تالار گفتمان مانشت
فیلم انگلیسی ساختمان داده ها و الگوریتم - دانشگاه کالیفرنیا - نسخه‌ی قابل چاپ

فیلم انگلیسی ساختمان داده ها و الگوریتم - دانشگاه کالیفرنیا - sybarite - 04 تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ق.ظ

سلام دوستان عزیز
چند مدتی بود که از سایت مکتب خونه مجموعه ای از فیلم های آموزشی آکادمیک به زبان فارسی و انگلیسی رو استفاده میکردم . مدتی هم هست برخی سایت ها بدون رعایت حق کپی رایت اونها که مشتمل بر رایگان بودن و عدم مجوز فروش هست اونها رو می فروشند . من خواستم با معرفی این مجموعه ها به شما هم به شما لینک های آموزشی مفیدی که خودم حقیقتا ازشون استفاده بردم رو معرفی کنم و هم تشکری بابت عوامل تهیه اونها و اساتید محترم کرده باشم .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فیلم انگلیسی ساختمان داده ها و الگوریتم - دانشگاه کالیفرنیا - pejvak61 - 01 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ق.ظ

من هم اونها رو دیدم. واقعاً شرم آوره. البته اونها با انواع و اقسام توجیهات کارشونو قانونی جلوه میدن و میگن ما برای اونهایی که وقت دانلود کردن ندارن آماده کردیم.

یه سئوال: این فیلم آموزشی به درد کنکور ارشد میخوره یا بی خیالش بشیم بهتره؟

فیلم انگلیسی ساختمان داده ها و الگوریتم - دانشگاه کالیفرنیا - sybarite - 01 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ب.ظ

(۰۱ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ق.ظ)pejvak61 نوشته شده توسط:  یه سئوال: این فیلم آموزشی به درد کنکور ارشد میخوره یا بی خیالش بشیم بهتره؟
من کمی استفاده کردم . اگر زبونتون قوی هست خیلی خیلی مفیده . اما با زبان متوسط اذیت میشید و فقط موردی یا سرفصلی می تونید استفاده کنید . اگر پایه زبانتون ضعیفه بی خیالش بشید . من چون پایه زبانم متوسطه موردی و در سرفصلها یی که اشکال داشتم استفاده کردم . ای کاش زیر نویس هاشو یکی پیدا کنه !

RE: فیلم انگلیسی ساختمان داده ها و الگوریتم - دانشگاه کالیفرنیا - mahyamk - 22 تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۳۴ ب.ظ

من بعضی فصل هاشو دیدم واقعا خوب توضیح داده مثالاشم خیلی خوبه Smile
البته چون زبانم خوب نبود مجبور میشدم چندین بار ببینم تا درک کنم همه مطالب رو ، موردی خیلی خوبه ادم به مشکل میخوره