زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب سود کمپ

ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ب.ظ
کتاب سود کمپ
سلام دوستان خسته نباشید ایا کتاب نظریه زبانها از سود کمپ ترجمه شده؟بهترین ترجمه اش از کیه؟ممنون

پیروزی ازان کسی است که بیش از دیگران پشتکار دارد.((ناپلئون))
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ب.ظ
RE: کتاب سود کمپ
(۱۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ب.ظ)sajad2020 نوشته شده توسط:  سلام دوستان خسته نباشید ایا کتاب نظریه زبانها از سود کمپ ترجمه شده؟بهترین ترجمه اش از کیه؟ممنون

آره ترجمه شده / سید حجت ا... جلیلی ترجمه کرده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(نمی دونم خوبه یا نه؟)
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajad2020
ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ب.ظ
به نظر من کتاب بسیار خوبیه من برای ارشد از همین کتاب استفاده کردم
موفق باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajad2020
ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۱ ب.ظ
کتاب سود کمپ
من رو این کتاب مانور دادم بخش ماشین ها رو بهتر از لینز توضیح داده و قسمت پیچیدگی محاسباتی رو هم همینطور و قسمت عبارت های منظم رو . اما تمریناتش مثل لینز زیاد نیست لذا توصیه میکنم دوستان حتما استفاده کنند .

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajad2020 , m450ud
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۳ ق.ظ
کتاب سود کمپ
(۱۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۱ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  من رو این کتاب مانور دادم بخش ماشین ها رو بهتر از لینز توضیح داده و قسمت پیچیدگی محاسباتی رو هم همینطور و قسمت عبارت های منظم رو . اما تمریناتش مثل لینز زیاد نیست لذا توصیه میکنم دوستان حتما استفاده کنند .
سلام شما که این کتاب رو خوندید، با خوندن اثبات هاش مشکل نداشتید، آخه هر دو قدم اومده اثبات هایی رو به شکلی که من ازش سردرنمیارم نوشته بعد هم گفته به استناد آن پیش قضیه یا تعریف فلان مطلب این می شود.
آیا باید این اثبات ها رو هم حفظ باشیم یا همین که بفهمیم کافیه؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ق.ظ
(۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ق.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  
(12 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۱ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  من رو این کتاب مانور دادم بخش ماشین ها رو بهتر از لینز توضیح داده و قسمت پیچیدگی محاسباتی رو هم همینطور و قسمت عبارت های منظم رو . اما تمریناتش مثل لینز زیاد نیست لذا توصیه میکنم دوستان حتما استفاده کنند .
سلام شما که این کتاب رو خوندید، با خوندن اثبات هاش مشکل نداشتید، آخه هر دو قدم اومده اثبات هایی رو به شکلی که من ازش سردرنمیارم نوشته بعد هم گفته به استناد آن پیش قضیه یا تعریف فلان مطلب این می شود.
آیا باید این اثبات ها رو هم حفظ باشیم یا همین که بفهمیم کافیه؟
نه نیاز به اثبات خوندن نیست مگه اینکه خودت علاقه داشته باشی Smile

اما یادمه همین حرف ها رو هم اون اوایا از زبان دکتر در مانشت خوندم خلاصه سودکمپ مکمل لینز هست توصیه دارم حتما کنار لینز روش کار کنید

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_karoon , fatemehkh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۰۲ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۱۵ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۴,۰۳۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) mortti ۳ ۴,۱۵۸ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  همه چیز درباره کمپانی بزرگ سامسونگ SAMSUNG zibaara ۰ ۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zibaara
Question کمپ های آموزشی موسسه سایبرتک Skyrim ۳ ۴,۷۱۲ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  خرید کتاب از فروشگاه اینترنتی کتاب fo-eng ۱ ۱,۷۴۰ ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ ۰۶:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: edward71
Rainbow کمپین اهدای کتاب مانشتی ها doost4 ۱۳ ۶,۷۷۸ ۰۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam.raz
  آیا کتاب جدید پارسه طورانی به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می رسه؟ shahryar711 ۲۳ ۱۳,۷۰۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: ریحان
  بن کتاب دانشجویی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران قابل استفاده در کدام انتشارات است؟ Good! ۱ ۳,۰۵۶ ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: masoomeh_s

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close