زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک اساسی!!! برای نظریه چه کتابی بخونم؟؟؟

ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۶:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۷ ب.ظ، توسط fatima1537.)
Question کمک اساسی!!! برای نظریه چه کتابی بخونم؟؟؟
سلام دوستان. من تو مشترکا نظریه‌ام یک کم ضعیفه. ضعیف که چه عرض کنم فقط درسو بلدم. نه نکات کنکوری نه تست می تونم بزنم. کلاس رفتم استادش بیشتر ما رو پیچوند الکی وقتمم گرفته شد. کاش قبل از اینکه با این استاد کلاس برم یه پرس و جویی در موردش می کردم. دانشجوهای سالهای قبلش می گن اصلا سر جلسه کنکور نتونستیم سوالات رو جواب بدیم. تا حالا فقط جزوه استادو خوندم البته چند بار اما فایده نداره به درد بخور نیست یه کم هم پوران خوندم. چند هفته پیش لینزو یه مقدار خوندم در حد ۳ - ۴ فصل حوصله‌ام سر رفت هر چی گفته بودو بلد بودم. خیلی توضیح داده. نکات کنکوری می خوام ساده و روون. پوران دارم. خوبه؟ الان دیگه وقتش نیست لینز بخونم. جزوه هم نمی تونم دانلود کنم بخونم باید کتاب تو دستم باشه تو لپ تاپ نمی تونم. در مورد این درس هی از این شاخه به اون شاخه پریدم. هیچ کدومم کمکم نکرد. دوستان با تجربه لطف می کنن راهنمایی کنن چه کتابی خوبه؟ فکر کنم مشکل دارم اساسی.

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۶ ب.ظ
کمک اساسی!!! چه کتابی بخونم؟؟؟
فکر میکنم اگر تمرینهای لینزو خوب و بادقت حل بکنی و توجه کنی که هرتمرین چه نکته ای رو میرسونه خوب بتونی از عهده تستها بر بیای
بنظر من سراغ پوران نرو مباحثو درهم توضیح داده و غلط هم داره
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۴ ب.ظ
RE: کمک اساسی!!! برای نظریه چه کتابی بخونم؟؟؟
(۱۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۸ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  
(19 آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۶ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  
(19 آذر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۲ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من تو مشترکا نظریه‌ام یک کم ضعیفه. ضعیف که چه عرض کنم فقط درسو بلدم. نه نکات کنکوری نه تست می تونم بزنم. کلاس رفتم استادش بیشتر ما رو پیچوند الکی وقتمم گرفته شد. کاش قبل از اینکه با این استاد کلاس برم یه پرس و جویی در موردش می کردم. دانشجوهای سالهای قبلش می گن اصلا سر جلسه کنکور نتونستیم سوالات رو جواب بدیم. تا حالا فقط جزوه استادو خوندم البته چند بار اما فایده نداره به درد بخور نیست یه کم هم پوران خوندم. چند هفته پیش لینزو یه مقدار خوندم در حد ۳ - ۴ فصل حوصله‌ام سر رفت هر چی گفته بودو بلد بودم. خیلی توضیح داده. نکات کنکوری می خوام ساده و روون. پوران دارم. خوبه؟ الان دیگه وقتش نیست لینز بخونم. جزوه هم نمی تونم دانلود کنم بخونم باید کتاب تو دستم باشه تو لپ تاپ نمی تونم. در مورد این درس هی از این شاخه به اون شاخه پریدم. هیچ کدومم کمکم نکرد. دوستان با تجربه لطف می کنن راهنمایی کنن چه کتابی خوبه؟ فکر کنم مشکل دارم اساسی.

این که مشهدین می پرسم. با چه استادی رفتین کلاس؟
برای اینکه بقیه از من پرسیدن راهنماییشون کنم.

غیبتشون نباشه. مشورته دیگه واسه اینکه بقیه پول و وقتشون هدر نشه. با مستر "پور محقق" کلاس رفتم. یعنی خدا وکیلی پشیمونم. کس دیگه ای نبود حداقل من نمی شناختم. تو دانشگاه ایشون استادم بودن یه ترم البته دروس سخت افزار رو تدریس می کردن که اکثرا بچه‌ها حذف می کردن. گفتم شاید دروس نرم رو خوب بگن. اینم بگم همیشه تو دانشگاه نمره اول تا سوم کلاس من بودم اما الان نظریه هیچی تست نمی تونم بزنم. همه بچه‌ها همینو می گن. فقط انگار قرار بوده درس پاس کنیم. انگار می خوایم امتحان پایان ترم بدیم. اونجوری تدریس کردن. تازه خیلی هم هول هولکی. نمی دونم چی کار کنم. همین طور که دوستان گفتن می رم لینزو می خونم اما کلاس نمی رفتم که بهتر بود. حداقل وقتم هدر نمی شد.
ایشون طراحی الگوریتمشون می گن خوبه. البته فوق لیسانس معماری دارن. ولی توی طراحی الگوریتم بیشتر معروفند!

سیستم عامل هم درس می دن با رفرنس مقسمی!!!Exclamation

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۰۵۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۲۹ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  زبان چی و چه جوری بخونم؟ maedehgh3 ۱۷ ۱۶,۱۷۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  منبع نظریه زبان siamakaf ۱ ۳,۵۷۰ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۱,۹۴۳ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۲۹,۳۶۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۰۳ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۵۷۰ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close