسی دسترسی داره لطفا حداقل یکی از اینها رو دانلود کنه که کار دوستمون هم راه بیفته.
ممنون

نمیدونم این لینک میتونه مفید باشه یا نه :

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۳۴۳
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ب.ظ
درخواست مقاله
من ایشالا فردا صبح می رم دانشگاه سعی می کنم دانلود کنم. سرعت خونه پایینه نمی تونم از دانشیار دانلود کنم.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , ف.ش
ارسال: #۳۴۴
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ ب.ظ
[quote='Alidousti' pid='111995' dateline='1342527124']

===============
ببخشید پست را ویرایش کردم.این مقاله را میخام

فقط لینک اول

بقیه لینک هاتون، مقاله به زبانی غیر از انگلیسی هست

فایل‌(های) پیوست شده
Extended Ant Colony Optimization Algorithm.pdf
اندازه فایل: ۱/۰۲ MB
۰
۰
ارسال: #۳۴۵
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۲ ب.ظ)Alidousti نوشته شده توسط:  دیکشنری انلاین چینی به انگلیسی نمیتونه ترجمه کنه و خطا توی کدها میده.موقع کپی و پیست کردن نوشته های چینی در دیکشنری آنلاین ،خطا توی نوشته های چینی هست و ترجمه نمیکنه.باید چکارکنم؟؟

لازم نیست مقاله چینی بخونین. اسم نویسنده رو تو یه پایگاه داده مثل scopus سرچ کنین و مقاله های انگلیسیش حتما در رابطه با همون موضوع هست. معمولا مقاله های غیر انگلیسی ارزش علمی زیادی ندارن.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۹۲ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۴۷ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  داوری مقاله reyhaneh ۰ ۲,۸۸۱ ۲۴ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: reyhaneh
  معادل انگلیسی تولید نسل در ژنتیک برای مقاله fa_karoon ۲ ۳,۰۵۲ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: abozar72
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۵۸۴ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۳۴ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  مقاله مروری فارسی uka ۰ ۱,۹۰۵ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uka
  موضوع مقاله naghmeh70 ۱ ۲,۴۳۷ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تفاوت مقاله جورنالی و مقاله کنفرانسی در چیست؟ Br2012 ۴۴ ۷۷,۳۴۹ ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: TexteRasmi.info
  درخواست مقاله ss311 ۰ ۱,۸۸۷ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close