تالار گفتمان مانشت
کمک اساسی!!! برای نظریه چه کتابی بخونم؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

کمک اساسی!!! برای نظریه چه کتابی بخونم؟؟؟ - maryami - 19 آذر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۲ ب.ظ

سلام دوستان. من تو مشترکا نظریه‌ام یک کم ضعیفه. ضعیف که چه عرض کنم فقط درسو بلدم. نه نکات کنکوری نه تست می تونم بزنم. کلاس رفتم استادش بیشتر ما رو پیچوند الکی وقتمم گرفته شد. کاش قبل از اینکه با این استاد کلاس برم یه پرس و جویی در موردش می کردم. دانشجوهای سالهای قبلش می گن اصلا سر جلسه کنکور نتونستیم سوالات رو جواب بدیم. تا حالا فقط جزوه استادو خوندم البته چند بار اما فایده نداره به درد بخور نیست یه کم هم پوران خوندم. چند هفته پیش لینزو یه مقدار خوندم در حد ۳ - ۴ فصل حوصله‌ام سر رفت هر چی گفته بودو بلد بودم. خیلی توضیح داده. نکات کنکوری می خوام ساده و روون. پوران دارم. خوبه؟ الان دیگه وقتش نیست لینز بخونم. جزوه هم نمی تونم دانلود کنم بخونم باید کتاب تو دستم باشه تو لپ تاپ نمی تونم. در مورد این درس هی از این شاخه به اون شاخه پریدم. هیچ کدومم کمکم نکرد. دوستان با تجربه لطف می کنن راهنمایی کنن چه کتابی خوبه؟ فکر کنم مشکل دارم اساسی.

کمک اساسی!!! چه کتابی بخونم؟؟؟ - narges_r - 19 آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۶ ب.ظ

فکر میکنم اگر تمرینهای لینزو خوب و بادقت حل بکنی و توجه کنی که هرتمرین چه نکته ای رو میرسونه خوب بتونی از عهده تستها بر بیای
بنظر من سراغ پوران نرو مباحثو درهم توضیح داده و غلط هم داره

RE: کمک اساسی!!! برای نظریه چه کتابی بخونم؟؟؟ - مازیار صفایی - ۱۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۴ ب.ظ

(۱۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۸ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  
(19 آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۶ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  
(19 آذر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۲ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  سلام دوستان. من تو مشترکا نظریه‌ام یک کم ضعیفه. ضعیف که چه عرض کنم فقط درسو بلدم. نه نکات کنکوری نه تست می تونم بزنم. کلاس رفتم استادش بیشتر ما رو پیچوند الکی وقتمم گرفته شد. کاش قبل از اینکه با این استاد کلاس برم یه پرس و جویی در موردش می کردم. دانشجوهای سالهای قبلش می گن اصلا سر جلسه کنکور نتونستیم سوالات رو جواب بدیم. تا حالا فقط جزوه استادو خوندم البته چند بار اما فایده نداره به درد بخور نیست یه کم هم پوران خوندم. چند هفته پیش لینزو یه مقدار خوندم در حد ۳ - ۴ فصل حوصله‌ام سر رفت هر چی گفته بودو بلد بودم. خیلی توضیح داده. نکات کنکوری می خوام ساده و روون. پوران دارم. خوبه؟ الان دیگه وقتش نیست لینز بخونم. جزوه هم نمی تونم دانلود کنم بخونم باید کتاب تو دستم باشه تو لپ تاپ نمی تونم. در مورد این درس هی از این شاخه به اون شاخه پریدم. هیچ کدومم کمکم نکرد. دوستان با تجربه لطف می کنن راهنمایی کنن چه کتابی خوبه؟ فکر کنم مشکل دارم اساسی.

این که مشهدین می پرسم. با چه استادی رفتین کلاس؟
برای اینکه بقیه از من پرسیدن راهنماییشون کنم.

غیبتشون نباشه. مشورته دیگه واسه اینکه بقیه پول و وقتشون هدر نشه. با مستر "پور محقق" کلاس رفتم. یعنی خدا وکیلی پشیمونم. کس دیگه ای نبود حداقل من نمی شناختم. تو دانشگاه ایشون استادم بودن یه ترم البته دروس سخت افزار رو تدریس می کردن که اکثرا بچه‌ها حذف می کردن. گفتم شاید دروس نرم رو خوب بگن. اینم بگم همیشه تو دانشگاه نمره اول تا سوم کلاس من بودم اما الان نظریه هیچی تست نمی تونم بزنم. همه بچه‌ها همینو می گن. فقط انگار قرار بوده درس پاس کنیم. انگار می خوایم امتحان پایان ترم بدیم. اونجوری تدریس کردن. تازه خیلی هم هول هولکی. نمی دونم چی کار کنم. همین طور که دوستان گفتن می رم لینزو می خونم اما کلاس نمی رفتم که بهتر بود. حداقل وقتم هدر نمی شد.
ایشون طراحی الگوریتمشون می گن خوبه. البته فوق لیسانس معماری دارن. ولی توی طراحی الگوریتم بیشتر معروفند!

سیستم عامل هم درس می دن با رفرنس مقسمی!!!Exclamation